Badminton
LIETUVOS BADMINTONO FEDERACIJA
  
 Vardas:     Slaptažodis: 
 
    
Atviros badmintono pirmenybės Prienų raj. mero taurei laimėti, Data: 2020-02-08, Vieta: Prienai, Prienai  
Grupė- Suaug C, Mišrus dvejetas, dalyvių- 13, rungtynių tipas- Minuso sistema  
  
2020-02-08 2020-02-08 2020-02-08 2020-02-08  
 1  Arūnas Petkevičius 
 Oksana Radzevičienė 
  Dėl 1-8 vietos      
 A.Petkevičius, O.Radzevičienė      
 16       ->      
  [49] 11:35   A.Petkevičius, O.Radzevičienė    
 9  Ričardas Kazlauskas 
 Asta Mastavičiūtė 
    21:14  21:10 [24']    
[32] 11:10   T.Grigas, E.Markelytė      
 8  Tomas Grigas 
 Eglė Markelytė 
  25:23  24:22 [29']      
    [66] 12:25   A.Petkevičius, O.Radzevičienė  
 5  Laimis Fiodorovas 
 Eglė Rekašiūtė 
      21:11  21:14 [18']  
[33] 11:10   N.Molis, L.Daunytė      
 12  Nerijus Molis 
 Laura Daunytė 
  21:18  13:21  21:18 [36']      
  [50] 12:00   R.Ražanauskas, D.Valantinaitė    
 13  Pavel Šavareiko 
 Viktorija Ivaščenkova 
    21:12  21:17 [24']    
[34] 11:10   R.Ražanauskas, D.Valantinaitė      
 4  Ramūnas Ražanauskas 
 Diana Valantinaitė 
  21:12  21:10 [21']       1-a vieta
      [84] 13:40   A.Petkevičius, O.Radzevičienė
 3  Aurelijus Andreliūnas 
 Dalia Sunklodė 
        21:5  21:5 [17']
 A.Andreliūnas, D.Sunklodė      
 14       ->      
  [51] 12:00   A.Andreliūnas, D.Sunklodė    
 11  Česlovas Bankauskas 
 Odeta Merčaitienė 
    21:18  21:18 [32']    
[35] 11:10   Č.Bankauskas, O.Merčaitienė      
 6  Almantas Abromaitis 
 Anta Marija Antanavičiūtė 
  21:9  21:16 [20']      
    [67] 12:25   J.Seniūnas, K.Kisieliūtė  
 7  Mažvydas Petkevičius 
 Rima Šidlauskienė 
      21:18  21:17 [23']  
[36] 11:10   M.Petkevičius, R.Šidlauskienė      
 10  Rytis Pratusevičius 
 Rasa Paurytė 
  21:11  21:11 [26']      
  [52] 12:00   J.Seniūnas, K.Kisieliūtė    
 15         21:18  27:25 [10']    
 J.Seniūnas, K.Kisieliūtė      
 2  Jonas Seniūnas 
 Kristina Kisieliūtė 
  ->    R.Ražanauskas, D.Valantinaitė   3-a vieta
      [85] 13:40   R.Ražanauskas, D.Valantinaitė
       A.Andreliūnas, D.Sunklodė   21:19  21:16 [28']
         
      Dėl 5-8 vietos    
     T.Grigas, E.Markelytė    
    [68] 12:50   N.Molis, L.Daunytė  
     N.Molis, L.Daunytė   21:14  17:21  21:18 [36']   5-a vieta
      [86] 13:40   M.Petkevičius, R.Šidlauskienė
     Č.Bankauskas, O.Merčaitienė     21:15  21:16 [24']
    [69] 12:50   M.Petkevičius, R.Šidlauskienė  
     M.Petkevičius, R.Šidlauskienė   21:13  21:17 [25']  
         
         
       T.Grigas, E.Markelytė   7-a vieta
      [87] 13:40   T.Grigas, E.Markelytė
       Č.Bankauskas, O.Merčaitienė   21:18  11:21  21:14 [38']
         
    Dėl 9-16 vietos      
       
   R.Kazlauskas, A.Mastavičiūtė    
   R.Kazlauskas, A.Mastavičiūtė   ->    
    [70] 12:50   L.Fiodorovas, E.Rekašiūtė  
   L.Fiodorovas, E.Rekašiūtė     21:23  21:11  21:18 [31']  
  [53] 12:00   L.Fiodorovas, E.Rekašiūtė    
   P.Šavareiko, V.Ivaščenkova   21:15  21:11 [22']     9-a vieta
      [88] 13:40   R.Pratusevičius, R.Paurytė
        21:10  23:21 [26']
   A.Abromaitis, A.Antanavičiūtė    
   A.Abromaitis, A.Antanavičiūtė   ->    
    [71] 12:50   R.Pratusevičius, R.Paurytė  
   R.Pratusevičius, R.Paurytė     24:22  21:12 [26']  
   R.Pratusevičius, R.Paurytė    
    ->    
         
       R.Kazlauskas, A.Mastavičiūtė   11-a vieta
      [89] 13:40   A.Abromaitis, A.Antanavičiūtė
       A.Abromaitis, A.Antanavičiūtė   21:19  17:21  21:10 [34']
         
      Dėl 13-16 vietos    
       
     P.Šavareiko, V.Ivaščenkova  
     P.Šavareiko, V.Ivaščenkova   ->   13-a vieta
       P.Šavareiko, V.Ivaščenkova
        ->
     .  
      ->  
         
         
        15-a vieta
       .
        ->
         
  Turnyrai 
   1 2 ... 107 108 
Panevezys City Open
2021-03-20 10:00 2021-03-20 22:00
Panevėžio KKSC rankinio salė, Panevėžys
Šeimų turnyras (Nukelta)
2021-03-11 10:00 2021-03-11 21:00
Prienai, Prienai
RSL Lithuanian U-17 2020
2020-10-24 08:10 2020-10-25 15:00
Delfi, Vilnius
     U-17    VV    MV    VD    MD    MX  
Everestos taurė
2020-10-24 10:00 2020-10-24 22:00
RIO arena, Kaunas
     Suaug    VV    VD    MD    MX  
     Suaug B    VD    MD    MX  
     Suaug C    VD    MX  
Hummel Badmintono Lyga
2020-10-17 08:00 2020-10-17 22:00
Delfi, Vilnius
     Suaug    VD    MD    MX  
     Suaug B    VV    VD    MD    MX  
     Suaug C    VV    VD    MD    MX  
     Suaug D    VD    MX  
15-oji Lietuvos taurė (3-as etapas)(Bj, Dj)
2020-10-17 10:00 2020-10-17 22:00
Panevėžio KKSC rankinio salė, Panevėžys
     U-19 B    VV    MV    VD    MD  
     U-19 D    VV    MV    VD    MD  
Sportiados-Volano badmintono turnyras
2020-10-17 10:00 2020-10-17 21:00
Bastilija, Tauragė
     Suaug B    VV    VD    MD    MX  
     Suaug D    VD    MD    MX  
15-oji Lietuvos taurė (3-as etapas)(Cj)
2020-10-17 10:00 2020-10-17 19:00
Nevėžio sporto centras, Panevėžys
     U-19 C    VV    MV    VD    MD  
RSL 58-asis Lietuvos suaugusiųjų asmeninis čempionatas
2020-10-10 12:00 2020-10-11 16:00
Panevėžio KKSC rankinio salė, Panevėžys
     Suaug   Kv  VV    MV   Kv  VD    MD   Kv  MX  
FZ FORZA CBC JUNIOR
2020-10-10 10:00 2020-10-10 22:00
Delfi, Vilnius
     U-15    VV    MV    VD    MD  
     U-13    VV    MV    VD    MD  
     U-11    VV    MV  
   Pradžia  
   Naujienos  
   Turnyrai   Rezultatai  Kalendorius  Nuostatai  Teisėjavimas 
   Žaidėjai   Reitingai  Klubai  LT rinktinės 
   LBF   Kontaktai  Taisyklės  Dokumentai  VK posėdžiai  Lietuvos taurė  Žemaitijos taurė  PBL  Hummel lyga  Entuziazmas ir patirtis  Zanavyko taurė  Mėgėjų lyga  Istorija  Nuorodos 
   LI 2021  
Visa medžiaga pateikta šiame tinklapyje LBF nuosavybė. Kopijuoti ir platinti be sutikimo draudžiama.