Badminton
LIETUVOS BADMINTONO FEDERACIJA
  
 Vardas:     Slaptažodis: 
 
    
15-oji Lietuvos taurė (1-as etapas)(Bs, Es), Data: 2020-03-07, Vieta: Delfi, Vilnius  
Grupė- Suaug B, Mišrus dvejetas, dalyvių- 28, rungtynių tipas- Minuso sistema  
  
2020-03-07 2020-03-07 2020-03-07 2020-03-07 2020-03-07  
 1  Andžej Mackevič 
 Jelena Ramaneckienė 
  Dėl 1-16 vietos        
 A.Mackevič, J.Ramaneckienė        
 32       ->        
  [13] 10:20    A.Mackevič, J.Ramaneckienė      
 17  Mindaugas Trybas 
 Laura Paulauskaitė 
    21:3  21:16 [15']      
[1] 10:00    M.Povilaitis, K.Janutaitė        
 16  Martynas Povilaitis 
 Kotryna Janutaitė 
  25:23  21:16 [22']        
    [25] 11:10    A.Mackevič, J.Ramaneckienė    
 9  Giedrius Stasiulis 
 Judita Vadeikienė 
      21:18  21:7 [21']    
[2] 10:00    P.Umantas, D.Lubė        
 24  Paulius Umantas 
 Diana Lubė 
  20:22  21:18  22:20 [30']        
  [14] 10:20    P.Gečas, G.Gečė      
 25  Andrius Stankevičius 
 Jelena Puchova 
    21:14  19:21  25:23 [30']      
[3] 10:00    P.Gečas, G.Gečė        
 8  Pranciškus Gečas 
 Gintarė Gečė 
  21:12  21:12 [15']        
      [41] 12:00    A.Mackevič, J.Ramaneckienė  
 5  Valentas Stončius 
 Neringa Brazauskienė 
        21:9  21:12 [15']  
[4] 10:00    V.Stončius, N.Brazauskienė        
 28  Egidijus Merkevičius 
 Karolina Merkevičiūtė 
  21:9  21:16 [13']        
  [15] 10:20    V.Stončius, N.Brazauskienė      
 21  Paulius Jūras 
 Eglė Markelytė 
    21:18  21:15 [17']      
[5] 10:00    P.Jūras, E.Markelytė        
 12  Evaldas Čižinauskas 
 Justė Kazakauskaitė 
  20:22  21:19  21:16 [29']        
    [26] 11:10    V.Salietis, A.Pakšytė    
 13  Agnius Tamošaitis 
 Aurelija Slapikaitė-Jurkonė 
      21:17  20:22  21:12 [28']    
[6] 10:00    M.Kancleris, R.Milašauskaitė        
 20  Mindaugas Kancleris 
 Roberta Milašauskaitė 
  21:12  21:17 [14']        
  [16] 10:20    V.Salietis, A.Pakšytė      
 29         21:14  21:15 [16']      
 V.Salietis, A.Pakšytė        
 4  Vidmantas Salietis 
 Aurelija Pakšytė 
  ->         1-a vieta
        [55] 12:30    A.Mackevič, J.Ramaneckienė
 3  Laimonas Vaškevičius 
 Živilė Šeškevičienė 
          21:19  21:17 [19']
 L.Vaškevičius, Ž.Šeškevičienė        
 30       ->        
  [17] 10:45    L.Vaškevičius, Ž.Šeškevičienė      
 19  Martynas Atkočaitis 
 Vaida Žitlinskaitė 
    17:21  21:15  21:15 [30']      
[7] 10:00    M.Atkočaitis, V.Žitlinskaitė        
 14  Mindaugas Danys 
 Rugilė Gečaitė 
  21:19  17:21  21:16 [26']        
    [27] 11:10    G.Vizgirda, R.Šulnienė    
 11  Simas Malakauskas 
 Marija Šiaučiūnaitė 
      21:11  12:21  21:13 [27']    
[8] 10:00    G.Fridricas, E.Keturakytė        
 22  Gediminas Fridricas 
 Evelina Keturakytė 
  19:21  21:18  21:18 [26']        
  [18] 10:45    G.Vizgirda, R.Šulnienė      
 27  Gytis Celencevičius 
 Viltė Navardauskaitė 
    18:21  21:19  21:16 [28']      
[9] 10:20    G.Vizgirda, R.Šulnienė        
 6  Gytis Vizgirda 
 Rasa Šulnienė 
  21:8  19:21  21:12 [24']        
      [42] 12:00    K.Šemeta, U.Pūkaitė  
 7  Paulius Ivanauskas 
 Indrė Petrulaitienė 
        21:15  21:19 [18']  
[10] 10:20    P.Ivanauskas, I.Petrulaitienė        
 26  Ramūnas Ražanauskas 
 Aušra Montvydaitė 
  21:15  17:21  21:18 [28']        
  [19] 10:45    K.Šemeta, U.Pūkaitė      
 23  Dalius Martinaitis 
 Lina Venckutė 
    21:17  21:11 [17']      
[11] 10:20    K.Šemeta, U.Pūkaitė        
 10  Karolis Šemeta 
 Ugnė Pūkaitė 
  21:18  21:9 [15']        
    [28] 11:10    K.Šemeta, U.Pūkaitė    
 15  Vygantas Garmus 
 Viktorija Suško 
      21:10  21:19 [19']    
[12] 10:20    S.Stravinskas, K.Remeikaitė        
 18  Salvijus Stravinskas 
 Kotryna Remeikaitė 
  7:21  21:10  21:7 [24']      V.Salietis, A.Pakšytė   3-a vieta
  [20] 10:45    R.Kavaliauskas, J.Žibūdienė   [56] 12:30    G.Vizgirda, R.Šulnienė
 31         21:13  21:14 [18']    G.Vizgirda, R.Šulnienė   22:20  21:18 [24']
 R.Kavaliauskas, J.Žibūdienė        
 2  Ramūnas Kavaliauskas 
 Justė Žibūdienė 
  ->     Dėl 5-8 vietos    
       P.Gečas, G.Gečė    
      [43] 12:00    P.Gečas, G.Gečė  
       V.Stončius, N.Brazauskienė   21:16  21:17 [18']   5-a vieta
       
       L.Vaškevičius, Ž.Šeškevičienė     ->
      [44] 12:00    L.Vaškevičius, Ž.Šeškevičienė  
       R.Kavaliauskas, J.Žibūdienė   14:21  21:11  21:10 [29']  
           
           
         V.Stončius, N.Brazauskienė   7-a vieta
       
         R.Kavaliauskas, J.Žibūdienė   ->
      Dėl 9-16 vietos      
     M.Povilaitis, K.Janutaitė      
    [29] 11:10    M.Povilaitis, K.Janutaitė    
     P.Umantas, D.Lubė   21:18  18:21  21:8 [29']    
      [45] 12:00    M.Povilaitis, K.Janutaitė  
     P.Jūras, E.Markelytė     9:21  21:18  21:12 [26']  
    [30] 11:10    P.Jūras, E.Markelytė    
     M.Kancleris, R.Milašauskaitė   24:22  18:21  21:19 [28']     9-a vieta
       
     M.Atkočaitis, V.Žitlinskaitė       ->
    [31] 11:10    M.Atkočaitis, V.Žitlinskaitė    
     G.Fridricas, E.Keturakytė   18:21  21:12  21:14 [25']    
      [46] 12:00    S.Stravinskas, K.Remeikaitė  
     P.Ivanauskas, I.Petrulaitienė     15:21  21:18  21:18 [28']  
    [32] 11:10    S.Stravinskas, K.Remeikaitė    
     S.Stravinskas, K.Remeikaitė   21:12  21:18 [20']    
           
         P.Jūras, E.Markelytė   11-a vieta
       
         M.Atkočaitis, V.Žitlinskaitė   ->
           
        Dėl 13-16 vietos    
       P.Umantas, D.Lubė    
       
       M.Kancleris, R.Milašauskaitė   ->   13-a vieta
       
       G.Fridricas, E.Keturakytė     ->
       
       P.Ivanauskas, I.Petrulaitienė   ->  
           
           
          15-a vieta
       
    Dėl 17-32 vietos       ->
         
   M.Trybas, L.Paulauskaitė      
   M.Trybas, L.Paulauskaitė   ->      
    [33] 11:35    G.Stasiulis, J.Vadeikienė    
   G.Stasiulis, J.Vadeikienė     16:21  21:18  21:10 [28']    
  [21] 10:45    G.Stasiulis, J.Vadeikienė      
   A.Stankevičius, J.Puchova   21:8  21:13 [16']      
      [47] 12:00    A.Tamošaitis, A.Slapikaitė-Jurkonė  
   E.Merkevičius, K.Merkevičiūtė       16:21  21:18  24:22 [30']  
  [22] 10:45    E.Čižinauskas, J.Kazakauskaitė      
   E.Čižinauskas, J.Kazakauskaitė   22:20  21:6 [15']      
    [34] 11:35    A.Tamošaitis, A.Slapikaitė-Jurkonė    
   A.Tamošaitis, A.Slapikaitė-Jurkonė     16:21  21:19  21:17 [26']    
   A.Tamošaitis, A.Slapikaitė-Jurkonė      
    ->       17-a vieta
       
          ->
   M.Danys, R.Gečaitė      
   M.Danys, R.Gečaitė   ->      
    [35] 11:35    S.Malakauskas, M.Šiaučiūnaitė    
   S.Malakauskas, M.Šiaučiūnaitė     11:21  21:13  21:19 [32']    
  [23] 10:45    S.Malakauskas, M.Šiaučiūnaitė      
   G.Celencevičius, V.Navardauskaitė   11:21  21:17  21:16 [29']      
      [48] 12:00    D.Martinaitis, L.Venckutė  
   R.Ražanauskas, A.Montvydaitė       21:14  15:21  21:17 [27']  
  [24] 10:45    D.Martinaitis, L.Venckutė      
   D.Martinaitis, L.Venckutė   21:10  21:8 [12']      
    [36] 11:35    D.Martinaitis, L.Venckutė    
   V.Garmus, V.Suško     21:15  21:18 [17']    
   V.Garmus, V.Suško      
    ->    G.Stasiulis, J.Vadeikienė   19-a vieta
       
         S.Malakauskas, M.Šiaučiūnaitė   ->
           
        Dėl 21-24 vietos    
       M.Trybas, L.Paulauskaitė    
       
       E.Čižinauskas, J.Kazakauskaitė   ->   21-a vieta
       
       M.Danys, R.Gečaitė     ->
       
       V.Garmus, V.Suško   ->  
           
           
          23-a vieta
       
          ->
      Dėl 25-32 vietos      
         
     A.Stankevičius, J.Puchova    
     A.Stankevičius, J.Puchova   ->    
       
     E.Merkevičius, K.Merkevičiūtė     ->  
     E.Merkevičius, K.Merkevičiūtė    
      ->     25-a vieta
       
          ->
     G.Celencevičius, V.Navardauskaitė    
     G.Celencevičius, V.Navardauskaitė   ->    
       
     R.Ražanauskas, A.Montvydaitė     ->  
     R.Ražanauskas, A.Montvydaitė    
      ->    
           
          27-a vieta
       
          ->
           
        Dėl 29-32 vietos    
         
       
        ->   29-a vieta
       
          ->
       
        ->  
           
           
          31-a vieta
       
          ->
           
  Turnyrai 
   1 2 ... 113 114 
Šeimų turnyras. Badmintonas- populiariausias šeimų sportas Lietuvoje.
2021-12-12 10:00 2021-12-12 21:00
Kauno MEGA, Kaunas
Badmintono Mėgėjų Lyga
2021-12-11 10:00 2021-12-11 21:00
Prienai, Prienai
CBC Junior
2021-12-11 10:00 2021-12-11 21:00
Delfi, Vilnius
     U-19 
     U-15 
     U-13 
Zanavyko taurė (2 etapas)
2021-12-11 10:00 2021-12-11 21:00
Šakių SC, Šakiai
     Suaug B    VV  
     Suaug C    VV    V    MV  
Lietuvos veteranų čempionatas
2021-12-04 09:30 2021-12-04 22:00
Prienai, Prienai
     35+    VV    VD    MD    MX  
     40+    VV    VD    MD    MX  
     45+    VV    VD    MD    MX  
     50+    VV    VD    MD    MX  
     55+    VV    VD    MD    MX  
     60+    VV    VD  
     65+    VV    VD  
Power of Doubles and Mix
2021-11-27 10:00 2021-11-27 21:00
Delfi, Vilnius
     Suaug B    VD    MX  
     Suaug C    VD    MD    MX  
16-oji Lietuvos taurė (4-as etapas)(Bj, Dj)
2021-11-20 10:00 2021-11-20 21:00
Panevėžio KKSC rankinio salė, Panevėžys
     U-19 B    VV    MV    VD    MD    MX  
     U-19 D    VV    MV    VD    MD  
Badmintono Mėgėjų Lyga
2021-11-20 10:00 2021-11-20 21:00
Sportininkų rengimo centras, Druskininkai
     Suaug    VV    VD    MD    MX  
     Suaug B    VD    MD    MX  
     Suaug C    VD    MD    MX  
     Suaug D    MX  
Delfi vienetų turnyras
2021-11-20 10:00 2021-11-20 21:00
Delfi, Vilnius
     Suaug C    VV  
16-oji Lietuvos taurė (4-as etapas)(Cj)
2021-11-20 10:30 2021-11-20 21:00
Nevėžio sporto centras, Panevėžys
     U-19 C    VV    MV    VD    MD  
   Pradžia  
   Naujienos  
   Turnyrai   Rezultatai  Kalendorius  Nuostatai  Teisėjavimas 
   Žaidėjai   Reitingai  Klubai  LT rinktinės 
   LBF   Kontaktai  Taisyklės  Dokumentai  VK posėdžiai  Lietuvos taurė  Žemaitijos taurė  PBL  Hummel lyga  Entuziazmas ir patirtis  Zanavyko taurė  Mėgėjų lyga  Badmintono Mėgėjų Lyga (BML)  Istorija  Nuorodos 
   LI 2021  
   Mokykloms  
Visa medžiaga pateikta šiame tinklapyje LBF nuosavybė. Kopijuoti ir platinti be sutikimo draudžiama.