Badminton
LIETUVOS BADMINTONO FEDERACIJA
  
 Vardas:     Slaptažodis: 
 
    
15-oji Lietuvos taurė (2-as etapas)(Bj, Cj, Dj), Data: 2020-08-22, Vieta: Kelmės sporto centras, Kelmė  
Grupė- U-19 C, Moterų vienetas, dalyvių- 17, rungtynių tipas- Minuso sistema  
  
2020-08-22 2020-08-22 2020-08-22 2020-08-22 2020-08-22  
 1   Elzė Dindaitė    Dėl 1-16 vietos        
 E.Dindaitė        
 32       ->        
   E.Dindaitė      
 17         ->      
 .        
 16       ->        
    [115] 15:40   U.Gatelytė    
 9   Emilė Kazlauskaitė        21:13  14:21  21:8 [38']    
 E.Kazlauskaitė        
 24       ->        
  [86] 13:55   U.Gatelytė      
 25         21:18  21:18 [27']      
 U.Gatelytė        
 8   Urtė Gatelytė    ->        
      [140] 16:40   J.Kavaliauskaitė  
 5   Gustė Gedminaitė          17:21  21:18  21:9 [40']  
 G.Gedminaitė        
 28       ->        
  [87] 13:55   U.Tiškutė      
 21         21:13  21:16 [24']      
 U.Tiškutė        
 12   Ugnė Tiškutė    ->        
    [116] 15:40   J.Kavaliauskaitė    
 13   Ieva Paškevičiūtė        19:21  21:19  21:16 [37']    
 I.Paškevičiūtė        
 20       ->        
  [88] 14:15   J.Kavaliauskaitė      
 29         21:11  21:9 [18']      
 J.Kavaliauskaitė        
 4   Jorė Kavaliauskaitė    ->         1-a vieta
        [154] 17:20   J.Kavaliauskaitė
 3   Amelija Klimaitė            22:20  21:16 [27']
 A.Klimaitė        
 30       ->        
  [89] 14:15   A.Klimaitė      
 19   Aušrinė Mažulytė      21:12  21:12 [24']      
[70] 13:15   D.Tracevičiūtė        
 14   Deimantė Tracevičiūtė    15:21  21:18  21:17 [28']        
    [117] 15:40   A.Klimaitė    
 11   Gintarė Tomkevičiūtė        21:12  21:7 [28']    
 G.Tomkevičiūtė        
 22       ->        
  [90] 14:15   A.Jarutytė      
 27         18:21  21:9  21:19 [33']      
 A.Jarutytė        
 6   Aistė Jarutytė    ->        
      [141] 17:00   N.Puchovičiūtė  
 7   Gabija Beržinskaitė          21:14  21:18 [22']  
 G.Beržinskaitė        
 26       ->        
  [91] 14:15   N.Puchovičiūtė      
 23         21:7  21:14 [22']      
 N.Puchovičiūtė        
 10   Nikolė Puchovičiūtė    ->        
    [118] 15:40   N.Puchovičiūtė    
 15   Marija Zinčenko        21:13  21:12 [24']    
[71] 13:15   M.Zinčenko        
 18   Rusnė Drinkutė    21:19  17:21  21:14 [37']      U.Gatelytė   3-a vieta
  [92] 14:15   L.Budrytė   [155] 17:45   A.Klimaitė
 31         21:7  21:10 [22']    A.Klimaitė   21:12  21:14 [32']
 L.Budrytė        
 2   Liepa Budrytė    ->     Dėl 5-8 vietos    
       E.Dindaitė    
      [142] 17:00   E.Dindaitė  
       U.Tiškutė   21:10  21:14 [24']   5-a vieta
       
       A.Jarutytė     ->
      [143] 17:00   A.Jarutytė  
       L.Budrytė   23:21  18:21  21:18 [41']  
           
           
         U.Tiškutė   7-a vieta
       
         L.Budrytė   ->
      Dėl 9-16 vietos      
         
     E.Kazlauskaitė    
     E.Kazlauskaitė   ->    
      [144] 17:00   E.Kazlauskaitė  
     G.Gedminaitė     21:18  21:6 [20']  
    [119] 15:40   G.Gedminaitė    
     I.Paškevičiūtė   21:12  21:17 [22']     9-a vieta
       
     D.Tracevičiūtė       ->
    [120] 16:00   G.Tomkevičiūtė    
     G.Tomkevičiūtė   21:11  21:14 [25']    
      [145] 17:00   G.Tomkevičiūtė  
     G.Beržinskaitė     21:12  21:16 [21']  
    [121] 16:00   G.Beržinskaitė    
     M.Zinčenko   19:21  21:7  21:17 [43']    
           
         G.Gedminaitė   11-a vieta
       
         G.Beržinskaitė   ->
           
        Dėl 13-16 vietos    
         
       
       I.Paškevičiūtė   ->   13-a vieta
       
       D.Tracevičiūtė     ->
       
       M.Zinčenko   ->  
           
           
          15-a vieta
       
    Dėl 17-32 vietos       ->
         
   .      
    ->      
     .    
      ->    
   .      
    ->      
       .  
        ->  
   .      
    ->      
     .    
      ->    
   .      
    ->       17-a vieta
         R.Drinkutė
          ->
   A.Mažulytė      
   A.Mažulytė   ->      
     A.Mažulytė    
      ->    
   .      
    ->      
      [93] 14:15   R.Drinkutė  
        18:21  21:14  21:16 [27']  
   .      
    ->      
     R.Drinkutė    
   R.Drinkutė     ->    
   R.Drinkutė      
    ->     19-a vieta
         A.Mažulytė
         A.Mažulytė   ->
           
        Dėl 21-24 vietos    
         
       
        ->   21-a vieta
       
          ->
       
        ->  
           
           
          23-a vieta
       
          ->
      Dėl 25-32 vietos      
         
       
      ->    
       
        ->  
       
      ->     25-a vieta
       
          ->
       
      ->    
       
        ->  
       
      ->    
           
          27-a vieta
       
          ->
           
        Dėl 29-32 vietos    
         
       
        ->   29-a vieta
       
          ->
       
        ->  
           
           
          31-a vieta
       
          ->
           
  Turnyrai 
   1 2 ... 107 108 
15-oji Lietuvos taurė (4-as etapas)(A, Cv, Ds) Nukelta į sausio mėn.
2020-12-12 10:00 2020-12-12 23:00
Prienai, Prienai
15-oji Lietuvos taurė (4-as etapas)(Bs, Es) Nukelta į sausio mėn.
2020-12-12 10:00 2020-12-12 22:00
Panevėžio KKSC rankinio salė, Panevėžys
☼ PBL Jums linki ramių švenčių
2020-12-12 10:00 2020-12-12 22:00
Nenustatyta,
Panevezio badmintono klubo Kaledinis turnyras
2020-12-12 10:00 2020-12-12 21:00
Panevėžio KKSC rankinio salė, Panevėžys
15-oji Lietuvos taurė (4-as etapas)(Bj, Dj) Nukelta į sausio mėn.
2020-12-05 10:00 2020-12-05 22:00
Delfi, Vilnius
Lietuvos veteranų čempionatas Nukelta
2020-12-05 10:00 2020-12-05 22:00
Prienai, Prienai . ,
15-oji Lietuvos taurė (4-as etapas)(Cj) Nukelta į sausio mėn.
2020-12-05 10:00 2020-12-05 20:00
Kauno MEGA, Kaunas
RSL Lithuanian U-17 2020
2020-10-24 08:10 2020-10-25 15:00
Delfi, Vilnius
     U-17    VV    MV    VD    MD    MX  
Everestos taurė
2020-10-24 10:00 2020-10-24 22:00
RIO arena, Kaunas
     Suaug    VV    VD    MD    MX  
     Suaug B    VD    MD    MX  
     Suaug C    VD    MX  
Hummel Badmintono Lyga
2020-10-17 08:00 2020-10-17 22:00
Delfi, Vilnius
     Suaug    VD    MD    MX  
     Suaug B    VV    VD    MD    MX  
     Suaug C    VV    VD    MD    MX  
     Suaug D    VD    MX  
   Pradžia  
   Naujienos  
   Turnyrai   Rezultatai  Kalendorius  Nuostatai  Teisėjavimas 
   Žaidėjai   Reitingai  Klubai  LT rinktinės 
   Galerija   Foto  Video 
   LBF   Kontaktai  Taisyklės  Dokumentai  VK posėdžiai  Lietuvos taurė  Žemaitijos taurė  PBL  Hummel lyga  Entuziazmas ir patirtis  Zanavyko taurė  Mėgėjų lyga  Istorija  Nuorodos 
   LJ 2020  
   LI U-17  
Visa medžiaga pateikta šiame tinklapyje LBF nuosavybė. Kopijuoti ir platinti be sutikimo draudžiama.