Badminton
LIETUVOS BADMINTONO FEDERACIJA
  
 Vardas:     Slaptažodis: 
 
    
Panevėžio badmintono klubo gimtadienis, Data: 2020-07-11, Vieta: Panevėžio KKSC rankinio salė, Panevėžys  
Grupė- Suaug B, Vyrų dvejetas, dalyvių- 8, rungtynių tipas- Minuso sistema  
  
2020-07-11 2020-07-11 2020-07-11  
 1  Tadas Supronas ,  Evaldas Čižinauskas   Dėl 1-4 vietų    
[136] 16:55   T.Supronas, E.Čižinauskas    
 8  Marius Brazauskas ,  Mindaugas Butautas    21:10  21:11 [34']    
  [157] 17:45   M.Kancleris, P.Nevedomskis  
 5  Laimis Fiodorovas ,  Julius Masaitis      19:21  21:14  21:19 [35']  
[137] 16:55   M.Kancleris, P.Nevedomskis    
 4  Mindaugas Kancleris ,  Paulius Nevedomskis    21:16  21:15 [23']    1-a vieta
    [176] 18:35   D.Martinaitis, M.Povilaitis
 3  Dalius Martinaitis ,  Martynas Povilaitis        21:18  22:20 [22']
[138] 16:55   D.Martinaitis, M.Povilaitis    
 6  Elmoras Adakauskas ,  Artūras Jonuškis    21:15  21:10 [22']    
  [158] 17:45   D.Martinaitis, M.Povilaitis  
 7  Rokas Lesinskas ,  Dominik Tankevič      23:21  19:21  21:13 [36']  
[139] 16:55   P.Bartušis, G.Fridricas    
 2  Petras Bartušis ,  Gediminas Fridricas    21:16  21:8 [26']    
     
     T.Supronas, E.Čižinauskas  3-a vieta
  [177] 18:35   P.Bartušis, G.Fridricas
   P.Bartušis, G.Fridricas   26:24  21:23  23:21 [32']
       
   Dėl 5-8 vietų    
   M.Brazauskas, M.Butautas    
  [159] 17:45   M.Brazauskas, M.Butautas  
   L.Fiodorovas, J.Masaitis   21:19  17:21  21:18 [34']  5-a vieta
    [178] 18:35   R.Lesinskas, D.Tankevič
   E.Adakauskas, A.Jonuškis     21:11  19:21  21:17 [34']
  [160] 17:45   R.Lesinskas, D.Tankevič  
   R.Lesinskas, D.Tankevič   21:19  21:11 [21']  
       
       
     L.Fiodorovas, J.Masaitis  7-a vieta
    [179] 18:35   L.Fiodorovas, J.Masaitis
     E.Adakauskas, A.Jonuškis   13:21  24:22  21:13 [33']
       
  Turnyrai 
   1 2 ... 114 115 
Everesta -JSO Kalėdinis turnyras
2021-12-18 10:00 2021-12-18 21:00
RIO arena, Kaunas
CBC KALĖDINIS TURNYRAS
2021-12-18 10:00 2021-12-18 21:00
Delfi, Vilnius
Mūsų viltys
2021-12-18 10:00 2021-12-18 21:00
Klaipėdos energija, Klaipėda
Šeimų turnyras. Badmintonas- populiariausias šeimų sportas Lietuvoje.
2021-12-12 10:00 2021-12-12 21:00
Kauno MEGA, Kaunas
Badmintono Mėgėjų Lyga
2021-12-11 10:00 2021-12-11 21:00
Prienai, Prienai
CBC Junior
2021-12-11 10:00 2021-12-11 21:00
Delfi, Vilnius
     U-19 
     U-15 
     U-13 
Zanavyko taurė (2 etapas)
2021-12-11 10:00 2021-12-11 21:00
Šakių SC, Šakiai
     Suaug B    VV  
     Suaug C    VV    V    MV  
Lietuvos veteranų čempionatas
2021-12-04 09:30 2021-12-04 22:00
Prienai, Prienai
     35+    VV    VD    MD    MX  
     40+    VV    VD    MD    MX  
     45+    VV    VD    MD    MX  
     50+    VV    VD    MD    MX  
     55+    VV    VD    MD    MX  
     60+    VV    VD  
     65+    VV    VD  
Power of Doubles and Mix
2021-11-27 10:00 2021-11-27 21:00
Delfi, Vilnius
     Suaug B    VD    MX  
     Suaug C    VD    MD    MX  
16-oji Lietuvos taurė (4-as etapas)(Bj, Dj)
2021-11-20 10:00 2021-11-20 21:00
Panevėžio KKSC rankinio salė, Panevėžys
     U-19 B    VV    MV    VD    MD    MX  
     U-19 D    VV    MV    VD    MD  
   Pradžia  
   Naujienos  
   Turnyrai   Rezultatai  Kalendorius  Nuostatai  Teisėjavimas 
   Žaidėjai   Reitingai  Klubai  LT rinktinės 
   LBF   Kontaktai  Taisyklės  Dokumentai  VK posėdžiai  Lietuvos taurė  Žemaitijos taurė  PBL  Hummel lyga  Entuziazmas ir patirtis  Zanavyko taurė  Mėgėjų lyga  Badmintono Mėgėjų Lyga (BML)  Istorija  Nuorodos 
   LI 2021  
   Mokykloms  
Visa medžiaga pateikta šiame tinklapyje LBF nuosavybė. Kopijuoti ir platinti be sutikimo draudžiama.