Badminton
LIETUVOS BADMINTONO FEDERACIJA
  
 Vardas:     Slaptažodis: 
 
    
RSL Lietuvos jaunimo (U19) ir jaunučių (U13) asmeniniai čempionatai., Data: 2020-10-03, Vieta: Bastilija, Tauragė  
Grupė- U-13, Moterų vienetas, dalyvių- 27, rungtynių tipas- Minuso sistema  
  
2020-10-03 2020-10-03 2020-10-03 2020-10-04 2020-10-04  
 1  Jorūnė Šalnaitė    Dėl 1-16 vietos        
 J.Šalnaitė        
 32       ->        
  [19] 11:35    J.Šalnaitė      
 17  Urtė Mackevičiūtė      21:10  21:5 [16']      
[7] 10:50    U.Ivanauskaitė        
 16  Uma Ivanauskaitė    21:11  21:7 [18']        
    [41] 12:40    J.Šalnaitė    
 9  Aurelija Ramaneckaitė        21:7  21:7 [14']    
[8] 10:50    A.Ramaneckaitė        
 24  Austėja Siniūtė    21:10  21:8 [15']        
  [20] 11:35    L.Budrytė      
 25  Simona Repšytė      21:18  12:21  21:19 [39']      
[9] 10:50    L.Budrytė        
 8  Liepa Budrytė    21:3  21:4 [13']        
      [244] 14:00    J.Šalnaitė  
 5  Jorė Kavaliauskaitė          21:10  21:17 [22']  
 J.Kavaliauskaitė        
 28       ->        
  [21] 11:35    J.Kavaliauskaitė      
 21  Marija Kolojanskaitė      21:16  21:14 [19']      
[10] 10:50    A.Krutkytė        
 12  Adelė Krutkytė    23:21  22:20 [24']        
    [42] 12:40    G.Vancevičiūtė    
 13  Urtė Gatelytė        21:13  21:16 [22']    
[11] 10:50    U.Gatelytė        
 20  Ūla Budrytė    21:7  21:3 [14']        
  [22] 11:35    G.Vancevičiūtė      
 29         21:11  21:9 [17']      
 G.Vancevičiūtė        
 4  Goda Vancevičiūtė    ->         1-a vieta
        [271] 16:05    J.Šalnaitė
 3  Amelija Klimaitė            21:8  21:4 [15']
 A.Klimaitė        
 30       ->        
  [23] 11:35    A.Klimaitė      
 19  Ieva Paškevičiūtė      21:13  21:6 [16']      
[1] 10:30    G.Velykytė        
 14  Gretė Velykytė    21:18  21:17 [20']        
    [43] 13:00    A.Klimaitė    
 11  Gustė Gedminaitė        21:14  21:16 [22']    
[2] 10:30    S.Liutkutė        
 22  Skaistė Liutkutė    21:4  21:14 [15']        
  [24] 11:35    N.Seniūnaitė      
 27  Marta Ulskytė      21:11  21:18 [18']      
[12] 10:50    N.Seniūnaitė        
 6  Nomeda Seniūnaitė    21:5  21:4 [12']        
      [245] 14:00    G.Velykytė  
 7  Giedra Velykytė          9:21  21:14  21:9 [33']  
[3] 10:30    G.Velykytė        
 26  Jorė Vadeikytė    21:2  21:2 [13']        
  [25] 11:55    G.Velykytė      
 23  Mėta Kibildaitė      21:15  21:14 [24']      
[13] 11:10    M.Levickaitė        
 10  Meida Levickaitė    21:6  21:7 [15']        
    [44] 13:00   G.Velykytė    
 15  Mila Leonovič        21:16  21:15 [25']    
[14] 11:10    M.Leonovič        
 18  Elžbieta Vilimaitė    21:16  21:18 [19']      G.Vancevičiūtė   3-a vieta
  [26] 11:55    E.Dindaitė   [272] 16:05    G.Vancevičiūtė
 31         21:11  21:9 [16']    A.Klimaitė   21:9  21:9 [18']
 E.Dindaitė        
 2  Elzė Dindaitė    ->     Dėl 5-8 vietos    
       L.Budrytė    
      [246] 14:00    L.Budrytė  
       J.Kavaliauskaitė   21:16  19:21  21:19 [37']   5-a vieta
        [273] 16:05    E.Dindaitė
       N.Seniūnaitė     21:23  21:17  21:13 [40']
      [247] 14:25    E.Dindaitė  
       E.Dindaitė   21:18  21:15 [23']  
           
           
         J.Kavaliauskaitė   7-a vieta
        [274] 16:05    N.Seniūnaitė
         N.Seniūnaitė   14:21  21:19  21:18 [34']
      Dėl 9-16 vietos      
     U.Ivanauskaitė      
    [45] 13:00    A.Ramaneckaitė    
     A.Ramaneckaitė   21:13  21:13 [21']    
      [248] 14:25    A.Ramaneckaitė  
     A.Krutkytė     21:16  21:14 [19']  
    [46] 13:00    U.Gatelytė    
     U.Gatelytė   21:5  21:10 [13']     9-a vieta
        [275] 16:05    A.Ramaneckaitė
     G.Velykytė       21:19  21:16 [20']
    [47] 13:00    S.Liutkutė    
     S.Liutkutė   21:12  21:16 [18']    
      [249] 14:25    M.Levickaitė  
     M.Levickaitė     21:18  21:15 [19']  
    [48] 13:00    M.Levickaitė    
     M.Leonovič   21:8  21:13 [15']    
           
         U.Gatelytė   11-a vieta
       
         S.Liutkutė   ->
           
        Dėl 13-16 vietos    
       U.Ivanauskaitė    
       
       A.Krutkytė   ->   13-a vieta
       
       G.Velykytė     ->
       
       M.Leonovič   ->  
           
           
          15-a vieta
       
    Dėl 17-32 vietos       ->
         
   U.Mackevičiūtė      
   U.Mackevičiūtė   ->      
    [49] 13:25    U.Mackevičiūtė    
   A.Siniūtė     21:18  21:18 [21']    
  [27] 11:55    A.Siniūtė      
   S.Repšytė   21:5  21:4 [14']      
      [250] 14:25    M.Kolojanskaitė  
        21:18  21:15 [17']  
   M.Kolojanskaitė      
   M.Kolojanskaitė   ->      
    [50] 13:25    M.Kolojanskaitė    
   Ū.Budrytė     21:6  21:7 [13']    
   Ū.Budrytė      
    ->       17-a vieta
        [276] 16:05    G.Gedminaitė
          19:21  21:9  21:10 [27']
   I.Paškevičiūtė      
   I.Paškevičiūtė   ->      
    [51] 13:25    G.Gedminaitė    
   G.Gedminaitė     21:17  17:21  22:20 [32']    
  [28] 11:55    G.Gedminaitė      
   M.Ulskytė   21:9  21:3 [11']      
      [251] 14:25    G.Gedminaitė  
   J.Vadeikytė       21:12  21:9 [16']  
  [29] 11:55    M.Kibildaitė      
   M.Kibildaitė   21:9  21:8 [15']      
    [52] 13:25    E.Vilimaitė    
   E.Vilimaitė     11:21  21:14  23:21 [34']    
   E.Vilimaitė      
    ->    U.Mackevičiūtė   19-a vieta
       
         E.Vilimaitė   ->
           
        Dėl 21-24 vietos    
       A.Siniūtė    
       
       Ū.Budrytė   ->   21-a vieta
       
       I.Paškevičiūtė     ->
       
       M.Kibildaitė   ->  
           
           
          23-a vieta
       
          ->
      Dėl 25-32 vietos      
         
     S.Repšytė    
     S.Repšytė   ->    
       S.Repšytė  
        ->  
     .    
      ->     25-a vieta
       
          ->
     M.Ulskytė    
     M.Ulskytė   ->    
       
     J.Vadeikytė     ->  
     J.Vadeikytė    
      ->    
           
          27-a vieta
       
          ->
           
        Dėl 29-32 vietos    
         
       .  
        ->   29-a vieta
       
          ->
       .  
        ->  
           
           
          31-a vieta
       
          ->
           
  Turnyrai 
   1 2 ... 107 108 
Badmintono Mėgėjų Lyga (BML - 1 etapas)
2021-05-01 10:00 2021-05-01 21:00
Delfi, Vilnius
16-oji Lietuvos taurė (1-as etapas)(Bs, E)
2021-04-24 10:00 2021-04-24 21:00
Delfi, Vilnius
16-oji Lietuvos taurė (1-as etapas)(A, Cv)
2021-04-24 10:00 2021-04-24 21:00
Kauno MEGA, Kaunas
16-oji Lietuvos taurė (1-as etapas)( Dj)
2021-04-24 10:00 2021-04-24 21:00
Bastilija, Tauragė
RSL Lietuvos jaunimo (U19) ir jaunučių (U13) asmeniniai čempionatai
2021-04-17 13:00 2021-04-18 12:45
Sportininkų rengimo centras, Druskininkai
     U-19    VV    MV    VD    MD    MX  
     U-13    VV    MV    VD    MD    MX  
Lietuvos studentų badmintono čempionatas
2021-04-10 10:00 2021-04-10 19:00
KTU sporto salė, Kaunas
     Suaug    VV    MV  
RSL Lithuanian U-17 2020
2020-10-24 08:10 2020-10-25 15:00
Delfi, Vilnius
     U-17    VV    MV    VD    MD    MX  
Everestos taurė
2020-10-24 10:00 2020-10-24 22:00
RIO arena, Kaunas
     Suaug    VV    VD    MD    MX  
     Suaug B    VD    MD    MX  
     Suaug C    VD    MX  
Hummel Badmintono Lyga
2020-10-17 08:00 2020-10-17 22:00
Delfi, Vilnius
     Suaug    VD    MD    MX  
     Suaug B    VV    VD    MD    MX  
     Suaug C    VV    VD    MD    MX  
     Suaug D    VD    MX  
15-oji Lietuvos taurė (3-as etapas)(Bj, Dj)
2020-10-17 10:00 2020-10-17 22:00
Panevėžio KKSC rankinio salė, Panevėžys
     U-19 B    VV    MV    VD    MD  
     U-19 D    VV    MV    VD    MD  
   Pradžia  
   Naujienos  
   Turnyrai   Rezultatai  Kalendorius  Nuostatai  Teisėjavimas 
   Žaidėjai   Reitingai  Klubai  LT rinktinės 
   LBF   Kontaktai  Taisyklės  Dokumentai  VK posėdžiai  Lietuvos taurė  Žemaitijos taurė  PBL  Hummel lyga  Entuziazmas ir patirtis  Zanavyko taurė  Mėgėjų lyga  Istorija  Nuorodos 
   LI 2021  
Visa medžiaga pateikta šiame tinklapyje LBF nuosavybė. Kopijuoti ir platinti be sutikimo draudžiama.