Badminton
LIETUVOS BADMINTONO FEDERACIJA
  
 Vardas:     Slaptažodis: 
 
    
Lietuvos jaunių U-13 čempionatas, Data: 2007-11-03, Vieta: Sporto kompleksas "Bastlija", Gaurės 27, ...  
 GrupėVyrų vienetasMoterų vienetasVyrų dvejetasMoterų dvejetasMišrus dvejetas
 U-13 
 16           2 
 12           2 
   8           1 
   6           1 
 12           1 
 Diena  03  04  Žaidimai     
 Nr   Grupė   Tipas   1-as Dalyvis   Rezultatas   2-as Dalyvis   Informacija 
 89   04 d.  10:00  U-13   VV    L.Rimkus   21:13  21:11    L.Sparnauskis   18'  
 90   04 d.  10:00  U-13   VV    M.Golubevas   12:21  14:21    R.Šileris   22'  
 91   04 d.  10:00  U-13   VV    I.Reznikas   21:10  21:16    P.Bartušis   19'  
 92   04 d.  10:00  U-13   VV    A.Muižininkas   21:9  21:15    M.Bogdanovič   17'  
 93   04 d.  10:25  U-13   VV    N.Bičkovas   15:21  17:21    L.Kavaliauskas   19'  
 94   04 d.  10:25  U-13   VV    Š.Lobinas   21:23  17:21    M.Dapšys   20'  
 95   04 d.  10:25  U-13   VV    E.Gusarovas   24:22  13:21  21:18    D.Dzenys   32'  
 96   04 d.  10:25  U-13   VV    D.Juškys   21:13  21:13    D.Katauskas   23'  
 97   04 d.  10:50  U-13   MV    G.Krivonosovaitė   21:14  21:10    D.Muchina   21'  
 98   04 d.  10:50  U-13   MV    V.Žymantaitė   21:12  21:6    L.Daunytė   16'  
 99   04 d.  10:50  U-13   MV    G.Levickytė   21:19  21:17    V.Austrevičiutė   27'  
 100   04 d.  10:50  U-13   MV    V.Šiukštaitė   21:12  21:14    L.Vaitkutė   25'  
 101   04 d.  11:15  U-13   MV    G.Janušonytė   21:14  21:15    G.Bilvardaitė   24'  
 102   04 d.  11:15  U-13   MV    L.Bagdonaitė   11:21  15:21    G.Gečaitė   17'  
 105   04 d.  11:40  U-13   VD    L.Rimkus  L.Sparnauskis   21:9  21:17    P.Bartušis  R.Šileris   21'  
 106   04 d.  11:40  U-13   VD    A.Muižininkas  I.Reznikas   21:6  25:23    M.Bogdanovič  M.Golubevas   27'  
 107   04 d.  11:40  U-13   VD    N.Bičkovas  L.Kavaliauskas   21:17  21:13    D.Dzenys  E.Gusarovas   21'  
 108   04 d.  11:40  U-13   VD    M.Dapšys  Š.Lobinas   21:18  15:21  14:21    D.Katauskas  D.Juškys   31'  
 109   04 d.  12:05  U-13   MD    V.Austrevičiutė  G.Krivonosovaitė   7:21  21:17  11:21    D.Muchina  V.Žymantaitė   30'  
 110   04 d.  12:05  U-13   MD    L.Daunytė  G.Levickytė   21:10  21:18    V.Šiukštaitė  L.Vaitkutė   23'  
 111   04 d.  12:05  U-13   MD    L.Bagdonaitė  G.Janušonytė   21:15  21:15    G.Bilvardaitė  G.Gečaitė   27'  
 113   04 d.  12:30  U-13   MX    L.Rimkus  G.Krivonosovaitė   21:15  21:6    R.Šileris  V.Austrevičiutė   16'  
 114   04 d.  12:30  U-13   MX    M.Golubevas  V.Žymantaitė   21:12  21:14    L.Sparnauskis  G.Janušonytė   21'  
 115   04 d.  12:30  U-13   MX    P.Bartušis  L.Bagdonaitė   13:21  19:21    M.Bogdanovič  D.Muchina   18'  
 116   04 d.  12:30  U-13   MX    A.Muižininkas  V.Šiukštaitė   5:21  18:21    N.Bičkovas  G.Gečaitė   20'  
 117   04 d.  12:55  U-13   MX    D.Juškys  G.Bilvardaitė   16:21  15:21    E.Gusarovas  L.Daunytė   23'  
 118   04 d.  12:55  U-13   MX    D.Dzenys  G.Levickytė   21:15  21:13    M.Dapšys  L.Vaitkutė   22'  
32 Susitikimų(ai)
  Turnyrai 
   1 2 ... 103 104 
Lietuvos jaunimo (U19) ir jaunučių (U13) asmeniniai čempionatai. Atšaukta !!!
2020-04-18 11:00 2020-04-19 19:00
Panevėžio KKSC rankinio salė, Panevėžys
Hummel Badmintono Lyga Atšaukta !!!
2020-04-18 10:00 2020-04-18 22:00
Delfi, Vilnius
FZ FORZA CBC JUNIOR Atšaukta !!!
2020-04-11 10:00 2020-04-11 22:00
Delfi, Vilnius
Šeimų badmintono turnyras 2020
2020-03-11 09:45 2020-03-11 21:00
Prienai, Prienai
     Mėgėjai B    VD    MD    MX  
     Mėgėjai C    VD    MX  
     Mėgėjai D    VD    MD    MX  
15-oji Lietuvos taurė (1-as etapas)(A, Cv, Ds)
2020-03-07 09:30 2020-03-07 23:00
Prienai, Prienai
     Suaug    VV    MV    VD    MD    MX  
     Suaug C    VV    VD    MD    MX  
     Suaug D    VV    VD    MD    MX  
15-oji Lietuvos taurė (1-as etapas)(Bs, Es)
2020-03-07 10:00 2020-03-07 22:00
Delfi, Vilnius
     Suaug B    VV    VD    MD    MX  
     Suaug E    VV    VD    MD    MX  
☼ PBL [SE7.EP5]
2020-02-29 10:00 2020-02-29 22:00
Delfi, Vilnius
     Suaug B    VV    VD    MD    MX  
     Suaug C    VD    MD    MX  
Panevezys City Open
2020-02-29 09:45 2020-02-29 21:00
Panevėžio KKSC rankinio salė, Panevėžys
     Suaug    VV    VD    MX  
     Suaug B    VV    VD    MD    MX  
     Suaug C    VV    MV    VD    MD    MX  
     Suaug D    VV    VD    MX  
Hummel Badmintono Lyga
2020-02-22 09:15 2020-02-22 22:00
Delfi, Vilnius
     Suaug    MD    MX  
     Suaug B    VV    MV    VD    MD    MX  
     Suaug C    VV    VD    MX  
     Suaug D    VD    MX  
Zanavyko taurė
2020-02-22 10:00 2020-02-22 22:00
Šakių SC, Šakiai
     Mėgėjai    VV    VD    MD    MX  
     Mėgėjai B    VD    MD    MX  
     Mėgėjai C    VD  
   Pradžia  
   Naujienos  
   Turnyrai   Rezultatai  Kalendorius  Nuostatai  Teisėjavimas 
   Žaidėjai   Reitingai  Klubai  LT rinktinės 
   Galerija   Foto  Video 
   LBF   Kontaktai  Taisyklės  Dokumentai  VK posėdžiai  Lietuvos taurė  Žemaitijos taurė  PBL  Hummel lyga  Entuziazmas ir patirtis  Zanavyko taurė  Mėgėjų lyga  Istorija  Nuorodos 
   LI 2020  
Visa medžiaga pateikta šiame tinklapyje LBF nuosavybė. Kopijuoti ir platinti be sutikimo draudžiama.