Badminton
LIETUVOS BADMINTONO FEDERACIJA
  
 Vardas:     Slaptažodis: 
 
    
15-oji Lietuvos taurė (1-as etapas)(Bj, Dj), Data: 2020-02-22, Vieta: Panevėžio KKSC rankinio salė, Panevėžys  
Grupė- U-19 D, Moterų vienetas, dalyvių- 19, rungtynių tipas- Minuso sistema  
  
2020-02-22 2020-02-22 2020-02-22 2020-02-22 2020-02-22  
 1   Adelė Krutkytė    Dėl 1-16 vietos        
 A.Krutkytė        
 32       ->        
  [85] 13:45   A.Krutkytė      
 17   Vakarė Bolskytė      21:5  21:9 [17']      
[61] 12:30   V.Bolskytė        
 16   Viltė Bareišytė    21:9  21:6 [17']        
    [121] 15:25   A.Krutkytė    
 9   Mėta Kibildaitė        21:4  21:11 [19']    
 M.Kibildaitė        
 24       ->        
  [86] 13:45   M.Žibūdaitė      
 25         21:18  21:16 [30']      
 M.Žibūdaitė        
 8   Miglė Žibūdaitė    ->        
      [155] 16:40   A.Krutkytė  
 5   Uma Ivanauskaitė          21:11  21:19 [27']  
 U.Ivanauskaitė        
 28       ->        
  [87] 13:45   U.Ivanauskaitė      
 21         21:12  21:8 [27']      
 D.Grybytė        
 12   Danielė Grybytė    ->        
    [122] 15:25   G.Velykytė    
 13   Barbora martyna Kisieliūtė        21:18  21:17 [31']    
 B.Kisieliūtė        
 20       ->        
  [88] 13:45   G.Velykytė      
 29         21:6  21:5 [15']      
 G.Velykytė        
 4   Gretė Velykytė    ->         1-a vieta
        [180] 17:55   G.Velykytė
 3   Mila Leonovič            21:7  21:10 [26']
 M.Leonovič        
 30       ->        
  [89] 13:45   M.Leonovič      
 19   Urtė Linkevičiūtė      21:7  21:8 [17']      
[62] 12:30   U.Linkevičiūtė        
 14   Emilija Liutkutė    21:11  21:13 [17']        
    [123] 15:25   M.Leonovič    
 11   Gabija Gudauskaitė        21:17  21:9 [18']    
 G.Gudauskaitė        
 22       ->        
  [90] 13:45   G.Gudauskaitė      
 27         21:12  21:11 [19']      
 Ū.Budrytė        
 6   Ūla Budrytė    ->        
      [156] 17:05   G.Velykytė  
 7   Augustė Klimaitė          21:16  21:5 [26']  
 A.Klimaitė        
 26       ->        
  [91] 13:45   M.Monkevičiūtė      
 23         21:12  21:7 [23']      
 M.Monkevičiūtė        
 10   Mėta Monkevičiūtė    ->        
    [124] 15:25   G.Velykytė    
 15   Gustė Žalandauskaitė        21:4  21:8 [25']    
[63] 12:30   G.Žalandauskaitė        
 18   Vytė Kukanauzaitė    21:11  21:3 [18']      G.Velykytė   3-a vieta
  [92] 13:45   G.Velykytė   [181] 17:55   G.Velykytė
 31         21:2  21:2 [18']    M.Leonovič   21:18  21:17 [29']
 G.Velykytė        
 2   Giedra Velykytė    ->     Dėl 5-8 vietos    
       M.Žibūdaitė    
      [157] 17:05   U.Ivanauskaitė  
       U.Ivanauskaitė   21:16  21:6 [22']   5-a vieta
        [182] 17:55   U.Ivanauskaitė
       G.Gudauskaitė     21:14  21:13 [25']
      [158] 17:05   M.Monkevičiūtė  
       M.Monkevičiūtė   21:7  21:1 [20']  
           
           
         M.Žibūdaitė   7-a vieta
       
         G.Gudauskaitė   ->
      Dėl 9-16 vietos      
     V.Bolskytė      
    [125] 15:25   M.Kibildaitė    
     M.Kibildaitė   21:10  21:12 [22']    
      [159] 17:05   M.Kibildaitė  
     D.Grybytė     21:10  21:19 [23']  
    [126] 15:25   D.Grybytė    
     B.Kisieliūtė   21:12  21:13 [21']     9-a vieta
        [183] 17:55   M.Kibildaitė
     U.Linkevičiūtė       21:13  21:17 [22']
    [127] 15:25   U.Linkevičiūtė    
     Ū.Budrytė   21:13  21:16 [21']    
      [160] 17:05   A.Klimaitė  
     A.Klimaitė     21:17  21:15 [18']  
    [128] 15:25   A.Klimaitė    
     G.Žalandauskaitė   21:16  21:14 [23']    
           
         D.Grybytė   11-a vieta
         U.Linkevičiūtė
         U.Linkevičiūtė   11:21  21:19  21:19 [27']
           
        Dėl 13-16 vietos    
       V.Bolskytė    
       V.Bolskytė  
       B.Kisieliūtė   21:14  21:16 [24']   13-a vieta
       
       Ū.Budrytė     ->
       G.Žalandauskaitė  
       G.Žalandauskaitė   21:19  21:16 [28']  
           
           
         B.Kisieliūtė   15-a vieta
         Ū.Budrytė
    Dėl 17-32 vietos      Ū.Budrytė   21:19  21:16 [19']
         
   V.Bareišytė      
   V.Bareišytė   ->      
     V.Bareišytė    
      ->    
   .      
    ->      
       V.Bareišytė  
        ->  
   .      
    ->      
     .    
      ->    
   .      
    ->       17-a vieta
        [184] 17:55   E.Liutkutė
          21:11  21:14 [23']
   E.Liutkutė      
   E.Liutkutė   ->      
     E.Liutkutė    
      ->    
   .      
    ->      
      [161] 17:05   E.Liutkutė  
        21:15  21:8 [17']  
   .      
    ->      
     V.Kukanauzaitė    
   V.Kukanauzaitė     ->    
   V.Kukanauzaitė      
    ->     19-a vieta
         V.Kukanauzaitė
         V.Kukanauzaitė   ->
           
        Dėl 21-24 vietos    
         
       
        ->   21-a vieta
       
          ->
       
        ->  
           
           
          23-a vieta
       
          ->
      Dėl 25-32 vietos      
         
       
      ->    
       
        ->  
       
      ->     25-a vieta
       
          ->
       
      ->    
       
        ->  
       
      ->    
           
          27-a vieta
       
          ->
           
        Dėl 29-32 vietos    
         
       
        ->   29-a vieta
       
          ->
       
        ->  
           
           
          31-a vieta
       
          ->
           
  Turnyrai 
   1 2 ... 102 103 
FZ FORZA CBC JUNIOR
2020-04-11 10:00 2020-04-11 22:00
Delfi, Vilnius
Mūsų viltys. Atšaukta !!!
2020-04-04 10:00 2020-04-04 14:00
Bastilija, Tauragė
Šeimų badmintono turnyras 2020
2020-03-11 09:45 2020-03-11 21:00
Prienai, Prienai
     Mėgėjai B    VD    MD    MX  
     Mėgėjai C    VD    MX  
     Mėgėjai D    VD    MD    MX  
15-oji Lietuvos taurė (1-as etapas)(A, Cv, Ds)
2020-03-07 09:30 2020-03-07 23:00
Prienai, Prienai
     Suaug    VV    MV    VD    MD    MX  
     Suaug C    VV    VD    MD    MX  
     Suaug D    VV    VD    MD    MX  
15-oji Lietuvos taurė (1-as etapas)(Bs, Es)
2020-03-07 10:00 2020-03-07 22:00
Delfi, Vilnius
     Suaug B    VV    VD    MD    MX  
     Suaug E    VV    VD    MD    MX  
☼ PBL [SE7.EP5]
2020-02-29 10:00 2020-02-29 22:00
Delfi, Vilnius
     Suaug B    VV    VD    MD    MX  
     Suaug C    VD    MD    MX  
Panevezys City Open
2020-02-29 09:45 2020-02-29 21:00
Panevėžio KKSC rankinio salė, Panevėžys
     Suaug    VV    VD    MX  
     Suaug B    VV    VD    MD    MX  
     Suaug C    VV    MV    VD    MD    MX  
     Suaug D    VV    VD    MX  
Hummel Badmintono Lyga
2020-02-22 09:15 2020-02-22 22:00
Delfi, Vilnius
     Suaug    MD    MX  
     Suaug B    VV    MV    VD    MD    MX  
     Suaug C    VV    VD    MX  
     Suaug D    VD    MX  
Zanavyko taurė
2020-02-22 10:00 2020-02-22 22:00
Šakių SC, Šakiai
     Mėgėjai    VV    VD    MD    MX  
     Mėgėjai B    VD    MD    MX  
     Mėgėjai C    VD  
Lietuvos Universitetų badmintono asmeninis čempionatas
2020-02-22 10:00 2020-02-22 21:00
KTU sporto salė, Kaunas
     Suaug    VV    MV  
   Pradžia  
   Naujienos  
   Turnyrai   Rezultatai  Kalendorius  Nuostatai  Teisėjavimas 
   Žaidėjai   Reitingai  Klubai  LT rinktinės 
   Galerija   Foto  Video 
   LBF   Kontaktai  Taisyklės  Dokumentai  VK posėdžiai  Lietuvos taurė  Žemaitijos taurė  PBL  Hummel lyga  Entuziazmas ir patirtis  Zanavyko taurė  Mėgėjų lyga  Istorija  Nuorodos 
   LI 2020  
Visa medžiaga pateikta šiame tinklapyje LBF nuosavybė. Kopijuoti ir platinti be sutikimo draudžiama.