Badminton
LIETUVOS BADMINTONO FEDERACIJA
  
 Vardas:     Slaptažodis: 
 
    
15-oji Lietuvos taurė (1-as etapas)(Bj, Dj), Data: 2020-02-22, Vieta: Panevėžio KKSC rankinio salė, Panevėžys  
Grupė- U-19 B, Moterų vienetas, dalyvių- 17, rungtynių tipas- Minuso sistema  
  
2020-02-22 2020-02-22 2020-02-22 2020-02-22 2020-02-22  
 1   Rasa Radžiūnaitė    Dėl 1-16 vietos        
 R.Radžiūnaitė        
 32       ->        
  [107] 14:35   R.Radžiūnaitė      
 17   Rusnė Vidzėnaitė      21:14  16:21  21:14 [33']      
[78] 13:20   K.Rutkauskaitė        
 16   Kamilė Rutkauskaitė    21:14  21:5 [18']        
    [141] 16:15   T.Leonovič    
 9   Dangė Lygnugarytė        21:12  21:6 [21']    
 D.Lygnugarytė        
 24       ->        
  [108] 14:35   T.Leonovič      
 25         21:11  21:14 [24']      
 T.Leonovič        
 8   Taja Leonovič    ->        
      [170] 17:30   T.Leonovič  
 5   Milda Lekšaitė          21:14  21:10 [23']  
 M.Lekšaitė        
 28       ->        
  [109] 14:35   M.Lekšaitė      
 21         21:18  21:7 [26']      
 A.Leimonaitė        
 12   Augustė Leimonaitė    ->        
    [142] 16:15   M.Marcinkevičiūtė    
 13   Atėnė Peleckytė        21:11  21:13 [22']    
 A.Peleckytė        
 20       ->        
  [110] 14:35   M.Marcinkevičiūtė      
 29         21:11  21:8 [21']      
 M.Marcinkevičiūtė        
 4   Martyna Marija Marcinkevičiūtė    ->         1-a vieta
        [190] 18:20   J.Kelečiūtė
 3   Jogailė Kelečiūtė            21:16  21:11 [24']
 J.Kelečiūtė        
 30       ->        
  [111] 14:35   J.Kelečiūtė      
 19         21:5  21:5 [16']      
 T.Petraškaitė        
 14   Toma Petraškaitė    ->        
    [143] 16:15   J.Kelečiūtė    
 11   Aina Ralytė        21:8  21:19 [26']    
 A.Ralytė        
 22       ->        
  [112] 15:00   J.Šalnaitė      
 27         21:19  12:21  21:10 [35']      
 J.Šalnaitė        
 6   Jorūnė Šalnaitė    ->        
      [171] 17:30   J.Kelečiūtė  
 7   Augustė Stankevičiūtė          21:16  21:14 [26']  
 A.Stankevičiūtė        
 26       ->        
  [113] 15:00   A.Stankevičiūtė      
 23         21:11  21:9 [24']      
 F.Gedminaitė        
 10   Fausta Gedminaitė    ->        
    [144] 16:15   M.Barauskaitė    
 15   Urtė Gatelytė        19:21  21:15  21:12 [37']    
 U.Gatelytė        
 18       ->      M.Marcinkevičiūtė   3-a vieta
  [114] 15:00   M.Barauskaitė   [191] 18:20   M.Barauskaitė
 31         21:13  21:6 [20']    M.Barauskaitė   21:0 [11']
 M.Barauskaitė        
 2   Minija Barauskaitė    ->     Dėl 5-8 vietos    
       R.Radžiūnaitė    
      [172] 17:30   M.Lekšaitė  
       M.Lekšaitė   21:14  21:14 [24']   5-a vieta
        [192] 18:20   M.Lekšaitė
       J.Šalnaitė     21:18  21:18 [24']
      [173] 17:30   A.Stankevičiūtė  
       A.Stankevičiūtė   21:11  19:21  21:18 [51']  
           
           
         R.Radžiūnaitė   7-a vieta
       
         J.Šalnaitė   ->
      Dėl 9-16 vietos      
     K.Rutkauskaitė      
    [145] 16:15   D.Lygnugarytė    
     D.Lygnugarytė   21:13  21:13 [22']    
      [174] 17:30   A.Leimonaitė  
     A.Leimonaitė     21:16  21:15 [34']  
    [146] 16:15   A.Leimonaitė    
     A.Peleckytė   21:17  21:18 [28']     9-a vieta
        [193] 18:20   F.Gedminaitė
     T.Petraškaitė       21:11  21:16 [27']
    [147] 16:40   A.Ralytė    
     A.Ralytė   21:9  23:21 [25']    
      [175] 17:55   F.Gedminaitė  
     F.Gedminaitė     21:10  21:4 [20']  
    [148] 16:40   F.Gedminaitė    
     U.Gatelytė   21:12  21:12 [21']    
           
         D.Lygnugarytė   11-a vieta
       
         A.Ralytė   ->
           
        Dėl 13-16 vietos    
       K.Rutkauskaitė    
       
       A.Peleckytė   ->   13-a vieta
       
       T.Petraškaitė     ->
       
       U.Gatelytė   ->  
           
           
          15-a vieta
       
    Dėl 17-32 vietos       ->
         
   R.Vidzėnaitė      
   R.Vidzėnaitė   ->      
     R.Vidzėnaitė    
      ->    
   .      
    ->      
       R.Vidzėnaitė  
        ->  
   .      
    ->      
     .    
      ->    
   .      
    ->       17-a vieta
         R.Vidzėnaitė
          ->
   .      
    ->      
     .    
      ->    
   .      
    ->      
       .  
        ->  
   .      
    ->      
     .    
      ->    
   .      
    ->     19-a vieta
       
          ->
           
        Dėl 21-24 vietos    
         
       
        ->   21-a vieta
       
          ->
       
        ->  
           
           
          23-a vieta
       
          ->
      Dėl 25-32 vietos      
         
       
      ->    
       
        ->  
       
      ->     25-a vieta
       
          ->
       
      ->    
       
        ->  
       
      ->    
           
          27-a vieta
       
          ->
           
        Dėl 29-32 vietos    
         
       
        ->   29-a vieta
       
          ->
       
        ->  
           
           
          31-a vieta
       
          ->
           
  Turnyrai 
   1 2 ... 103 104 
FZ FORZA CBC JUNIOR
2020-04-11 10:00 2020-04-11 22:00
Delfi, Vilnius
Mažeikių taurė
2020-04-11 10:00 2020-04-11 18:00
Sodų pagrindinė mokykla, Mažeikiai
SIGNEDOS taurė
2020-04-11 10:00 2020-04-11 14:00
RIO arena, Kaunas
Mūsų viltys. Atšaukta !!!
2020-04-04 10:00 2020-04-04 14:00
Bastilija, Tauragė
Šeimų badmintono turnyras 2020
2020-03-11 09:45 2020-03-11 21:00
Prienai, Prienai
     Mėgėjai B    VD    MD    MX  
     Mėgėjai C    VD    MX  
     Mėgėjai D    VD    MD    MX  
15-oji Lietuvos taurė (1-as etapas)(A, Cv, Ds)
2020-03-07 09:30 2020-03-07 23:00
Prienai, Prienai
     Suaug    VV    MV    VD    MD    MX  
     Suaug C    VV    VD    MD    MX  
     Suaug D    VV    VD    MD    MX  
15-oji Lietuvos taurė (1-as etapas)(Bs, Es)
2020-03-07 10:00 2020-03-07 22:00
Delfi, Vilnius
     Suaug B    VV    VD    MD    MX  
     Suaug E    VV    VD    MD    MX  
☼ PBL [SE7.EP5]
2020-02-29 10:00 2020-02-29 22:00
Delfi, Vilnius
     Suaug B    VV    VD    MD    MX  
     Suaug C    VD    MD    MX  
Panevezys City Open
2020-02-29 09:45 2020-02-29 21:00
Panevėžio KKSC rankinio salė, Panevėžys
     Suaug    VV    VD    MX  
     Suaug B    VV    VD    MD    MX  
     Suaug C    VV    MV    VD    MD    MX  
     Suaug D    VV    VD    MX  
Hummel Badmintono Lyga
2020-02-22 09:15 2020-02-22 22:00
Delfi, Vilnius
     Suaug    MD    MX  
     Suaug B    VV    MV    VD    MD    MX  
     Suaug C    VV    VD    MX  
     Suaug D    VD    MX  
   Pradžia  
   Naujienos  
   Turnyrai   Rezultatai  Kalendorius  Nuostatai  Teisėjavimas 
   Žaidėjai   Reitingai  Klubai  LT rinktinės 
   Galerija   Foto  Video 
   LBF   Kontaktai  Taisyklės  Dokumentai  VK posėdžiai  Lietuvos taurė  Žemaitijos taurė  PBL  Hummel lyga  Entuziazmas ir patirtis  Zanavyko taurė  Mėgėjų lyga  Istorija  Nuorodos 
   LI 2020  
Visa medžiaga pateikta šiame tinklapyje LBF nuosavybė. Kopijuoti ir platinti be sutikimo draudžiama.