Badminton
LIETUVOS BADMINTONO FEDERACIJA
  
 Vardas:     Slaptažodis: 
 
    
Hummel Badmintono Lyga, Data: 2020-01-18, Vieta: Panevėžio KKSC rankinio salė, Panevėžys  
Grupė- Suaug D, Mišrus dvejetas, dalyvių- 16, rungtynių tipas- Minuso sistema  
  
2020-01-18 2020-01-18 2020-01-18 2020-01-18  
 1  Almantas Abromaitis 
 Anta Marija Antanavičiūtė 
  Dėl 1-8 vietos      
[36] 10:45   A.Abromaitis, A.Antanavičiūtė      
 16  Kęstutis Povilonis 
 Kornelija Norkevičiūtė 
  21:9  21:9 [21']      
  [56] 12:00   A.Abromaitis, A.Antanavičiūtė    
 9  Artūras Sirbikė 
 Miglė Riaubaitė 
    14:21  21:16  21:9 [28']    
[37] 11:10   A.Sirbikė, M.Riaubaitė      
 8  Vaidas Šmitas 
 Živilė Naudžiūnaitė 
  21:13  21:13 [23']      
    [83] 13:15   M.Petkevičius, R.Šidlauskienė  
 5  Mažvydas Petkevičius 
 Rima Šidlauskienė 
      21:15  21:15 [25']  
[38] 11:10   M.Petkevičius, R.Šidlauskienė      
 12  Dominykas Paulauskas 
 Gintarė Ragažinskaitė 
  20:22  21:14  21:15 [38']      
  [57] 12:00   M.Petkevičius, R.Šidlauskienė    
 13  Vitalijus Kemežys 
 Gintarė Rudokienė 
    20:22  21:9  21:17 [32']    
[33] 10:45   A.Urbonas, V.Daugėlienė      
 4  Aidas Urbonas 
 Vaida Daugėlienė 
  21:13  21:16 [25']       1-a vieta
      [105] 14:10   M.Petkevičius, R.Šidlauskienė
 3  Mantas Smalskis 
 Kamilė Rutkauskaitė 
        21:13  21:14 [27']
[39] 11:10   M.Smalskis, K.Rutkauskaitė      
 14  Saulius Venslovas 
 Laura Aleknavičiūtė 
  21:11  21:8 [18']      
  [58] 12:00   M.Smalskis, K.Rutkauskaitė    
 11  Artūras Liutkus 
 Natalija Poškienė 
    21:4  21:12 [17']    
[40] 11:10   A.Liutkus, N.Poškienė      
 6  Kęstutis Supronas 
 Sigita Bartkienė 
  15:21  21:9  21:14 [33']      
    [84] 13:15   M.Smalskis, K.Rutkauskaitė  
 7  Vidmantas Galiauskas 
 Sigita Grigaravičienė 
      21:13  21:23  24:22 [34']  
[34] 10:45   V.Galiauskas, S.Grigaravičienė      
 10  Ričardas Vasilevskis 
 Monika Būrė 
  21:13  21:15 [25']      
  [59] 12:00   V.Galiauskas, S.Grigaravičienė    
 15  Arūnas Smalskis 
 Jūratė Krištaponienė 
    21:18  21:12 [22']    
[35] 10:45   N.Molis, G.Ūsienė      
 2  Nerijus Molis 
 Giedrė Ūsienė 
  22:20  17:21  21:15 [43']    A.Abromaitis, A.Antanavičiūtė   3-a vieta
      [106] 14:10   A.Abromaitis, A.Antanavičiūtė
       V.Galiauskas, S.Grigaravičienė   22:20  25:23 [36']
         
      Dėl 5-8 vietos    
     A.Sirbikė, M.Riaubaitė    
    [85] 13:15   A.Urbonas, V.Daugėlienė  
     A.Urbonas, V.Daugėlienė   20:22  21:14  21:10 [30']   5-a vieta
      [107] 14:10   N.Molis, G.Ūsienė
     A.Liutkus, N.Poškienė     21:18  21:11 [22']
    [86] 13:15   N.Molis, G.Ūsienė  
     N.Molis, G.Ūsienė   21:8  21:9 [19']  
         
         
       A.Sirbikė, M.Riaubaitė   7-a vieta
     
       A.Liutkus, N.Poškienė   ->
         
    Dėl 9-16 vietos      
   K.Povilonis, K.Norkevičiūtė      
  [60] 12:00   V.Šmitas, Ž.Naudžiūnaitė    
   V.Šmitas, Ž.Naudžiūnaitė   12:21  21:7  21:8 [31']    
    [87] 13:15   D.Paulauskas, G.Ragažinskaitė  
   D.Paulauskas, G.Ragažinskaitė     21:16  17:21  21:10 [36']  
  [61] 12:00   D.Paulauskas, G.Ragažinskaitė    
   V.Kemežys, G.Rudokienė   21:17  10:21  21:15 [34']     9-a vieta
      [108] 14:10   D.Paulauskas, G.Ragažinskaitė
   S.Venslovas, L.Aleknavičiūtė       16:21  21:17  21:18 [35']
  [62] 12:00   S.Venslovas, L.Aleknavičiūtė    
   K.Supronas, S.Bartkienė   21:13  21:10 [29']    
    [88] 13:15   S.Venslovas, L.Aleknavičiūtė  
   R.Vasilevskis, M.Būrė     21:17  24:22 [28']  
  [63] 12:00   A.Smalskis, J.Krištaponienė    
   A.Smalskis, J.Krištaponienė   21:13  21:5 [21']    
         
       V.Šmitas, Ž.Naudžiūnaitė   11-a vieta
     
       A.Smalskis, J.Krištaponienė   ->
         
      Dėl 13-16 vietos    
     K.Povilonis, K.Norkevičiūtė    
     
     V.Kemežys, G.Rudokienė   ->   13-a vieta
     
     K.Supronas, S.Bartkienė     ->
     
     R.Vasilevskis, M.Būrė   ->  
         
         
        15-a vieta
     
        ->
         
  Turnyrai 
   1 2 ... 113 114 
Šeimų turnyras. Badmintonas- populiariausias šeimų sportas Lietuvoje.
2021-12-12 10:00 2021-12-12 21:00
Kauno MEGA, Kaunas
Badmintono Mėgėjų Lyga
2021-12-11 10:00 2021-12-11 21:00
Prienai, Prienai
CBC Junior
2021-12-11 10:00 2021-12-11 21:00
Delfi, Vilnius
     U-19 
     U-15 
     U-13 
Zanavyko taurė (2 etapas)
2021-12-11 10:00 2021-12-11 21:00
Šakių SC, Šakiai
     Suaug B    VV  
     Suaug C    VV    V    MV  
Lietuvos veteranų čempionatas
2021-12-04 09:30 2021-12-04 22:00
Prienai, Prienai
     35+    VV    VD    MD    MX  
     40+    VV    VD    MD    MX  
     45+    VV    VD    MD    MX  
     50+    VV    VD    MD    MX  
     55+    VV    VD    MD    MX  
     60+    VV    VD  
     65+    VV    VD  
Power of Doubles and Mix
2021-11-27 10:00 2021-11-27 21:00
Delfi, Vilnius
     Suaug B    VD    MX  
     Suaug C    VD    MD    MX  
16-oji Lietuvos taurė (4-as etapas)(Bj, Dj)
2021-11-20 10:00 2021-11-20 21:00
Panevėžio KKSC rankinio salė, Panevėžys
     U-19 B    VV    MV    VD    MD    MX  
     U-19 D    VV    MV    VD    MD  
Badmintono Mėgėjų Lyga
2021-11-20 10:00 2021-11-20 21:00
Sportininkų rengimo centras, Druskininkai
     Suaug    VV    VD    MD    MX  
     Suaug B    VD    MD    MX  
     Suaug C    VD    MD    MX  
     Suaug D    MX  
Delfi vienetų turnyras
2021-11-20 10:00 2021-11-20 21:00
Delfi, Vilnius
     Suaug C    VV  
16-oji Lietuvos taurė (4-as etapas)(Cj)
2021-11-20 10:30 2021-11-20 21:00
Nevėžio sporto centras, Panevėžys
     U-19 C    VV    MV    VD    MD  
   Pradžia  
   Naujienos  
   Turnyrai   Rezultatai  Kalendorius  Nuostatai  Teisėjavimas 
   Žaidėjai   Reitingai  Klubai  LT rinktinės 
   LBF   Kontaktai  Taisyklės  Dokumentai  VK posėdžiai  Lietuvos taurė  Žemaitijos taurė  PBL  Hummel lyga  Entuziazmas ir patirtis  Zanavyko taurė  Mėgėjų lyga  Badmintono Mėgėjų Lyga (BML)  Istorija  Nuorodos 
   LI 2021  
   Mokykloms  
Visa medžiaga pateikta šiame tinklapyje LBF nuosavybė. Kopijuoti ir platinti be sutikimo draudžiama.