Badminton
LIETUVOS BADMINTONO FEDERACIJA
  
 Vardas:     Slaptažodis: 
 
    
15-oji Lietuvos taurė (1-as etapas)(Bs, Es), Data: 2020-03-07, Vieta: Delfi, Vilnius  
Grupė- Suaug E, Vyrų dvejetas, dalyvių- 13, rungtynių tipas- Minuso sistema  
  
2020-03-07 2020-03-07 2020-03-07 2020-03-07  
 1   Karolis Bužinskis 
 Donatas Sirvydis 
  Dėl 1-8 vietos      
 K.Bužinskis, D.Sirvydis      
 16       ->      
  [119] 16:20    K.Bužinskis, D.Sirvydis    
 9   Martynas Krisiukas 
 Saulius Pilinkus 
    21:16  21:16 [17']    
[97] 14:50    A.Kunigėlis, V.Pupeikis      
 8   Arūnas Kunigėlis 
 Virgilijus Pupeikis 
  21:7  21:7 [13']      
    [135] 17:15    K.Bužinskis, D.Sirvydis  
 5   Andrius Kvietkauskas 
 Ričardas Navaitis 
      24:22  19:21  21:14 [33']  
[98] 14:50    A.Kvietkauskas, R.Navaitis      
 12   Martynas Pužauskas 
 Almantas Vizbara 
  21:13  21:19 [18']      
  [120] 16:20    A.Bičiūnas, D.Kecorius    
 13   Justas Čekavičius 
 Aivaras Ūzas 
    21:8  14:21  22:20 [30']    
[99] 15:20    A.Bičiūnas, D.Kecorius      
 4   Andrius Bičiūnas 
 Dainius Kecorius 
  21:5  21:6 [13']       1-a vieta
      [145] 17:45    K.Bužinskis, D.Sirvydis
 3   Romutis Juodsnukis 
 Valerij Vasilčenko 
        21:14  21:18 [20']
 R.Juodsnukis, V.Vasilčenko      
 14       ->      
  [121] 16:20    R.Juodsnukis, V.Vasilčenko    
 11   Vytautas Peciukonis 
 Rokas Kinderevičius 
    21:17  21:12 [18']    
[100] 15:20    R.Berkelis, R.Čepulis      
 6   Robertas Berkelis 
 Rolandas Čepulis 
  21:18  21:12 [18']      
    [136] 17:15    R.Juodsnukis, V.Vasilčenko  
 7   Kęstutis Ikamas 
 Jokūbas Sadukas 
      21:15  21:17 [21']  
[101] 15:20    A.Murnikovas, D.Navikas      
 10   Arminas Murnikovas 
 Darius Navikas 
  21:16  21:12 [18']      
  [122] 16:20    A.Murnikovas, D.Navikas    
 15         15:21  21:18  21:18 [37']    
 V.Liutika, V.Šmitas      
 2   Vytautas Liutika 
 Vaidas Šmitas 
  ->    A.Bičiūnas, D.Kecorius   3-a vieta
      [146] 17:45    A.Bičiūnas, D.Kecorius
       A.Murnikovas, D.Navikas   21:14  21:18 [22']
         
      Dėl 5-8 vietos    
     A.Kunigėlis, V.Pupeikis    
    [137] 17:15    A.Kvietkauskas, R.Navaitis  
     A.Kvietkauskas, R.Navaitis   23:21  21:17 [22']   5-a vieta
      [147] 18:15    A.Kvietkauskas, R.Navaitis
     R.Berkelis, R.Čepulis     21:9  21:15 [19']
    [138] 17:15    R.Berkelis, R.Čepulis  
     V.Liutika, V.Šmitas   18:21  21:19  21:10 [32']  
         
         
       A.Kunigėlis, V.Pupeikis   7-a vieta
     
       V.Liutika, V.Šmitas   ->
         
    Dėl 9-16 vietos      
       
   M.Krisiukas, S.Pilinkus    
   M.Krisiukas, S.Pilinkus   ->    
    [139] 17:45    M.Pužauskas, A.Vizbara  
   M.Pužauskas, A.Vizbara     19:21  21:12  21:12 [27']  
  [123] 16:45    M.Pužauskas, A.Vizbara    
   J.Čekavičius, A.Ūzas   21:15  21:11 [16']     9-a vieta
      [148] 18:15    K.Ikamas, J.Sadukas
        21:14  19:21  21:18 [28']
   V.Peciukonis, R.Kinderevičius    
   V.Peciukonis, R.Kinderevičius   ->    
    [140] 17:45    K.Ikamas, J.Sadukas  
   K.Ikamas, J.Sadukas     21:14  14:21  21:17 [28']  
   K.Ikamas, J.Sadukas    
    ->    
         
       M.Krisiukas, S.Pilinkus   11-a vieta
     
       V.Peciukonis, R.Kinderevičius   ->
         
      Dėl 13-16 vietos    
       
     J.Čekavičius, A.Ūzas  
     J.Čekavičius, A.Ūzas   ->   13-a vieta
       J.Čekavičius, A.Ūzas
        ->
     .  
      ->  
         
         
        15-a vieta
     
        ->
         
  Turnyrai 
   1 2 ... 103 104 
FZ FORZA CBC JUNIOR
2020-06-13 10:00 2020-06-13 22:00
Delfi, Vilnius
Vasara Prienuose
2020-06-13 10:00 2020-06-13 22:00
Prienai, Prienai
☼ PBL [SE7.EP6] POST Q
2020-06-06 10:00 2020-06-06 22:00
Delfi, Vilnius
     Suaug B    VD  
     Suaug C 
Balsiai - 2020
2020-06-06 10:00 2020-06-06 21:00
Balsių poilsiavietė, Balsiai
     Suaug B 
     Suaug D 
Šeimų badmintono turnyras 2020
2020-03-11 09:45 2020-03-11 21:00
Prienai, Prienai
     Mėgėjai B    VD    MD    MX  
     Mėgėjai C    VD    MX  
     Mėgėjai D    VD    MD    MX  
15-oji Lietuvos taurė (1-as etapas)(A, Cv, Ds)
2020-03-07 09:30 2020-03-07 23:00
Prienai, Prienai
     Suaug    VV    MV    VD    MD    MX  
     Suaug C    VV    VD    MD    MX  
     Suaug D    VV    VD    MD    MX  
15-oji Lietuvos taurė (1-as etapas)(Bs, Es)
2020-03-07 10:00 2020-03-07 22:00
Delfi, Vilnius
     Suaug B    VV    VD    MD    MX  
     Suaug E    VV    VD    MD    MX  
☼ PBL [SE7.EP5]
2020-02-29 10:00 2020-02-29 22:00
Delfi, Vilnius
     Suaug B    VV    VD    MD    MX  
     Suaug C    VD    MD    MX  
Panevezys City Open
2020-02-29 09:45 2020-02-29 21:00
Panevėžio KKSC rankinio salė, Panevėžys
     Suaug    VV    VD    MX  
     Suaug B    VV    VD    MD    MX  
     Suaug C    VV    MV    VD    MD    MX  
     Suaug D    VV    VD    MX  
Hummel Badmintono Lyga
2020-02-22 09:15 2020-02-22 22:00
Delfi, Vilnius
     Suaug    MD    MX  
     Suaug B    VV    MV    VD    MD    MX  
     Suaug C    VV    VD    MX  
     Suaug D    VD    MX  
   Pradžia  
   Naujienos  
   Turnyrai   Rezultatai  Kalendorius  Nuostatai  Teisėjavimas 
   Žaidėjai   Reitingai  Klubai  LT rinktinės 
   Galerija   Foto  Video 
   LBF   Kontaktai  Taisyklės  Dokumentai  VK posėdžiai  Lietuvos taurė  Žemaitijos taurė  PBL  Hummel lyga  Entuziazmas ir patirtis  Zanavyko taurė  Mėgėjų lyga  Istorija  Nuorodos 
   LJ 2020  
Visa medžiaga pateikta šiame tinklapyje LBF nuosavybė. Kopijuoti ir platinti be sutikimo draudžiama.