Badminton
LIETUVOS BADMINTONO FEDERACIJA
  
 Vardas:     Slaptažodis: 
 
    
RSL Lietuvos jaunimo (U19) ir jaunučių (U13) asmeniniai čempionatai., Data: 2020-10-03, Vieta: Bastilija, Tauragė  
Grupė- U-19, Mišrus dvejetas, dalyvių- 13, rungtynių tipas- Minuso sistema  
  
2020-10-03 2020-10-03 2020-10-04 2020-10-04  
 1   Danielius Beržanskis 
 Gabija Mockutė 
  Dėl 1-8 vietos      
 D.Beržanskis, G.Mockutė      
 16       ->      
  [72] 14:30    D.Beržanskis, G.Mockutė    
 9   Šarūnas Stumbra 
 Ema Purmalytė 
    21:6  21:7 [13']    
[61] 14:05    S.Novikas, M.Marcinkevičiūtė      
 8   Simas Novikas 
 Martyna Marija Marcinkevičiūtė 
  18:21  21:19  21:18 [35']      
    [171] 09:00    D.Beržanskis, G.Mockutė  
 5   Rapolas Grigaliūnas 
 Perla Murėnaitė 
      21:11  21:12 [19']  
[62] 14:05    R.Grigaliūnas, P.Murėnaitė      
 12   Pijus Balaišis 
 Augustė Leimonaitė 
  21:8  21:6 [13']      
  [73] 14:55    S.Klioštoraitis, M.Sukackaitė    
 13   Simas Kanapeckas 
 Minija Barauskaitė 
    24:22  21:14 [23']    
[63] 14:05    S.Klioštoraitis, M.Sukackaitė      
 4   Simas Klioštoraitis 
 Monika Sukackaitė 
  21:4  21:13 [15']       1-a vieta
      [183] 09:50    V.Bagdanavičius, S.Golubickaitė
 3   Domas Pakšys 
 Jogailė Kelečiūtė 
        21:17  21:9 [19']
 D.Pakšys, J.Kelečiūtė      
 14       ->      
  [74] 14:55    D.Pakšys, J.Kelečiūtė    
 11   Ąžuolas Barkauskas 
 Kristė Anciūtė 
    21:9  21:16 [18']    
[64] 14:05    Ą.Barkauskas, K.Anciūtė      
 6   Dovas Genys 
 Viltė Paulauskaitė 
  ->      
    [172] 09:00    V.Bagdanavičius, S.Golubickaitė  
 7   Mamertas Noreika 
 Taja Leonovič 
      21:3  21:6 [13']  
[65] 14:05    M.Noreika, T.Leonovič      
 10   Tomas Petrošius 
 Erika Žiaušytė 
  21:11  21:13 [14']      
  [75] 14:55    V.Bagdanavičius, S.Golubickaitė    
 15         21:11  21:16 [15']    
 V.Bagdanavičius, S.Golubickaitė      
 2   Vilius Bagdanavičius 
 Samanta Golubickaitė 
  ->    S.Klioštoraitis, M.Sukackaitė   3-a vieta
      [184] 09:50    D.Pakšys, J.Kelečiūtė
       D.Pakšys, J.Kelečiūtė   21:19  10:21  22:20 [33']
         
      Dėl 5-8 vietos    
     S.Novikas, M.Marcinkevičiūtė    
    [173] 09:00    R.Grigaliūnas, P.Murėnaitė  
     R.Grigaliūnas, P.Murėnaitė   21:17  21:7 [23']   5-a vieta
      [185] 09:50    M.Noreika, T.Leonovič
     Ą.Barkauskas, K.Anciūtė     21:13  15:21  21:12 [31']
    [174] 09:00    M.Noreika, T.Leonovič  
     M.Noreika, T.Leonovič   21:7  21:8 [15']  
         
         
       S.Novikas, M.Marcinkevičiūtė   7-a vieta
      [186] 09:50    S.Novikas, M.Marcinkevičiūtė
       Ą.Barkauskas, K.Anciūtė   21:10  21:16 [20']
         
    Dėl 9-16 vietos      
       
   Š.Stumbra, E.Purmalytė    
   Š.Stumbra, E.Purmalytė   ->    
    [175] 09:00    Š.Stumbra, E.Purmalytė  
   P.Balaišis, A.Leimonaitė     21:14  21:12 [15']  
  [76] 14:55    P.Balaišis, A.Leimonaitė    
   S.Kanapeckas, M.Barauskaitė   21:9  26:28  21:18 [30']     9-a vieta
      [187] 09:50    Š.Stumbra, E.Purmalytė
        21:17  21:9 [15']
   D.Genys, V.Paulauskaitė    
   D.Genys, V.Paulauskaitė   ->    
    [176] 09:00    T.Petrošius, E.Žiaušytė  
   T.Petrošius, E.Žiaušytė     ->  
   T.Petrošius, E.Žiaušytė    
    ->    
         
       P.Balaišis, A.Leimonaitė   11-a vieta
     
       D.Genys, V.Paulauskaitė   ->
         
      Dėl 13-16 vietos    
       
     S.Kanapeckas, M.Barauskaitė  
     S.Kanapeckas, M.Barauskaitė   ->   13-a vieta
       S.Kanapeckas, M.Barauskaitė
        ->
     .  
      ->  
         
         
        15-a vieta
     
        ->
         
  Turnyrai 
   1 2 ... 107 108 
CBC KALĖDINIS TURNYRAS
2020-12-19 10:00 2020-12-19 22:00
Delfi, Vilnius
Sunny smash x SUN365
2020-12-19 10:00 2020-12-19 22:00
Kauno MEGA, Kaunas
JSO turnyras
2020-12-19 10:00 2020-12-19 14:00
RIO arena, Kaunas
15-oji Lietuvos taurė (4-as etapas)(A, Cv, Ds) Nukelta į sausio mėn.
2020-12-12 10:00 2020-12-12 23:00
Prienai, Prienai
15-oji Lietuvos taurė (4-as etapas)(Bs, Es) Nukelta į sausio mėn.
2020-12-12 10:00 2020-12-12 22:00
Panevėžio KKSC rankinio salė, Panevėžys
☼ PBL Jums linki ramių švenčių
2020-12-12 10:00 2020-12-12 22:00
Nenustatyta,
Panevezio badmintono klubo Kaledinis turnyras
2020-12-12 10:00 2020-12-12 21:00
Panevėžio KKSC rankinio salė, Panevėžys
15-oji Lietuvos taurė (4-as etapas)(Bj, Dj) Nukelta į sausio mėn.
2020-12-05 10:00 2020-12-05 22:00
Delfi, Vilnius
Lietuvos veteranų čempionatas Nukelta
2020-12-05 10:00 2020-12-05 22:00
Prienai, Prienai . ,
15-oji Lietuvos taurė (4-as etapas)(Cj) Nukelta į sausio mėn.
2020-12-05 10:00 2020-12-05 20:00
Kauno MEGA, Kaunas
   Pradžia  
   Naujienos  
   Turnyrai   Rezultatai  Kalendorius  Nuostatai  Teisėjavimas 
   Žaidėjai   Reitingai  Klubai  LT rinktinės 
   Galerija   Foto  Video 
   LBF   Kontaktai  Taisyklės  Dokumentai  VK posėdžiai  Lietuvos taurė  Žemaitijos taurė  PBL  Hummel lyga  Entuziazmas ir patirtis  Zanavyko taurė  Mėgėjų lyga  Istorija  Nuorodos 
   LJ 2020  
   LI U-17  
Visa medžiaga pateikta šiame tinklapyje LBF nuosavybė. Kopijuoti ir platinti be sutikimo draudžiama.