Badminton
LIETUVOS BADMINTONO FEDERACIJA
  
 Vardas:     Slaptažodis: 
 
    
15-oji Lietuvos taurė (2-as etapas)(Bj, Cj, Dj), Data: 2020-08-22, Vieta: Kelmės sporto centras, Kelmė  
Grupė- U-19 C, Moterų dvejetas, dalyvių- 9, rungtynių tipas- Minuso sistema  
  
2020-08-22 2020-08-22 2020-08-22 2020-08-22  
 1   Jorė Kavaliauskaitė 
 Elzė Dindaitė 
  Dėl 1-8 vietos      
 J.Kavaliauskaitė, E.Dindaitė      
 16       ->      
   J.Kavaliauskaitė, E.Dindaitė    
 9         ->    
 .      
 8       ->      
    [42] 11:45   J.Kavaliauskaitė, E.Dindaitė  
 5   Emilė Kazlauskaitė 
 Amelija Klimaitė 
      18:21  21:18  21:11 [40']  
 E.Kazlauskaitė, A.Klimaitė      
 12       ->      
  [22] 10:35   L.Budrytė, G.Beržinskaitė    
 13         23:25  21:17  21:17 [59']    
 L.Budrytė, G.Beržinskaitė      
 4   Liepa Budrytė 
 Gabija Beržinskaitė 
  ->       1-a vieta
      [59] 12:30   J.Kavaliauskaitė, E.Dindaitė
 3   Gustė Gedminaitė 
 Meida Levickaitė 
        21:12  18:21  21:14 [45']
 G.Gedminaitė, M.Levickaitė      
 14       ->      
  [23] 10:35   I.Paškevičiūtė, U.Gatelytė    
 11   Deimantė Tracevičiūtė 
 Rusnė Drinkutė 
    21:8  21:16 [25']    
[12] 09:50   I.Paškevičiūtė, U.Gatelytė      
 6   Ieva Paškevičiūtė 
 Urtė Gatelytė 
  21:13  21:15 [27']      
    [43] 11:45   N.Puchovičiūtė, G.Tomkevičiūtė  
 7   Aistė Jarutytė 
 Marija Zinčenko 
      21:14  21:11 [22']  
[3] 09:30   A.Jarutytė, M.Zinčenko      
 10   Aušrinė Mažulytė 
 Ugnė Tiškutė 
  16:21  23:21  21:11 [39']      
  [24] 10:35   N.Puchovičiūtė, G.Tomkevičiūtė    
 15         21:10  21:16 [25']    
 N.Puchovičiūtė, G.Tomkevičiūtė      
 2   Nikolė Puchovičiūtė 
 Gintarė Tomkevičiūtė 
  ->    L.Budrytė, G.Beržinskaitė   3-a vieta
      [60] 12:30   L.Budrytė, G.Beržinskaitė
       I.Paškevičiūtė, U.Gatelytė   21:16  21:8 [25']
         
      Dėl 5-8 vietos    
       
     E.Kazlauskaitė, A.Klimaitė  
     E.Kazlauskaitė, A.Klimaitė   ->   5-a vieta
      [61] 12:30   E.Kazlauskaitė, A.Klimaitė
     G.Gedminaitė, M.Levickaitė     18:21  21:14  21:13 [40']
    [44] 11:45   A.Jarutytė, M.Zinčenko  
     A.Jarutytė, M.Zinčenko   21:5  22:20 [24']  
         
         
        7-a vieta
       G.Gedminaitė, M.Levickaitė
       G.Gedminaitė, M.Levickaitė   ->
         
    Dėl 9-16 vietos      
       
   .    
    ->    
     .  
      ->  
   .    
    ->     9-a vieta
       A.Mažulytė, U.Tiškutė
        ->
   D.Tracevičiūtė, R.Drinkutė    
   D.Tracevičiūtė, R.Drinkutė   ->    
    [45] 11:45   A.Mažulytė, U.Tiškutė  
   A.Mažulytė, U.Tiškutė     18:21  21:12  21:9 [27']  
   A.Mažulytė, U.Tiškutė    
    ->    
         
        11-a vieta
       D.Tracevičiūtė, R.Drinkutė
       D.Tracevičiūtė, R.Drinkutė   ->
         
      Dėl 13-16 vietos    
       
     
      ->   13-a vieta
     
        ->
     
      ->  
         
         
        15-a vieta
     
        ->
         
  Turnyrai 
   1 2 ... 107 108 
15-oji Lietuvos taurė (4-as etapas)(A, Cv, Ds) Nukelta į sausio mėn.
2020-12-12 10:00 2020-12-12 23:00
Prienai, Prienai
15-oji Lietuvos taurė (4-as etapas)(Bs, Es) Nukelta į sausio mėn.
2020-12-12 10:00 2020-12-12 22:00
Panevėžio KKSC rankinio salė, Panevėžys
☼ PBL Jums linki ramių švenčių
2020-12-12 10:00 2020-12-12 22:00
Nenustatyta,
Panevezio badmintono klubo Kaledinis turnyras
2020-12-12 10:00 2020-12-12 21:00
Panevėžio KKSC rankinio salė, Panevėžys
15-oji Lietuvos taurė (4-as etapas)(Bj, Dj) Nukelta į sausio mėn.
2020-12-05 10:00 2020-12-05 22:00
Delfi, Vilnius
Lietuvos veteranų čempionatas Nukelta
2020-12-05 10:00 2020-12-05 22:00
Prienai, Prienai . ,
15-oji Lietuvos taurė (4-as etapas)(Cj) Nukelta į sausio mėn.
2020-12-05 10:00 2020-12-05 20:00
Kauno MEGA, Kaunas
RSL Lithuanian U-17 2020
2020-10-24 08:10 2020-10-25 15:00
Delfi, Vilnius
     U-17    VV    MV    VD    MD    MX  
Everestos taurė
2020-10-24 10:00 2020-10-24 22:00
RIO arena, Kaunas
     Suaug    VV    VD    MD    MX  
     Suaug B    VD    MD    MX  
     Suaug C    VD    MX  
Hummel Badmintono Lyga
2020-10-17 08:00 2020-10-17 22:00
Delfi, Vilnius
     Suaug    VD    MD    MX  
     Suaug B    VV    VD    MD    MX  
     Suaug C    VV    VD    MD    MX  
     Suaug D    VD    MX  
   Pradžia  
   Naujienos  
   Turnyrai   Rezultatai  Kalendorius  Nuostatai  Teisėjavimas 
   Žaidėjai   Reitingai  Klubai  LT rinktinės 
   Galerija   Foto  Video 
   LBF   Kontaktai  Taisyklės  Dokumentai  VK posėdžiai  Lietuvos taurė  Žemaitijos taurė  PBL  Hummel lyga  Entuziazmas ir patirtis  Zanavyko taurė  Mėgėjų lyga  Istorija  Nuorodos 
   LJ 2020  
   LI U-17  
Visa medžiaga pateikta šiame tinklapyje LBF nuosavybė. Kopijuoti ir platinti be sutikimo draudžiama.