Badminton
LIETUVOS BADMINTONO FEDERACIJA
  
 Vardas:     Slaptažodis: 
 
    
Panevėžio badmintono klubo gimtadienis, Data: 2020-07-11, Vieta: Panevėžio KKSC rankinio salė, Panevėžys  
Grupė- Suaug B, Moterų dvejetas, dalyvių- 11, rungtynių tipas- Minuso sistema  
  
2020-07-11 2020-07-11 2020-07-11 2020-07-11  
 1  Neringa Brazauskienė 
 Giedrė Dapkuvienė 
  Dėl 1-8 vietos      
 N.Brazauskienė, G.Dapkuvienė      
 16       ->      
  [12] 10:20   N.Brazauskienė, G.Dapkuvienė    
 9  Evelina Keturakytė 
 Asta Mastavičiūtė 
    21:18  21:13 [26']    
[1] 10:00   D.Rutkauskaitė, K.Rutkauskaitė      
 8  Dovilė Rutkauskaitė 
 Kamilė Rutkauskaitė 
  21:13  21:17 [18']      
    [27] 10:45   N.Brazauskienė, G.Dapkuvienė  
 5  Rūta Bubulienė 
 Vaiva Bubulytė 
      21:13  21:14 [21']  
 R.Bubulienė, V.Bubulytė      
 12       ->      
  [13] 10:20   R.Bubulienė, V.Bubulytė    
 13         21:14  23:21 [29']    
 E.Markelytė, V.Suško      
 4  Eglė Markelytė 
 Viktorija Suško 
  ->       1-a vieta
      [41] 11:40   N.Brazauskienė, G.Dapkuvienė
 3  Snežana Poklikajeva 
 Rūta Žigienė 
        21:8  21:18 [22']
 S.Poklikajeva, R.Žigienė      
 14       ->      
  [14] 10:20   S.Poklikajeva, R.Žigienė    
 11  Modesta Kožkuvienė 
 Asta Mažulienė 
    27:25  21:16 [31']    
[2] 10:00   J.Kazakauskaitė, V.Žitlinskaitė      
 6  Justė Kazakauskaitė 
 Vaida Žitlinskaitė 
  21:16  21:14 [16']      
    [28] 11:10   S.Poklikajeva, R.Žigienė  
 7  Kotryna Janutaitė 
 Dalia Sunklodė 
      21:16  22:20 [23']  
[3] 10:00   K.Janutaitė, D.Sunklodė      
 10  Diana Lubė 
 Dovilė Morkvėnaitė 
  21:8  13:21  22:20 [27']      
  [15] 10:20   M.Plytnikaitė, J.Sereckienė    
 15         21:19  21:7 [25']    
 M.Plytnikaitė, J.Sereckienė      
 2  Monika Plytnikaitė 
 Jolanta Sereckienė 
  ->    R.Bubulienė, V.Bubulytė   3-a vieta
      [42] 11:40   M.Plytnikaitė, J.Sereckienė
       M.Plytnikaitė, J.Sereckienė   21:19  16:21  21:16 [39']
         
      Dėl 5-8 vietos    
     D.Rutkauskaitė, K.Rutkauskaitė    
    [29] 11:10   D.Rutkauskaitė, K.Rutkauskaitė  
     E.Markelytė, V.Suško   21:17  22:20 [24']   5-a vieta
      [43] 11:40   D.Rutkauskaitė, K.Rutkauskaitė
     J.Kazakauskaitė, V.Žitlinskaitė     19:21  21:16  21:14 [32']
    [30] 11:10   J.Kazakauskaitė, V.Žitlinskaitė  
     K.Janutaitė, D.Sunklodė   21:11  21:8 [22']  
         
         
       E.Markelytė, V.Suško   7-a vieta
      [44] 11:40   E.Markelytė, V.Suško
       K.Janutaitė, D.Sunklodė   20:22  21:14  21:14 [37']
         
    Dėl 9-16 vietos      
       
   E.Keturakytė, A.Mastavičiūtė    
   E.Keturakytė, A.Mastavičiūtė   ->    
     E.Keturakytė, A.Mastavičiūtė  
      ->  
   .    
    ->     9-a vieta
      [31] 11:10   E.Keturakytė, A.Mastavičiūtė
        21:18  14:21  21:14 [41']
   M.Kožkuvienė, A.Mažulienė    
   M.Kožkuvienė, A.Mažulienė   ->    
    [16] 10:20   D.Lubė, D.Morkvėnaitė  
   D.Lubė, D.Morkvėnaitė     21:19  21:14 [20']  
   D.Lubė, D.Morkvėnaitė    
    ->    
         
        11-a vieta
       M.Kožkuvienė, A.Mažulienė
       M.Kožkuvienė, A.Mažulienė   ->
         
      Dėl 13-16 vietos    
       
     .  
      ->   13-a vieta
       .
        ->
     .  
      ->  
         
         
        15-a vieta
       .
        ->
         
  Turnyrai 
   1 2 ... 114 115 
Vaikų ir jaunimo turnyras- Pirmas Blynas
2021-12-19 10:00 2021-12-19 21:00
Kauno MEGA, Kaunas
CBC KALĖDINIS TURNYRAS
2021-12-18 10:00 2021-12-18 21:00
Delfi, Vilnius
Mūsų viltys
2021-12-18 10:00 2021-12-18 21:00
Klaipėdos energija, Klaipėda
Šeimų turnyras. Badmintonas- populiariausias šeimų sportas Lietuvoje.
2021-12-12 10:00 2021-12-12 21:00
Kauno MEGA, Kaunas
Badmintono Mėgėjų Lyga
2021-12-11 10:00 2021-12-11 21:00
Prienai, Prienai
     Suaug    VV    VD    MD    MX  
     Suaug B    VV    MD  
     Suaug C    MD  
CBC Junior
2021-12-11 10:00 2021-12-11 21:00
Delfi, Vilnius
     U-19 
     U-15 
     U-13 
Zanavyko taurė (2 etapas) (registracija baigta)
2021-12-11 09:30 2021-12-11 21:00
Šakių SC, Šakiai
     Suaug B    VV  
     Suaug C    VV    V    MV  
Lietuvos veteranų čempionatas
2021-12-04 09:30 2021-12-04 22:00
Prienai, Prienai
     35+    VV    VD    MD    MX  
     40+    VV    VD    MD    MX  
     45+    VV    VD    MD    MX  
     50+    VV    VD    MD    MX  
     55+    VV    VD    MD    MX  
     60+    VV    VD  
     65+    VV    VD  
Power of Doubles and Mix
2021-11-27 10:00 2021-11-27 21:00
Delfi, Vilnius
     Suaug B    VD    MX  
     Suaug C    VD    MD    MX  
16-oji Lietuvos taurė (4-as etapas)(Bj, Dj)
2021-11-20 10:00 2021-11-20 21:00
Panevėžio KKSC rankinio salė, Panevėžys
     U-19 B    VV    MV    VD    MD    MX  
     U-19 D    VV    MV    VD    MD  
   Pradžia  
   Naujienos  
   Turnyrai   Rezultatai  Kalendorius  Nuostatai  Teisėjavimas 
   Žaidėjai   Reitingai  Klubai  LT rinktinės 
   LBF   Kontaktai  Taisyklės  Dokumentai  VK posėdžiai  Lietuvos taurė  Žemaitijos taurė  PBL  Hummel lyga  Entuziazmas ir patirtis  Zanavyko taurė  Mėgėjų lyga  Badmintono Mėgėjų Lyga (BML)  Istorija  Nuorodos 
   LI 2021  
   Mokykloms  
Visa medžiaga pateikta šiame tinklapyje LBF nuosavybė. Kopijuoti ir platinti be sutikimo draudžiama.