Badminton
LIETUVOS BADMINTONO FEDERACIJA
  
 Vardas:     Slaptažodis: 
 
    
Už pergalę gyventi. Kęstučio Navicko ir RK paramos fondo badmintono turnyras, Data: 2019-11-03, Vieta: Siemens Arena, Vilnius  
Grupė- Suaug B, Moterų dvejetas, dalyvių- 9, rungtynių tipas- Minuso sistema  
  
2019-11-03 2019-11-03 2019-11-03 2019-11-03  
 1   Vitalija Movšovič 
 Greta Vedrickaitė 
  Dėl 1-8 vietos      
 V.Movšovič, G.Vedrickaitė      
 16       ->      
  [53] 14:30   V.Movšovič, G.Vedrickaitė    
 9   Jurgita Karalienė 
 Kristina Kisieliūtė 
    15:5  15:7 [15']    
[40] 14:00   J.Karalienė, K.Kisieliūtė      
 8  Laura Semėne 
 Simona Ašmenskaitė 
  15:12  15:8 [18']      
    [70] 15:15   V.Movšovič, G.Vedrickaitė  
 5   Irma Achalaja 
 Jūratė Krištaponienė 
      15:4  15:7 [14']  
 I.Achalaja, J.Krištaponienė      
 12       ->      
  [54] 14:45   A.Šimanskaitė, G.Ramanauskaitė    
 13         15:1  15:11 [18']    
 A.Šimanskaitė, G.Ramanauskaitė      
 4   Aldona Šimanskaitė 
 Gintarė Ramanauskaitė 
  ->       1-a vieta
      [80] 15:45   M.Marcinkevičiūtė, T.Leonovič
 3   Ivija Baranauskaitė 
 Natalija Baranauskienė 
        15:7  15:9 [18']
 I.Baranauskaitė, N.Baranauskienė      
 14       ->      
  [55] 14:45   I.Baranauskaitė, N.Baranauskienė    
 11         15:5  15:6 [19']    
 O.Radzevičienė, V.Radzevičiūtė      
 6   Oksana Radzevičienė 
 Viltė Radzevičiūtė 
  ->      
    [71] 15:15   M.Marcinkevičiūtė, T.Leonovič  
 7   Jurgita Andriuškaitė 
 Justina Čėplaitė 
      15:10  15:3 [38']  
 J.Andriuškaitė, J.Čėplaitė      
 10       ->      
  [56] 14:45   M.Marcinkevičiūtė, T.Leonovič    
 15         15:6  15:5 [13']    
 M.Marcinkevičiūtė, T.Leonovič      
 2   Martyna Marija Marcinkevičiūtė 
 Taja Leonovič 
  ->    A.Šimanskaitė, G.Ramanauskaitė   3-a vieta
      [81] 15:45   I.Baranauskaitė, N.Baranauskienė
       I.Baranauskaitė, N.Baranauskienė   15:11  15:13 [21']
         
      Dėl 5-8 vietos    
     J.Karalienė, K.Kisieliūtė    
    [72] 15:30   J.Karalienė, K.Kisieliūtė  
     I.Achalaja, J.Krištaponienė   11:7  11:9 [31']   5-a vieta
      [82] 15:45 
     O.Radzevičienė, V.Radzevičiūtė     ->
    [73] 15:30   O.Radzevičienė, V.Radzevičiūtė  
     J.Andriuškaitė, J.Čėplaitė   11:9  9:11  11:9 [25']  
         
         
       I.Achalaja, J.Krištaponienė   7-a vieta
     
       J.Andriuškaitė, J.Čėplaitė   ->
         
    Dėl 9-16 vietos      
       
   L.Semėne, S.Ašmenskaitė    
   L.Semėne, S.Ašmenskaitė   ->    
     L.Semėne, S.Ašmenskaitė  
      ->  
   .    
    ->     9-a vieta
       L.Semėne, S.Ašmenskaitė
        ->
   .    
    ->    
     .  
      ->  
   .    
    ->    
         
        11-a vieta
     
        ->
         
      Dėl 13-16 vietos    
       
     .  
      ->   13-a vieta
     
        ->
     .  
      ->  
         
         
        15-a vieta
     
        ->
         
  Turnyrai 
   1 2 ... 99 100 
14-oji Lietuvos taurė (4-as etapas)(Bj, Cj, Dj)
2019-11-23 10:00 2019-11-23 22:00
Bastilija, Tauragė . ,
☼ PBL [SE7.EP2]
2019-11-23 10:00 2019-11-23 22:00
Delfi, Vilnius
Zanavyko taurė (2 etapas)
2019-11-23 10:00 2019-11-23 22:00
Šakių SC, Šakiai
14-oji Lietuvos taurė (4-as etapas)(Bs, Es)
2019-11-16 10:00 2019-11-16 22:00
Delfi, Vilnius
14-oji Lietuvos taurė (4-as etapas)(A, Cv, Ds)
2019-11-16 10:00 2019-11-16 21:00
Panevėžio KKSC rankinio salė, Panevėžys
Čegmiros taurė
2019-11-09 09:45 2019-11-09 23:00
Prienai, Prienai
     Suaug    VV    VD    MX  
     Suaug B    VV    VD    MD    MX  
     Suaug C    VV    VD    MD    MX  
Žemaitijos taurė (3 etapas, U13)
2019-11-09 10:00 2019-11-09 21:00
Modulis, Tauragė
     U-13    MV    VD    MD    MX  
Žemaitijos taurė (3 etapas, U13 ir U17)
2019-11-09 10:00 2019-11-09 21:00
Žalgiriai, Tauragė
     U-17    VV    MV    VD    MD    MX  
     U-13    VV  
Baltic Youth Championship
2019-11-02 09:00 2019-11-03 22:00
Delfi, Vilnius
     U-19    VV    MV    VD    MD    MX  
     U-16    VV    MV    VD    MD    MX  
     U-14    VV    MV    VD    MD    MX  
Už pergalę gyventi. Kęstučio Navicko ir RK paramos fondo badmintono turnyras
2019-11-03 10:00 2019-11-03 21:00
Siemens Arena, Vilnius
     Suaug    VD    MD    MX  
     Suaug B    VD    MD    MX  
     U-17    VD    MD    MX  
     Mėgėjai    VD    MD    MX  
   Pradžia  
   Naujienos  
   Turnyrai   Rezultatai  Kalendorius  Nuostatai  Teisėjavimas 
   Žaidėjai   Reitingai  Klubai  LT rinktinės 
   Galerija   Foto  Video 
   LBF   Kontaktai  Taisyklės  Dokumentai  VK posėdžiai  Lietuvos taurė  Žemaitijos taurė  PBL  Hummel lyga  Entuziazmas ir patirtis  Zanavyko taurė  Mėgėjų lyga  Istorija  Nuorodos 
   LJ 2019  
   LI U-17  
Visa medžiaga pateikta šiame tinklapyje LBF nuosavybė. Kopijuoti ir platinti be sutikimo draudžiama.