Badminton
LIETUVOS BADMINTONO FEDERACIJA
  
 Vardas:     Slaptažodis: 
 
    
Atviros badmintono pirmenybės Prienų raj. mero taurei laimėti, Data: 2020-02-08, Vieta: Prienai, Prienai  
Grupė- Suaug C, Mišrus dvejetas, dalyvių- 13, rungtynių tipas- Minuso sistema  
  
2020-02-08 2020-02-08 2020-02-08 2020-02-08  
 1  Arūnas Petkevičius 
 Oksana Radzevičienė 
  Dėl 1-8 vietos      
 A.Petkevičius, O.Radzevičienė      
 16       ->      
  [49] 11:35   A.Petkevičius, O.Radzevičienė    
 9  Ričardas Kazlauskas 
 Asta Mastavičiūtė 
    21:14  21:10 [24']    
[32] 11:10   T.Grigas, E.Markelytė      
 8  Tomas Grigas 
 Eglė Markelytė 
  25:23  24:22 [29']      
    [66] 12:25   A.Petkevičius, O.Radzevičienė  
 5  Laimis Fiodorovas 
 Eglė Rekašiūtė 
      21:11  21:14 [18']  
[33] 11:10   N.Molis, L.Daunytė      
 12  Nerijus Molis 
 Laura Daunytė 
  21:18  13:21  21:18 [36']      
  [50] 12:00   R.Ražanauskas, D.Valantinaitė    
 13  Pavel Šavareiko 
 Viktorija Ivaščenkova 
    21:12  21:17 [24']    
[34] 11:10   R.Ražanauskas, D.Valantinaitė      
 4  Ramūnas Ražanauskas 
 Diana Valantinaitė 
  21:12  21:10 [21']       1-a vieta
      [84] 13:40   A.Petkevičius, O.Radzevičienė
 3  Aurelijus Andreliūnas 
 Dalia Sunklodė 
        21:5  21:5 [17']
 A.Andreliūnas, D.Sunklodė      
 14       ->      
  [51] 12:00   A.Andreliūnas, D.Sunklodė    
 11  Česlovas Bankauskas 
 Odeta Albrektaitė 
    21:18  21:18 [32']    
[35] 11:10   Č.Bankauskas, O.Albrektaitė      
 6  Almantas Abromaitis 
 Anta Marija Antanavičiūtė 
  21:9  21:16 [20']      
    [67] 12:25   J.Seniūnas, K.Kisieliūtė  
 7  Mažvydas Petkevičius 
 Rima Šidlauskienė 
      21:18  21:17 [23']  
[36] 11:10   M.Petkevičius, R.Šidlauskienė      
 10  Rytis Pratusevičius 
 Rasa Paurytė 
  21:11  21:11 [26']      
  [52] 12:00   J.Seniūnas, K.Kisieliūtė    
 15         21:18  27:25 [10']    
 J.Seniūnas, K.Kisieliūtė      
 2  Jonas Seniūnas 
 Kristina Kisieliūtė 
  ->    R.Ražanauskas, D.Valantinaitė   3-a vieta
      [85] 13:40   R.Ražanauskas, D.Valantinaitė
       A.Andreliūnas, D.Sunklodė   21:19  21:16 [28']
         
      Dėl 5-8 vietos    
     T.Grigas, E.Markelytė    
    [68] 12:50   N.Molis, L.Daunytė  
     N.Molis, L.Daunytė   21:14  17:21  21:18 [36']   5-a vieta
      [86] 13:40   M.Petkevičius, R.Šidlauskienė
     Č.Bankauskas, O.Albrektaitė     21:15  21:16 [24']
    [69] 12:50   M.Petkevičius, R.Šidlauskienė  
     M.Petkevičius, R.Šidlauskienė   21:13  21:17 [25']  
         
         
       T.Grigas, E.Markelytė   7-a vieta
      [87] 13:40   T.Grigas, E.Markelytė
       Č.Bankauskas, O.Albrektaitė   21:18  11:21  21:14 [38']
         
    Dėl 9-16 vietos      
       
   R.Kazlauskas, A.Mastavičiūtė    
   R.Kazlauskas, A.Mastavičiūtė   ->    
    [70] 12:50   L.Fiodorovas, E.Rekašiūtė  
   L.Fiodorovas, E.Rekašiūtė     21:23  21:11  21:18 [31']  
  [53] 12:00   L.Fiodorovas, E.Rekašiūtė    
   P.Šavareiko, V.Ivaščenkova   21:15  21:11 [22']     9-a vieta
      [88] 13:40   R.Pratusevičius, R.Paurytė
        21:10  23:21 [26']
   A.Abromaitis, A.Antanavičiūtė    
   A.Abromaitis, A.Antanavičiūtė   ->    
    [71] 12:50   R.Pratusevičius, R.Paurytė  
   R.Pratusevičius, R.Paurytė     24:22  21:12 [26']  
   R.Pratusevičius, R.Paurytė    
    ->    
         
       R.Kazlauskas, A.Mastavičiūtė   11-a vieta
      [89] 13:40   A.Abromaitis, A.Antanavičiūtė
       A.Abromaitis, A.Antanavičiūtė   21:19  17:21  21:10 [34']
         
      Dėl 13-16 vietos    
       
     P.Šavareiko, V.Ivaščenkova  
     P.Šavareiko, V.Ivaščenkova   ->   13-a vieta
       P.Šavareiko, V.Ivaščenkova
        ->
     .  
      ->  
         
         
        15-a vieta
       .
        ->
         
  Turnyrai 
   1 2 ... 113 114 
Šeimų turnyras. Badmintonas- populiariausias šeimų sportas Lietuvoje.
2021-12-12 10:00 2021-12-12 21:00
Kauno MEGA, Kaunas
Badmintono Mėgėjų Lyga
2021-12-11 10:00 2021-12-11 21:00
Prienai, Prienai
CBC Junior
2021-12-11 10:00 2021-12-11 21:00
Delfi, Vilnius
     U-19 
     U-15 
     U-13 
Zanavyko taurė (2 etapas)
2021-12-11 10:00 2021-12-11 21:00
Šakių SC, Šakiai
     Suaug B    VV  
     Suaug C    VV    V    MV  
Lietuvos veteranų čempionatas
2021-12-04 09:30 2021-12-04 22:00
Prienai, Prienai
     35+    VV    VD    MD    MX  
     40+    VV    VD    MD    MX  
     45+    VV    VD    MD    MX  
     50+    VV    VD    MD    MX  
     55+    VV    VD    MD    MX  
     60+    VV    VD  
     65+    VV    VD  
Power of Doubles and Mix
2021-11-27 10:00 2021-11-27 21:00
Delfi, Vilnius
     Suaug B    VD    MX  
     Suaug C    VD    MD    MX  
16-oji Lietuvos taurė (4-as etapas)(Bj, Dj)
2021-11-20 10:00 2021-11-20 21:00
Panevėžio KKSC rankinio salė, Panevėžys
     U-19 B    VV    MV    VD    MD    MX  
     U-19 D    VV    MV    VD    MD  
Badmintono Mėgėjų Lyga
2021-11-20 10:00 2021-11-20 21:00
Sportininkų rengimo centras, Druskininkai
     Suaug    VV    VD    MD    MX  
     Suaug B    VD    MD    MX  
     Suaug C    VD    MD    MX  
     Suaug D    MX  
Delfi vienetų turnyras
2021-11-20 10:00 2021-11-20 21:00
Delfi, Vilnius
     Suaug C    VV  
16-oji Lietuvos taurė (4-as etapas)(Cj)
2021-11-20 10:30 2021-11-20 21:00
Nevėžio sporto centras, Panevėžys
     U-19 C    VV    MV    VD    MD  
   Pradžia  
   Naujienos  
   Turnyrai   Rezultatai  Kalendorius  Nuostatai  Teisėjavimas 
   Žaidėjai   Reitingai  Klubai  LT rinktinės 
   LBF   Kontaktai  Taisyklės  Dokumentai  VK posėdžiai  Lietuvos taurė  Žemaitijos taurė  PBL  Hummel lyga  Entuziazmas ir patirtis  Zanavyko taurė  Mėgėjų lyga  Badmintono Mėgėjų Lyga (BML)  Istorija  Nuorodos 
   LI 2021  
   Mokykloms  
Visa medžiaga pateikta šiame tinklapyje LBF nuosavybė. Kopijuoti ir platinti be sutikimo draudžiama.