Badminton
LIETUVOS BADMINTONO FEDERACIJA
  
 Vardas:     Slaptažodis: 
 
    
Atviros badmintono pirmenybės Prienų raj. mero taurei laimėti, Data: 2020-02-08, Vieta: Prienai, Prienai  
Grupė- Suaug B, Mišrus dvejetas, dalyvių- 12, rungtynių tipas- Minuso sistema  
  
2020-02-08 2020-02-08 2020-02-08 2020-02-08  
 1   Laimonas Vaškevičius 
 Sonata Zinkevičienė 
  Dėl 1-8 vietos      
 L.Vaškevičius, S.Zinkevičienė      
 16       ->      
  [54] 12:00   L.Vaškevičius, S.Zinkevičienė    
 9   Dalius Martinaitis 
 Lina Venckutė 
    21:14  21:15 [23']    
[39] 11:10   M.Zinkevičius, L.Paulauskaitė      
 8   Mantas Zinkevičius 
 Laura Paulauskaitė 
  18:21  21:17  21:13 [40']      
    [72] 12:50   E.Joly-testault, R.Šulnienė  
 5   Audrius Ambrasas 
 Rasa Ambrasienė 
      21:11  19:21  21:18 [35']  
[40] 11:10   D.Zinkus, T.Petraškaitė      
 12   Dainius Zinkus 
 Toma Petraškaitė 
  19:21  21:16  21:17 [34']      
  [55] 12:00   E.Joly-testault, R.Šulnienė    
 13         21:9  22:20 [25']    
 E.Joly-testault, R.Šulnienė      
 4   Ervan Joly-testault 
 Rasa Šulnienė 
  ->       1-a vieta
      [90] 13:40   E.Joly-testault, R.Šulnienė
 3   Mindaugas Trybas 
 Svetlana Čalkina 
        19:21  21:19  21:8 [33']
 M.Trybas, S.Čalkina      
 14       ->      
  [56] 12:00   M.Trybas, S.Čalkina    
 11   Saulius Eibukas 
 Diana Lubė 
    21:10  21:15 [21']    
[41] 11:35   G.Celencevičius, E.Ramanauskaitė      
 6   Gytis Celencevičius 
 Eglė Ramanauskaitė 
  21:13  21:18 [22']      
    [73] 12:50   M.Trybas, S.Čalkina  
 7   Salvijus Stravinskas 
 Viktorija Suško 
      21:11  21:19 [20']  
[42] 11:35   S.Stravinskas, V.Suško      
 10   Gediminas Fridricas 
 Evelina Keturakytė 
  21:16  16:21  22:20 [39']      
  [57] 12:00   A.Kordušas, J.Živatkauskaitė    
 15         21:14  21:15 [26']    
 A.Kordušas, J.Živatkauskaitė      
 2   Andrius Kordušas 
 Jorūnė Živatkauskaitė 
  ->    L.Vaškevičius, S.Zinkevičienė   3-a vieta
      [91] 13:40   L.Vaškevičius, S.Zinkevičienė
       A.Kordušas, J.Živatkauskaitė   21:19  21:18 [22']
         
      Dėl 5-8 vietos    
     M.Zinkevičius, L.Paulauskaitė    
    [74] 12:50   M.Zinkevičius, L.Paulauskaitė  
     D.Zinkus, T.Petraškaitė   21:10  14:21  22:20 [28']   5-a vieta
      [92] 13:40   G.Celencevičius, E.Ramanauskaitė
     G.Celencevičius, E.Ramanauskaitė     27:25  16:21  21:14 [33']
    [75] 12:50   G.Celencevičius, E.Ramanauskaitė  
     S.Stravinskas, V.Suško   21:15  21:15 [21']  
         
         
       D.Zinkus, T.Petraškaitė   7-a vieta
      [93] 14:05   S.Stravinskas, V.Suško
       S.Stravinskas, V.Suško   21:18  21:8 [21']
         
    Dėl 9-16 vietos      
       
   D.Martinaitis, L.Venckutė    
   D.Martinaitis, L.Venckutė   ->    
    [58] 12:00   D.Martinaitis, L.Venckutė  
   A.Ambrasas, R.Ambrasienė     21:16  21:14 [27']  
   A.Ambrasas, R.Ambrasienė    
    ->     9-a vieta
      [76] 12:50   D.Martinaitis, L.Venckutė
        21:14  21:14 [19']
   S.Eibukas, D.Lubė    
   S.Eibukas, D.Lubė   ->    
    [59] 12:25   G.Fridricas, E.Keturakytė  
   G.Fridricas, E.Keturakytė     21:19  21:11 [21']  
   G.Fridricas, E.Keturakytė    
    ->    
         
       A.Ambrasas, R.Ambrasienė   11-a vieta
      [77] 13:15   S.Eibukas, D.Lubė
       S.Eibukas, D.Lubė   21:13  21:13 [23']
         
      Dėl 13-16 vietos    
       
     
      ->   13-a vieta
     
        ->
     
      ->  
         
         
        15-a vieta
     
        ->
         
  Turnyrai 
   1 2 ... 106 107 
RSL Lithuanian U-17 2020
2020-10-24 08:10 2020-10-25 15:00
Delfi, Vilnius
     U-17    VV    MV    VD    MD    MX  
Everestos taurė
2020-10-24 10:00 2020-10-24 22:00
RIO arena, Kaunas
     Suaug    VV    VD    MD    MX  
     Suaug B    VD    MD    MX  
     Suaug C    VD    MX  
Hummel Badmintono Lyga
2020-10-17 08:00 2020-10-17 22:00
Delfi, Vilnius
     Suaug    VD    MD    MX  
     Suaug B    VV    VD    MD    MX  
     Suaug C    VV    VD    MD    MX  
     Suaug D    VD    MX  
15-oji Lietuvos taurė (3-as etapas)(Bj, Dj)
2020-10-17 10:00 2020-10-17 22:00
Panevėžio KKSC rankinio salė, Panevėžys
     U-19 B    VV    MV    VD    MD  
     U-19 D    VV    MV    VD    MD  
Sportiados-Volano badmintono turnyras
2020-10-17 10:00 2020-10-17 21:00
Bastilija, Tauragė
     Suaug B    VV    VD    MD    MX  
     Suaug D    VD    MD    MX  
15-oji Lietuvos taurė (3-as etapas)(Cj)
2020-10-17 10:00 2020-10-17 19:00
Nevėžio sporto centras, Panevėžys
     U-19 C    VV    MV    VD    MD  
RSL 58-asis Lietuvos suaugusiųjų asmeninis čempionatas
2020-10-10 12:00 2020-10-11 16:00
Panevėžio KKSC rankinio salė, Panevėžys
     Suaug   Kv  VV    MV   Kv  VD    MD   Kv  MX  
FZ FORZA CBC JUNIOR
2020-10-10 10:00 2020-10-10 22:00
Delfi, Vilnius
     U-15    VV    MV    VD    MD  
     U-13    VV    MV    VD    MD  
     U-11    VV    MV  
RSL Lietuvos jaunimo (U19) ir jaunučių (U13) asmeniniai čempionatai.
2020-10-03 10:30 2020-10-04 18:00
Bastilija, Tauragė
     U-19    VV    MV    VD    MD    MX  
     U-13    VV    MV    VD    MD    MX  
NIDA International
2020-10-03 10:00 2020-10-03 20:00
Neringos gimnazija, Nida
     Suaug B    VD    MD    MX  
     Suaug D    VD    MD    MX  
   Pradžia  
   Naujienos  
   Turnyrai   Rezultatai  Kalendorius  Nuostatai  Teisėjavimas 
   Žaidėjai   Reitingai  Klubai  LT rinktinės 
   Galerija   Foto  Video 
   LBF   Kontaktai  Taisyklės  Dokumentai  VK posėdžiai  Lietuvos taurė  Žemaitijos taurė  PBL  Hummel lyga  Entuziazmas ir patirtis  Zanavyko taurė  Mėgėjų lyga  Istorija  Nuorodos 
   LJ 2020  
   LI U-17  
Visa medžiaga pateikta šiame tinklapyje LBF nuosavybė. Kopijuoti ir platinti be sutikimo draudžiama.