Badminton
LIETUVOS BADMINTONO FEDERACIJA
  
 Vardas:     Slaptažodis: 
 
    
Už pergalę gyventi. Kęstučio Navicko ir RK paramos fondo badmintono turnyras, Data: 2019-11-03, Vieta: Siemens Arena, Vilnius  
Grupė- U-17, Mišrus dvejetas, dalyvių- 7, rungtynių tipas- Minuso sistema  
  
2019-11-03 2019-11-03 2019-11-03  
 1   Benediktas Kamantauskas ,   Aurelija Ramaneckaitė   Dėl 1-4 vietų    
 B.Kamantauskas, A.Ramaneckaitė    
 8       ->    
  [24] 11:55   B.Kamantauskas, A.Ramaneckaitė  
 5   Jokūbas Kazlauskas ,   Ieva Paškevičiūtė      11:5  11:5 [12']  
[18] 11:25   A.Zavackas, U.Gatelytė    
 4   Adomas Zavackas ,   Urtė Gatelytė    11:6  11:6 [18']    1-a vieta
    [30] 12:10   D.Tankevič, G.Vancevičiūtė
 3   Jurgis Jatulis ,   Nomeda Seniūnaitė        11:5  5:11  11:5 [22']
[19] 11:40   J.Jatulis, N.Seniūnaitė    
 6   Daniel Tankevič ,   Mėta Kibildaitė    11:8  12:10 [16']    
  [25] 11:55   D.Tankevič, G.Vancevičiūtė  
 7   Paulius Jakubčionis ,   Emilė Kazlauskaitė      11:4  9:11  11:4 [17']  
[20] 11:40   D.Tankevič, G.Vancevičiūtė    
 2   Dominik Tankevič ,   Goda Vancevičiūtė    11:4  11:9 [21']    
     
     A.Zavackas, U.Gatelytė  3-a vieta
  [31] 12:10   J.Jatulis, N.Seniūnaitė
   J.Jatulis, N.Seniūnaitė   11:8  10:12  11:3 [21']
       
   Dėl 5-8 vietų    
     
   J.Kazlauskas, I.Paškevičiūtė  
   J.Kazlauskas, I.Paškevičiūtė   ->  5-a vieta
    [32] 12:10   P.Jakubčionis, E.Kazlauskaitė
   D.Tankevič, M.Kibildaitė     3:11  11:5  11:8 [17']
  [26] 11:55   P.Jakubčionis, E.Kazlauskaitė  
   P.Jakubčionis, E.Kazlauskaitė   9:11  11:8  11:4 [23']  
       
       
     7-a vieta
     D.Tankevič, M.Kibildaitė
     D.Tankevič, M.Kibildaitė   ->
       
  Turnyrai 
   1 2 ... 99 100 
Lithuanian International Youth (U15/U13)
2019-11-30 10:00 2019-12-01 16:00
Delfi, Vilnius
Kazlų Rūdos badmintono turnyras
2019-11-30 10:00 2019-11-30 22:00
Kazlų Rūdos sporto centras, Kazlų Rūda
     Suaug D 
     Suaug E    VD    MX  
14-oji Lietuvos taurė (4-as etapas)(Bj, Dj)
2019-11-23 10:00 2019-11-23 22:00
Bastilija, Tauragė . ,
     U-19 B 
     U-19 D 
☼ PBL [SE7.EP2]
2019-11-23 10:00 2019-11-23 22:00
Delfi, Vilnius
     Suaug    MX  
     Suaug B 
     Suaug C 
Zanavyko taurė (2 etapas)
2019-11-23 09:30 2019-11-23 22:00
Šakių SC, Šakiai
     Mėgėjai    VV    MV  
14-oji Lietuvos taurė (4-as etapas)(Cj)
2019-11-23 10:00 2019-11-23 20:00
Modulis, Tauragė . ,
     U-19 C 
14-oji Lietuvos taurė (4-as etapas)(Bs, Es)
2019-11-16 10:00 2019-11-16 22:00
Delfi, Vilnius
     Suaug B    VV    MV    VD    MD    MX  
     Suaug E    VV    VD    MD    MX  
14-oji Lietuvos taurė (4-as etapas)(A, Cv, Ds)
2019-11-16 09:45 2019-11-16 22:00
Panevėžio KKSC rankinio salė, Panevėžys
     Suaug    VV    MV    VD    MD    MX  
     Suaug C    VV    VD    MD    MX  
     Suaug D    VV    VD    MD    MX  
Čegmiros taurė
2019-11-09 09:45 2019-11-09 23:00
Prienai, Prienai
     Suaug    VV    VD    MX  
     Suaug B    VV    VD    MD    MX  
     Suaug C    VV    VD    MD    MX  
Žemaitijos taurė (3 etapas, U13)
2019-11-09 10:00 2019-11-09 21:00
Modulis, Tauragė
     U-13    MV    VD    MD    MX  
   Pradžia  
   Naujienos  
   Turnyrai   Rezultatai  Kalendorius  Nuostatai  Teisėjavimas 
   Žaidėjai   Reitingai  Klubai  LT rinktinės 
   Galerija   Foto  Video 
   LBF   Kontaktai  Taisyklės  VK posėdžiai  Lietuvos taurė  Žemaitijos taurė  PBL  Hummel lyga  Entuziazmas ir patirtis  Zanavyko taurė  Mėgėjų lyga  Istorija  Nuorodos 
   LJ 2019  
   LI U-17  
Visa medžiaga pateikta šiame tinklapyje LBF nuosavybė. Kopijuoti ir platinti be sutikimo draudžiama.