Badminton
LIETUVOS BADMINTONO FEDERACIJA
  
 Vardas:     Slaptažodis: 
 
    
Red Bull - Power of Doubles and MIX, Data: 2020-02-15, Vieta: Delfi, Vilnius  
Grupė- Suaug B, Mišrus dvejetas, dalyvių- 14, rungtynių tipas- Minuso sistema  
  
2020-02-15 2020-02-15 2020-02-15 2020-02-15  
 1  Karolis Šemeta 
 Justė Žibūdienė 
  Dėl 1-8 vietos      
 K.Šemeta, J.Žibūdienė      
 16       ->      
  [83] 14:30    K.Šemeta, J.Žibūdienė    
 9  Vygantas Garmus 
 Jelena Puchova 
    21:16  21:18 [18']    
[59] 13:00    V.Garmus, J.Puchova      
 8  Martynas Povilaitis 
 Kotryna Janutaitė 
  21:17  21:18 [23']      
    [113] 16:30    K.Šemeta, J.Žibūdienė  
 5  Simas Malakauskas 
 Eglė Ramanauskaitė 
      12:21  21:14  21:18 [28']  
[60] 13:00    S.Malakauskas, E.Ramanauskaitė      
 12  Dalius Martinaitis 
 Monika Janutaitė 
  21:10  23:21 [16']      
  [84] 14:30    S.Malakauskas, E.Ramanauskaitė    
 13  Gediminas Fridricas 
 Goda Juršėnaitė 
    21:13  21:23  21:13 [26']    
[61] 13:30    E.Čižinauskas, N.Brazauskienė      
 4  Evaldas Čižinauskas 
 Neringa Brazauskienė 
  21:19  21:13 [17']       1-a vieta
      [132] 18:00    L.Vaškevičius, Ž.Šeškevičienė
 3  Giedrius Miestauskas 
 Aurelija Pakšytė 
        21:13  21:14 [18']
[62] 13:30    G.Miestauskas, A.Pakšytė      
 14  Luidži Pakula 
 Marija Šiaučiūnaitė 
  21:11  21:10 [16']      
  [85] 15:00    G.Miestauskas, A.Pakšytė    
 11  Gytis Celencevičius 
 Evelina Keturakytė 
    21:8  23:21 [18']    
[63] 13:30    V.Salietis, A.Brikaitė      
 6  Vidmantas Salietis 
 Aušra Brikaitė 
  21:19  21:14 [19']      
    [114] 16:30    L.Vaškevičius, Ž.Šeškevičienė  
 7  Paulius Umantas 
 Tanita Urbonienė 
      21:19  10:21  21:10 [27']  
[64] 13:30    S.Stravinskas, T.Rakauskaitė      
 10  Salvijus Stravinskas 
 Toma Rakauskaitė 
  22:20  21:19 [23']      
  [86] 15:00    L.Vaškevičius, Ž.Šeškevičienė    
 15         21:17  21:7 [18']    
 L.Vaškevičius, Ž.Šeškevičienė      
 2  Laimonas Vaškevičius 
 Živilė Šeškevičienė 
  ->    S.Malakauskas, E.Ramanauskaitė   3-a vieta
      [133] 18:00    G.Miestauskas, A.Pakšytė
       G.Miestauskas, A.Pakšytė   14:21  21:18  21:17 [27']
         
      Dėl 5-8 vietos    
     V.Garmus, J.Puchova    
    [115] 16:30    E.Čižinauskas, N.Brazauskienė  
     E.Čižinauskas, N.Brazauskienė   21:13  9:21  21:19 [25']   5-a vieta
      [134] 18:00    V.Salietis, A.Brikaitė
     V.Salietis, A.Brikaitė     21:16  21:18 [17']
    [116] 16:30    V.Salietis, A.Brikaitė  
     S.Stravinskas, T.Rakauskaitė   21:9  21:19 [19']  
         
         
       V.Garmus, J.Puchova   7-a vieta
      [135] 18:00    V.Garmus, J.Puchova
       S.Stravinskas, T.Rakauskaitė   21:16  16:21  21:17 [35']
         
    Dėl 9-16 vietos      
       
   M.Povilaitis, K.Janutaitė    
   M.Povilaitis, K.Janutaitė   ->    
    [117] 17:00    D.Martinaitis, M.Janutaitė  
   D.Martinaitis, M.Janutaitė     21:12  11:21  21:17 [27']  
  [87] 15:00    D.Martinaitis, M.Janutaitė    
   G.Fridricas, G.Juršėnaitė   21:15  21:14 [16']     9-a vieta
      [136] 18:00    P.Umantas, T.Urbonienė
   L.Pakula, M.Šiaučiūnaitė       21:13  21:17 [17']
  [88] 15:00    G.Celencevičius, E.Keturakytė    
   G.Celencevičius, E.Keturakytė   21:16  21:12 [16']    
    [118] 17:00    P.Umantas, T.Urbonienė  
   P.Umantas, T.Urbonienė     17:21  21:17  21:12 [30']  
   P.Umantas, T.Urbonienė    
    ->    
         
       M.Povilaitis, K.Janutaitė   11-a vieta
      [137] 18:00    M.Povilaitis, K.Janutaitė
       G.Celencevičius, E.Keturakytė   21:8  21:19 [19']
         
      Dėl 13-16 vietos    
       
     G.Fridricas, G.Juršėnaitė  
     G.Fridricas, G.Juršėnaitė   ->   13-a vieta
      [138] 18:00    L.Pakula, M.Šiaučiūnaitė
     L.Pakula, M.Šiaučiūnaitė     18:21  21:16  21:10 [24']
     L.Pakula, M.Šiaučiūnaitė  
      ->  
         
         
        15-a vieta
     
        ->
         
  Turnyrai 
   1 2 ... 113 114 
Šeimų turnyras. Badmintonas- populiariausias šeimų sportas Lietuvoje.
2021-12-12 10:00 2021-12-12 21:00
Kauno MEGA, Kaunas
Badmintono Mėgėjų Lyga
2021-12-11 10:00 2021-12-11 21:00
Prienai, Prienai
CBC Junior
2021-12-11 10:00 2021-12-11 21:00
Delfi, Vilnius
     U-19 
     U-15 
     U-13 
Zanavyko taurė (2 etapas)
2021-12-11 10:00 2021-12-11 21:00
Šakių SC, Šakiai
     Suaug B    VV  
     Suaug C    VV    V    MV  
Lietuvos veteranų čempionatas
2021-12-04 09:30 2021-12-04 22:00
Prienai, Prienai
     35+    VV    VD    MD    MX  
     40+    VV    VD    MD    MX  
     45+    VV    VD    MD    MX  
     50+    VV    VD    MD    MX  
     55+    VV    VD    MD    MX  
     60+    VV    VD  
     65+    VV    VD  
Power of Doubles and Mix
2021-11-27 10:00 2021-11-27 21:00
Delfi, Vilnius
     Suaug B    VD    MX  
     Suaug C    VD    MD    MX  
16-oji Lietuvos taurė (4-as etapas)(Bj, Dj)
2021-11-20 10:00 2021-11-20 21:00
Panevėžio KKSC rankinio salė, Panevėžys
     U-19 B    VV    MV    VD    MD    MX  
     U-19 D    VV    MV    VD    MD  
Badmintono Mėgėjų Lyga
2021-11-20 10:00 2021-11-20 21:00
Sportininkų rengimo centras, Druskininkai
     Suaug    VV    VD    MD    MX  
     Suaug B    VD    MD    MX  
     Suaug C    VD    MD    MX  
     Suaug D    MX  
Delfi vienetų turnyras
2021-11-20 10:00 2021-11-20 21:00
Delfi, Vilnius
     Suaug C    VV  
16-oji Lietuvos taurė (4-as etapas)(Cj)
2021-11-20 10:30 2021-11-20 21:00
Nevėžio sporto centras, Panevėžys
     U-19 C    VV    MV    VD    MD  
   Pradžia  
   Naujienos  
   Turnyrai   Rezultatai  Kalendorius  Nuostatai  Teisėjavimas 
   Žaidėjai   Reitingai  Klubai  LT rinktinės 
   LBF   Kontaktai  Taisyklės  Dokumentai  VK posėdžiai  Lietuvos taurė  Žemaitijos taurė  PBL  Hummel lyga  Entuziazmas ir patirtis  Zanavyko taurė  Mėgėjų lyga  Badmintono Mėgėjų Lyga (BML)  Istorija  Nuorodos 
   LI 2021  
   Mokykloms  
Visa medžiaga pateikta šiame tinklapyje LBF nuosavybė. Kopijuoti ir platinti be sutikimo draudžiama.