Badminton
LIETUVOS BADMINTONO FEDERACIJA
  
 Vardas:     Slaptažodis: 
 
    
Lietuvos jaunių (U15) asmeninis badmintono čempionatas, Data: 2020-09-12, Vieta: Kelmės sporto centras, Kelmė  
Grupė- U-15, Moterų vienetas, dalyvių- 26, rungtynių tipas- Minuso sistema  
  
2020-09-12 2020-09-12 2020-09-12 2020-09-13 2020-09-13  
 1   Monika Sukackaitė    Dėl 1-16 vietos        
 M.Sukackaitė        
 32       ->        
  [70] 16:45   M.Sukackaitė      
 17   Goda Vancevičiūtė      21:5  21:9 [19']      
[54] 15:30   G.Vancevičiūtė        
 16   Meida Levickaitė    19:21  21:6  21:15 [29']        
    [85] 18:00   M.Sukackaitė    
 9   Greta Vedrickaitė        21:10  21:7 [21']    
[55] 15:30   G.Vedrickaitė        
 24   Skaistė Liutkutė    21:11  21:7 [19']        
  [71] 16:45   G.Vedrickaitė      
 25   Vesta Juodonytė      21:13  21:19 [32']      
[56] 15:55   L.Aleknavičiūtė        
 8   Liepa Aleknavičiūtė    21:3  21:17 [16']        
      [126] 10:25   M.Sukackaitė  
 5   Augustė Stankevičiūtė          21:15  21:9 [23']  
 A.Stankevičiūtė        
 28       ->        
  [72] 16:45   A.Stankevičiūtė      
 21   Urtė Gatelytė      21:11  21:9 [21']      
[57] 15:55   A.Klimaitė        
 12   Amelija Klimaitė    18:21  21:19  21:17 [36']        
    [86] 18:00   A.Stankevičiūtė    
 13   Nomeda Seniūnaitė        21:15  21:14 [31']    
[58] 15:55   N.Seniūnaitė        
 20   Mila Leonovič    21:11  21:8 [23']        
  [73] 16:45   J.Šalnaitė      
 29         21:11  21:3 [17']      
 J.Šalnaitė        
 4   Jorūnė Šalnaitė    ->         1-a vieta
        [144] 11:40   M.Sukackaitė
 3   Jogailė Kelečiūtė            21:19  20:22  21:19 [49']
 J.Kelečiūtė        
 30       ->        
  [74] 17:10   J.Kelečiūtė      
 19   Giedra Velykytė      21:10  21:15 [21']      
[59] 15:55   M.Rimkutė        
 14   Marija Rimkutė    8:21  21:17  21:15 [35']        
    [87] 18:00   J.Kelečiūtė    
 11   Atėnė Peleckytė        21:23  21:10  21:15 [41']    
[60] 15:55   A.Peleckytė        
 22   Gretė Velykytė    21:4  21:9 [18']        
  [75] 17:10   T.Leonovič      
 27         21:12  21:11 [23']      
 T.Leonovič        
 6   Taja Leonovič    ->        
      [127] 10:25   V.Paulauskaitė  
 7   Dangė Lygnugarytė          21:16  21:9 [22']  
[61] 15:55   D.Lygnugarytė        
 26   Rasuolė Vinciūnaitė    21:5  21:4 [17']        
  [76] 17:10   A.Ralytė      
 23   Marija Kolojanskaitė      21:13  19:21  21:16 [47']      
[62] 16:20   A.Ralytė        
 10   Aina Ralytė    21:8  21:3 [18']        
    [88] 18:00   V.Paulauskaitė    
 15   Aistė Jarutytė        21:7  21:4 [15']    
[63] 16:20   A.Jarutytė        
 18   Gustė Gedminaitė    21:6  21:9 [16']      A.Stankevičiūtė   3-a vieta
  [77] 17:10   V.Paulauskaitė   [145] 11:40   J.Kelečiūtė
 31         21:4  21:3 [15']    J.Kelečiūtė   21:18  21:14 [26']
 V.Paulauskaitė        
 2   Viltė Paulauskaitė    ->     Dėl 5-8 vietos    
       G.Vedrickaitė    
      [128] 10:25   J.Šalnaitė  
       J.Šalnaitė   21:13  21:12 [23']   5-a vieta
        [146] 11:40   J.Šalnaitė
       T.Leonovič     21:17  21:15 [29']
      [129] 10:25   T.Leonovič  
       A.Ralytė   21:9  21:13 [18']  
           
           
         G.Vedrickaitė   7-a vieta
        [147] 11:40   G.Vedrickaitė
         A.Ralytė   21:19  14:21  23:21 [38']
      Dėl 9-16 vietos      
     G.Vancevičiūtė      
    [89] 18:00   G.Vancevičiūtė    
     L.Aleknavičiūtė   25:23  22:20 [31']    
      [130] 10:25   G.Vancevičiūtė  
     A.Klimaitė     21:11  21:16 [25']  
    [90] 18:00   A.Klimaitė    
     N.Seniūnaitė   21:16  21:13 [24']     9-a vieta
        [148] 11:40   G.Vancevičiūtė
     M.Rimkutė       21:16  21:16 [28']
    [95] 18:25   M.Rimkutė    
     A.Peleckytė   15:21  23:21  21:17 [43']    
      [131] 10:25   D.Lygnugarytė  
     D.Lygnugarytė     21:8  23:21 [27']  
    [96] 18:25   D.Lygnugarytė    
     A.Jarutytė   21:15  21:15 [26']    
           
         A.Klimaitė   11-a vieta
        [149] 11:40   M.Rimkutė
         M.Rimkutė   21:16  27:25 [27']
           
        Dėl 13-16 vietos    
       L.Aleknavičiūtė    
      [132] 10:50   L.Aleknavičiūtė  
       N.Seniūnaitė   21:0 [4']   13-a vieta
        [150] 11:40   L.Aleknavičiūtė
       A.Peleckytė     21:8  21:15 [21']
      [133] 10:50   A.Peleckytė  
       A.Jarutytė   21:12  12:21  21:13 [30']  
           
           
         N.Seniūnaitė   15-a vieta
        [151] 12:05   A.Jarutytė
    Dėl 17-32 vietos      A.Jarutytė   21:0
         
   M.Levickaitė      
   M.Levickaitė   ->      
    [97] 18:50   M.Levickaitė    
   S.Liutkutė     26:24  21:18 [26']    
  [78] 17:10   V.Juodonytė      
   V.Juodonytė   21:14  21:15 [28']      
      [134] 10:50   M.Levickaitė  
        21:0  
   U.Gatelytė      
   U.Gatelytė   ->      
    [98] 18:50   U.Gatelytė    
   M.Leonovič     21:7  21:14 [20']    
   M.Leonovič      
    ->       17-a vieta
        [152] 12:05   G.Velykytė
          21:7  21:14 [19']
   G.Velykytė      
   G.Velykytė   ->      
    [99] 18:50   G.Velykytė    
   G.Velykytė     21:13  21:11    
   G.Velykytė      
    ->      
      [135] 10:50   G.Velykytė  
   R.Vinciūnaitė       21:11  21:4 [19']  
  [79] 17:10   R.Vinciūnaitė      
   M.Kolojanskaitė   13:21  21:8  21:13 [32']      
    [100] 18:50   G.Gedminaitė    
   G.Gedminaitė     21:12  12:21  21:19 [34']    
   G.Gedminaitė      
    ->    U.Gatelytė   19-a vieta
       
         G.Gedminaitė   ->
           
        Dėl 21-24 vietos    
       V.Juodonytė    
       
       M.Leonovič   ->   21-a vieta
       
       G.Velykytė     ->
       
       R.Vinciūnaitė   ->  
           
           
          23-a vieta
       
          ->
      Dėl 25-32 vietos      
         
     S.Liutkutė    
     S.Liutkutė   ->    
       
        ->  
     .    
      ->     25-a vieta
       
          ->
     .    
      ->    
       
     M.Kolojanskaitė     ->  
     M.Kolojanskaitė    
      ->    
           
          27-a vieta
       
          ->
           
        Dėl 29-32 vietos    
         
       
        ->   29-a vieta
       
          ->
       
        ->  
           
           
          31-a vieta
       
          ->
           
  Turnyrai 
   1 2 ... 106 107 
Lietuvos jaunimo (U19) ir jaunučių (U13) asmeniniai čempionatai.
2020-10-03 11:00 2020-10-04 16:00
Bastilija, Tauragė . ,
NIDA International
2020-10-03 10:00 2020-10-03 20:00
Neringos gimnazija, Nida
     Suaug B    VD    MD    MX  
     Suaug D    VD    MD    MX  
     Suaug E 
BML - Badmintono Mėgėjų Lyga (TREČIAS NEMELUOJA)
2020-10-03 11:00 2020-10-03 18:00
Delfi, Vilnius
     Suaug D 
     Suaug E 
     Suaug F 
Lietuvos jaunių (U17) ir jaunučių (U11) asmeniniai badmintono čempionatai
2020-09-26 12:00 2020-09-27 16:00
Prienai, Prienai
     U-17    VV    MV    VD    MD    MX  
     U-11    VV    MV    VD    MD  
BML - Badmintono Mėgėjų Lyga
2020-09-26 10:00 2020-09-26 22:00
Delfi, Vilnius
     Suaug B 
     Suaug C    VD  
     Suaug D 
SUŽAISKIVA
2020-09-26 10:00 2020-09-26 22:00
Šakių SC, Šakiai
     Suaug B    MX  
     Suaug D    MD    MX  
     Suaug E    MD  
15-oji Lietuvos taurė (3-as etapas)(A, Cv, Ds)
2020-09-19 10:00 2020-09-19 22:30
Prienai, Prienai
     Suaug    VV    MV    VD    MD    MX  
     Suaug C    VV    VD    MD    MX  
     Suaug D    VV    VD    MD    MX  
15-oji Lietuvos taurė (3-as etapas)(Bs, Es)
2020-09-19 09:30 2020-09-19 22:00
Delfi, Vilnius
     Suaug B    VV    VD    MD    MX  
     Suaug E    VV    VD    MD    MX  
Sportas visiems
2020-09-19 11:00 2020-09-19 21:00
Palangos SC, Palanga
     Mėgėjai B    VD    MX  
     Mėgėjai D    VD    MD    MX  
Lietuvos jaunių (U15) asmeninis badmintono čempionatas
2020-09-12 11:30 2020-09-13 14:00
Kelmės sporto centras, Kelmė
     U-15    VV    MV    VD    MD    MX  
   Pradžia  
   Naujienos  
   Turnyrai   Rezultatai  Kalendorius  Nuostatai  Teisėjavimas 
   Žaidėjai   Reitingai  Klubai  LT rinktinės 
   Galerija   Foto  Video 
   LBF   Kontaktai  Taisyklės  Dokumentai  VK posėdžiai  Lietuvos taurė  Žemaitijos taurė  PBL  Hummel lyga  Entuziazmas ir patirtis  Zanavyko taurė  Mėgėjų lyga  Istorija  Nuorodos 
   LJ 2020  
   LI U-17  
Visa medžiaga pateikta šiame tinklapyje LBF nuosavybė. Kopijuoti ir platinti be sutikimo draudžiama.