Badminton
LIETUVOS BADMINTONO FEDERACIJA
  
 Vardas:     Slaptažodis: 
 
    
N badminton mėgėjų turnyras, Data: 2019-10-05, Vieta: N badminton, Vilnius  
Grupė- Mėgėjai C, Vyrų dvejetas, dalyvių- 6, rungtynių tipas- Rato sistema  
  
Eil.
nr
  Vardas, Pavardė 
1
2
3
Taškų Pergalių Užimta
vieta
1 Jonas Bartkus 
 Vidas Venckus 
21
11
15
21
18
21
 34'
16
21
21
8
12
21
 32'
103/103
0
0
3
2 Marius Brazauskas 
 Laimis Fiodorovas 
11
21
21
15
21
18
 34'
21
17
19
21
21
8
 33'
114/100
14
2
1
3 Gytis Celencevičius 
 Valentinas Golubevas 
21
16
8
21
21
12
 32'
17
21
21
19
8
21
 33'
96/110
-14
1
2

Eil.
nr
  Vardas, Pavardė 
1
2
3
Taškų Pergalių Užimta
vieta
1 Gediminas Fridricas 
 Gediminas Buitvydas 
21
13
21
17
 17'
21
17
21
14
 17'
84/61
23
2
1
2 Rolandas Budrikas 
 Romualdas Ripkauskas 
13
21
17
21
 17'
19
21
19
21
 19'
68/84
-16
0
3
3 Egidijus Bubulis 
 Ramūnas Galvanauskas 
17
21
14
21
 17'
21
19
21
19
 19'
73/80
-7
1
2



2019-10-05  
   1-a vieta
 2    Gediminas Fridricas,  Gediminas Buitvydas  
[15] 11:15   G.Fridricas, G.Buitvydas
 3    Marius Brazauskas,  Laimis Fiodorovas   21:14  21:11 [19']
   



2019-10-05  
   3-a vieta
 5    Gytis Celencevičius,  Valentinas Golubevas  
[16] 11:15   G.Celencevičius, V.Golubevas
 6    Egidijus Bubulis,  Ramūnas Galvanauskas   21:10  21:13 [18']
   



2019-10-05  
   5-a vieta
 1    Jonas Bartkus,  Vidas Venckus  
[17] 11:40   J.Bartkus, V.Venckus
 4    Rolandas Budrikas,  Romualdas Ripkauskas   21:18  21:15 [22']
   



 
   7-a vieta
 7      
 8       ->
   

  Turnyrai 
   1 2 ... 101 102 
JSO turnyras
2020-02-01 10:00 2020-02-01 22:00
RIO arena, Kaunas
Badmintono akademijos taurė (U-13; U-17)
2020-01-25 10:00 2020-01-25 22:00
SEB arena, Vilnius
☼ PBL [SE7.EP4]
2020-01-25 10:00 2020-01-25 22:00
Delfi, Vilnius
     Suaug B 
     Suaug C 
Hummel Badmintono Lyga
2020-01-18 09:15 2020-01-18 23:00
Panevėžio KKSC rankinio salė, Panevėžys
     Suaug    VV    VD    MD    MX  
     Suaug B    VV    VD    MD    MX  
     Suaug C    VV    VD    MD    MX  
     Suaug D    VD    MD    MX  
FZ FORZA CBC JUNIOR (N3)
2020-01-18 10:30 2020-01-18 22:00
Delfi, Vilnius
     U-19    VV    VD  
     U-15    VV    MV    VD    MD  
     U-13    VV    MV    VD    MD  
     U-11    VV    MV  
Delfi / CBC Gimtadienis
2020-01-11 10:00 2020-01-11 22:00
Delfi, Vilnius
     Suaug    VV    MV    VD    MD    MX  
     Suaug B    VV    VD    MD    MX  
     Suaug C    VD    MD    MX  
     Suaug D    VD    MD    MX  
JSO Nr.1
2020-01-04 09:45 2020-01-04 22:00
Prienai, Prienai
     Suaug    VV    MV    VD    MD    MX  
     Suaug B    VD    MD    MX  
     Suaug C    VD    MD    MX  
     Suaug D    VD    MX  
☼ PBL [SE7.EP3]
2019-12-28 10:00 2019-12-28 22:00
Delfi, Vilnius
     Suaug B    VD    MD    MX  
     Suaug C    VD    MD    MX  
Turnyras "Šventės Prienuose"
2019-12-28 10:00 2019-12-28 20:00
Prienų krepšinio sporto klubas, Prienai
     Suaug B    VV    MV    VD    MD    MX  
CBC Kalėdinis turnyras
2019-12-21 10:00 2019-12-21 22:00
Delfi, Vilnius
     Suaug    MX  
     Suaug B    VD    MD    MX  
     Suaug C    VD    MD    MX  
     Suaug D    VD    MX  
   Pradžia  
   Naujienos  
   Turnyrai   Rezultatai  Kalendorius  Nuostatai  Teisėjavimas 
   Žaidėjai   Reitingai  Klubai  LT rinktinės 
   Galerija   Foto  Video 
   LBF   Kontaktai  Taisyklės  Dokumentai  VK posėdžiai  Lietuvos taurė  Žemaitijos taurė  PBL  Hummel lyga  Entuziazmas ir patirtis  Zanavyko taurė  Mėgėjų lyga  Istorija  Nuorodos 
   LJ 2019  
   LI U-17  
Visa medžiaga pateikta šiame tinklapyje LBF nuosavybė. Kopijuoti ir platinti be sutikimo draudžiama.