Badminton
LIETUVOS BADMINTONO FEDERACIJA
  
 Vardas:     Slaptažodis: 
 
    
Hummel Badmintono Lyga, Data: 2020-01-18, Vieta: Panevėžio KKSC rankinio salė, Panevėžys  
Grupė- Suaug D, Mišrus dvejetas, dalyvių- 16, rungtynių tipas- Minuso sistema  
  
2020-01-18 2020-01-18 2020-01-18 2020-01-18  
 1   Almantas Abromaitis 
 Anta Marija Antanavičiūtė 
  Dėl 1-8 vietos      
[36] 10:45   A.Abromaitis, A.Antanavičiūtė      
 16   Kęstutis Povilonis 
 Kornelija Norkevičiūtė 
  21:9  21:9 [21']      
  [56] 12:00   A.Abromaitis, A.Antanavičiūtė    
 9   Artūras Sirbikė 
 Miglė Riaubaitė 
    14:21  21:16  21:9 [28']    
[37] 11:10   A.Sirbikė, M.Riaubaitė      
 8   Vaidas Šmitas 
 Živilė Mickevičienė 
  21:13  21:13 [23']      
    [83] 13:15   M.Petkevičius, R.Šidlauskienė  
 5   Mažvydas Petkevičius 
 Rima Šidlauskienė 
      21:15  21:15 [25']  
[38] 11:10   M.Petkevičius, R.Šidlauskienė      
 12   Dominykas Paulauskas 
 Gintarė Ragažinskaitė 
  20:22  21:14  21:15 [38']      
  [57] 12:00   M.Petkevičius, R.Šidlauskienė    
 13   Vitalijus Kemežys 
 Gintarė Rudokienė 
    20:22  21:9  21:17 [32']    
[33] 10:45   A.Urbonas, V.Daugėlienė      
 4   Aidas Urbonas 
 Vaida Daugėlienė 
  21:13  21:16 [25']       1-a vieta
      [105] 14:10   M.Petkevičius, R.Šidlauskienė
 3   Mantas Smalskis 
 Kamilė Rutkauskaitė 
        21:13  21:14 [27']
[39] 11:10   M.Smalskis, K.Rutkauskaitė      
 14   Saulius Venslovas 
 Laura Aleknavičiūtė 
  21:11  21:8 [18']      
  [58] 12:00   M.Smalskis, K.Rutkauskaitė    
 11   Artūras Liutkus 
 Natalija Poškienė 
    21:4  21:12 [17']    
[40] 11:10   A.Liutkus, N.Poškienė      
 6   Kęstas Supronas 
 Sigita Bartkienė 
  15:21  21:9  21:14 [33']      
    [84] 13:15   M.Smalskis, K.Rutkauskaitė  
 7   Vidmantas Galiauskas 
 Sigita Grigaravičienė 
      21:13  21:23  24:22 [34']  
[34] 10:45   V.Galiauskas, S.Grigaravičienė      
 10   Ričardas Vasilevskis 
 Monika Būrė 
  21:13  21:15 [25']      
  [59] 12:00   V.Galiauskas, S.Grigaravičienė    
 15   Arūnas Smalskis 
 Jūratė Krištaponienė 
    21:18  21:12 [22']    
[35] 10:45   N.Molis, G.Ūsienė      
 2   Nerijus Molis 
 Giedrė Ūsienė 
  22:20  17:21  21:15 [43']    A.Abromaitis, A.Antanavičiūtė   3-a vieta
      [106] 14:10   A.Abromaitis, A.Antanavičiūtė
       V.Galiauskas, S.Grigaravičienė   22:20  25:23 [36']
         
      Dėl 5-8 vietos    
     A.Sirbikė, M.Riaubaitė    
    [85] 13:15   A.Urbonas, V.Daugėlienė  
     A.Urbonas, V.Daugėlienė   20:22  21:14  21:10 [30']   5-a vieta
      [107] 14:10   N.Molis, G.Ūsienė
     A.Liutkus, N.Poškienė     21:18  21:11 [22']
    [86] 13:15   N.Molis, G.Ūsienė  
     N.Molis, G.Ūsienė   21:8  21:9 [19']  
         
         
       A.Sirbikė, M.Riaubaitė   7-a vieta
     
       A.Liutkus, N.Poškienė   ->
         
    Dėl 9-16 vietos      
   K.Povilonis, K.Norkevičiūtė      
  [60] 12:00   V.Šmitas, Ž.Mickevičienė    
   V.Šmitas, Ž.Mickevičienė   12:21  21:7  21:8 [31']    
    [87] 13:15   D.Paulauskas, G.Ragažinskaitė  
   D.Paulauskas, G.Ragažinskaitė     21:16  17:21  21:10 [36']  
  [61] 12:00   D.Paulauskas, G.Ragažinskaitė    
   V.Kemežys, G.Rudokienė   21:17  10:21  21:15 [34']     9-a vieta
      [108] 14:10   D.Paulauskas, G.Ragažinskaitė
   S.Venslovas, L.Aleknavičiūtė       16:21  21:17  21:18 [35']
  [62] 12:00   S.Venslovas, L.Aleknavičiūtė    
   K.Supronas, S.Bartkienė   21:13  21:10 [29']    
    [88] 13:15   S.Venslovas, L.Aleknavičiūtė  
   R.Vasilevskis, M.Būrė     21:17  24:22 [28']  
  [63] 12:00   A.Smalskis, J.Krištaponienė    
   A.Smalskis, J.Krištaponienė   21:13  21:5 [21']    
         
       V.Šmitas, Ž.Mickevičienė   11-a vieta
     
       A.Smalskis, J.Krištaponienė   ->
         
      Dėl 13-16 vietos    
     K.Povilonis, K.Norkevičiūtė    
     
     V.Kemežys, G.Rudokienė   ->   13-a vieta
     
     K.Supronas, S.Bartkienė     ->
     
     R.Vasilevskis, M.Būrė   ->  
         
         
        15-a vieta
     
        ->
         
  Turnyrai 
   1 2 ... 107 108 
European Mixed Team Championships - first stage
2020-12-09 10:00 2020-12-12 14:00
Nenustatyta, . ,
15-oji Lietuvos taurė (4-as etapas)(Bj, Dj) Nukelta į sausio mėn.
2020-12-05 10:00 2020-12-05 22:00
Delfi, Vilnius
Lietuvos veteranų čempionatas
2020-12-05 10:00 2020-12-05 22:00
Prienai, Prienai . ,
15-oji Lietuvos taurė (4-as etapas)(Cj) Nukelta į sausio mėn.
2020-12-05 10:00 2020-12-05 20:00
Kauno MEGA, Kaunas
BML - Badmintono Mėgėjų Lyga (ANTRAS KARTAS)
2020-11-28 10:00 2020-11-28 22:00
Delfi, Vilnius
     Suaug C 
     Suaug D 
BML - Badmintono Mėgėjų Lyga (PIRMAS KRAUJAS)
2020-11-28 11:00 2020-11-28 18:00
Delfi, Vilnius
     Suaug C 
     Suaug D 
RSL Lithuanian U-17 2020
2020-10-24 08:10 2020-10-25 15:00
Delfi, Vilnius
     U-17    VV    MV    VD    MD    MX  
Everestos taurė
2020-10-24 10:00 2020-10-24 22:00
RIO arena, Kaunas
     Suaug    VV    VD    MD    MX  
     Suaug B    VD    MD    MX  
     Suaug C    VD    MX  
Hummel Badmintono Lyga
2020-10-17 08:00 2020-10-17 22:00
Delfi, Vilnius
     Suaug    VD    MD    MX  
     Suaug B    VV    VD    MD    MX  
     Suaug C    VV    VD    MD    MX  
     Suaug D    VD    MX  
15-oji Lietuvos taurė (3-as etapas)(Bj, Dj)
2020-10-17 10:00 2020-10-17 22:00
Panevėžio KKSC rankinio salė, Panevėžys
     U-19 B    VV    MV    VD    MD  
     U-19 D    VV    MV    VD    MD  
   Pradžia  
   Naujienos  
   Turnyrai   Rezultatai  Kalendorius  Nuostatai  Teisėjavimas 
   Žaidėjai   Reitingai  Klubai  LT rinktinės 
   Galerija   Foto  Video 
   LBF   Kontaktai  Taisyklės  Dokumentai  VK posėdžiai  Lietuvos taurė  Žemaitijos taurė  PBL  Hummel lyga  Entuziazmas ir patirtis  Zanavyko taurė  Mėgėjų lyga  Istorija  Nuorodos 
   LJ 2020  
   LI U-17  
Visa medžiaga pateikta šiame tinklapyje LBF nuosavybė. Kopijuoti ir platinti be sutikimo draudžiama.