Badminton
LIETUVOS BADMINTONO FEDERACIJA
  
 Vardas:     Slaptažodis: 
 
    
Hummel Badmintono Lyga, Data: 2020-01-18, Vieta: Panevėžio KKSC rankinio salė, Panevėžys  
Grupė- Suaug D, Vyrų dvejetas, dalyvių- 14, rungtynių tipas- Minuso sistema  
  
2020-01-18 2020-01-18 2020-01-18 2020-01-18  
 1   Rokas Grytė 
 Darius Jurgilas 
  Dėl 1-8 vietos      
 R.Grytė, D.Jurgilas      
 16       ->      
  [143] 15:55   R.Mackevičius, A.Sirbikė    
 9   Ramūnas Mackevičius 
 Artūras Sirbikė 
    21:15  17:21  21:16 [36']    
[121] 15:00   R.Mackevičius, A.Sirbikė      
 8   Rolandas Čepulis 
 Artūras Liutkus 
  21:10  21:10 [20']      
    [164] 17:10   V.Kemežys, K.Narkevičius  
 5   Vitalijus Kemežys 
 Karolis Narkevičius 
      21:17  21:15 [27']  
[122] 15:00   V.Kemežys, K.Narkevičius      
 12   Kristupas Čepulis 
 Vainius Liutkus 
  21:5  21:8 [10']      
  [144] 15:55   V.Kemežys, K.Narkevičius    
 13   Benas Adamonis 
 Linas Grubinskas 
    21:18  21:8 [18']    
[123] 15:00   V.Liutika, R.Vasilevskis      
 4   Vytautas Liutika 
 Ričardas Vasilevskis 
  21:6  21:7 [26']       1-a vieta
      [184] 18:05   V.Kemežys, K.Narkevičius
 3   Kęstas Supronas 
 Kęstutis Povilonis 
        21:14  21:11 [24']
[124] 15:00   K.Supronas, K.Povilonis      
 14   Tadas   Kazancevas 
 Aidas Urbonas 
  21:12  21:18 [22']      
  16:20   S.Venslovas, V.Šmitas    
 11   Martynas Puodžiukas 
 Antanas Rimdžius 
    21:13  18:21  21:14 [45']    
[125] 15:00   S.Venslovas, V.Šmitas      
 6   Saulius Venslovas 
 Vaidas Šmitas 
    B/Ž      
    [165] 17:10   R.Banelis, D.Varžgalys  
 7   Raimondas Banelis 
 Donatas Varžgalys 
      21:19  21:11 [33']  
[126] 15:00   R.Banelis, D.Varžgalys      
 10   Ramūnas Galvanauskas 
 Paulius Rudokas 
  19:21  21:17  21:9 [49']      
  [145] 16:20   R.Banelis, D.Varžgalys    
 15         21:16  22:20 [25']    
 D.Sribikė, N.Molis      
 2   Dominykas Sribikė 
 Nerijus Molis 
  ->    R.Mackevičius, A.Sirbikė   3-a vieta
      [185] 18:05   R.Mackevičius, A.Sirbikė
       S.Venslovas, V.Šmitas   21:16  21:12 [23']
         
      Dėl 5-8 vietos    
     R.Grytė, D.Jurgilas    
    [166] 17:10   R.Grytė, D.Jurgilas  
     V.Liutika, R.Vasilevskis   17:21  21:7  21:8 [28']   5-a vieta
      [186] 18:05   R.Grytė, D.Jurgilas
     K.Supronas, K.Povilonis     12:21  21:17  21:12 [32']
    [167] 17:10   D.Sribikė, N.Molis  
     D.Sribikė, N.Molis   21:12  21:17 [16']  
         
         
       V.Liutika, R.Vasilevskis   7-a vieta
     
       K.Supronas, K.Povilonis   ->
         
    Dėl 9-16 vietos      
       
   R.Čepulis, A.Liutkus    
   R.Čepulis, A.Liutkus   ->    
    [168] 17:10   R.Čepulis, A.Liutkus  
   K.Čepulis, V.Liutkus     21:17  19:21  21:16 [32']  
  [146] 16:20   K.Čepulis, V.Liutkus    
   B.Adamonis, L.Grubinskas   21:10  20:22  21:11 [28']     9-a vieta
      [187] 18:05   R.Galvanauskas, P.Rudokas
   T.Kazancevas, A.Urbonas       21:15  21:19 [22']
  [147] 16:20   T.Kazancevas, A.Urbonas    
   M.Puodžiukas, A.Rimdžius     B/Ž    
    [169] 17:10   R.Galvanauskas, P.Rudokas  
   R.Galvanauskas, P.Rudokas     21:10  21:11 [18']  
   R.Galvanauskas, P.Rudokas    
    ->    
         
       K.Čepulis, V.Liutkus   11-a vieta
     
       T.Kazancevas, A.Urbonas   ->
         
      Dėl 13-16 vietos    
       
     B.Adamonis, L.Grubinskas  
     B.Adamonis, L.Grubinskas   ->   13-a vieta
     
     M.Puodžiukas, A.Rimdžius     ->
     M.Puodžiukas, A.Rimdžius  
      ->  
         
         
        15-a vieta
     
        ->
         
  Turnyrai 
   1 2 ... 101 102 
JSO Nr. 2
2020-02-01 10:00 2020-02-01 22:00
RIO arena, Kaunas
Badmintono akademijos taurė (U-13; U-17)
2020-01-25 10:00 2020-01-25 22:00
SEB arena, Vilnius
     U-17    VV    MV    VD    MD  
     U-13    VV    MV    VD    MD  
☼ PBL [SE7.EP4]
2020-01-25 10:00 2020-01-25 22:00
Delfi, Vilnius
     Suaug B    VV    MV    VD    MD    MX  
     Suaug C    VD    MD    MX  
Hummel Badmintono Lyga
2020-01-18 09:15 2020-01-18 23:00
Panevėžio KKSC rankinio salė, Panevėžys
     Suaug    VV    VD    MD    MX  
     Suaug B    VV    VD    MD    MX  
     Suaug C    VV    VD    MD    MX  
     Suaug D    VD    MD    MX  
FZ FORZA CBC JUNIOR (N3)
2020-01-18 10:30 2020-01-18 22:00
Delfi, Vilnius
     U-19    VV    VD  
     U-15    VV    MV    VD    MD  
     U-13    VV    MV    VD    MD  
     U-11    VV    MV  
Delfi / CBC Gimtadienis
2020-01-11 10:00 2020-01-11 22:00
Delfi, Vilnius
     Suaug    VV    MV    VD    MD    MX  
     Suaug B    VV    VD    MD    MX  
     Suaug C    VD    MD    MX  
     Suaug D    VD    MD    MX  
JSO Nr.1
2020-01-04 09:45 2020-01-04 22:00
Prienai, Prienai
     Suaug    VV    MV    VD    MD    MX  
     Suaug B    VD    MD    MX  
     Suaug C    VD    MD    MX  
     Suaug D    VD    MX  
☼ PBL [SE7.EP3]
2019-12-28 10:00 2019-12-28 22:00
Delfi, Vilnius
     Suaug B    VD    MD    MX  
     Suaug C    VD    MD    MX  
Turnyras "Šventės Prienuose"
2019-12-28 10:00 2019-12-28 20:00
Prienų krepšinio sporto klubas, Prienai
     Suaug B    VV    MV    VD    MD    MX  
CBC Kalėdinis turnyras
2019-12-21 10:00 2019-12-21 22:00
Delfi, Vilnius
     Suaug    MX  
     Suaug B    VD    MD    MX  
     Suaug C    VD    MD    MX  
     Suaug D    VD    MX  
   Pradžia  
   Naujienos  
   Turnyrai   Rezultatai  Kalendorius  Nuostatai  Teisėjavimas 
   Žaidėjai   Reitingai  Klubai  LT rinktinės 
   Galerija   Foto  Video 
   LBF   Kontaktai  Taisyklės  Dokumentai  VK posėdžiai  Lietuvos taurė  Žemaitijos taurė  PBL  Hummel lyga  Entuziazmas ir patirtis  Zanavyko taurė  Mėgėjų lyga  Istorija  Nuorodos 
   LJ 2019  
   LI U-17  
Visa medžiaga pateikta šiame tinklapyje LBF nuosavybė. Kopijuoti ir platinti be sutikimo draudžiama.