Badminton
LIETUVOS BADMINTONO FEDERACIJA
  
 Vardas:     Slaptažodis: 
 
    
14-oji Lietuvos taurė (3-as etapas)(Cj), Data: 2019-10-19, Vieta: Kelmės Aukuro pagrindinė mokykla, Kelmė  
Grupė- U-19 C, Moterų dvejetas, dalyvių- 6, rungtynių tipas- Rato sistema  
  
Eil.
nr
  Vardas, Pavardė 
1
2
3
Taškų Pergalių Užimta
vieta
1 Greta Vedrickaitė 
 Milda Lekšaitė 
21
10
21
14
 28'
21
18
21
13
 30'
84/55
29
2
1
2 Liepa Aleknavičiūtė 
 Agota Narvilaitė 
10
21
14
21
 28'
21
14
21
14
 24'
66/70
-4
1
2
3 Atėnė Peleckytė 
 Eglė Smilginaitė 
18
21
13
21
 30'
14
21
14
21
 24'
59/84
-25
0
3

Eil.
nr
  Vardas, Pavardė 
1
2
3
Taškų Pergalių Užimta
vieta
1 Dangė Lygnugarytė 
 Marija Rimkutė 
21
13
21
15
 26'
21
9
21
11
 23'
84/48
36
2
1
2 Jorė Kavaliauskaitė 
 Jorūnė Šalnaitė 
13
21
15
21
 26'
21
16
21
7
 28'
70/65
5
1
2
3 Aistė Jarutytė 
 Justė Linkutė 
9
21
11
21
 23'
16
21
7
21
 28'
43/84
-41
0
3



2019-10-19  
   1-a vieta
 1    Greta Vedrickaitė,  Milda Lekšaitė  
[70] 16:15   G.Vedrickaitė, M.Lekšaitė
 2    Dangė Lygnugarytė,  Marija Rimkutė   21:16  21:11 [25']
   



2019-10-19  
   3-a vieta
 3    Liepa Aleknavičiūtė,  Agota Narvilaitė  
[71] 16:15   L.Aleknavičiūtė, A.Narvilaitė
 4    Jorė Kavaliauskaitė,  Jorūnė Šalnaitė   23:21  17:21  21:15 [42']
   



2019-10-19  
   5-a vieta
 5    Atėnė Peleckytė,  Eglė Smilginaitė  
[72] 16:40   A.Peleckytė, E.Smilginaitė
 6    Aistė Jarutytė,  Justė Linkutė   21:9  21:6 [22']
   



 
   7-a vieta
 7      
 8       ->
   

  Turnyrai 
   1 2 ... 99 100 
14-oji Lietuvos taurė (4-as etapas)(Bj, Cj, Dj)
2019-11-23 10:00 2019-11-23 22:00
Bastilija, Tauragė . ,
☼ PBL [SE7.EP2]
2019-11-23 10:00 2019-11-23 22:00
Delfi, Vilnius
Zanavyko taurė (2 etapas)
2019-11-23 10:00 2019-11-23 22:00
Šakių SC, Šakiai
14-oji Lietuvos taurė (4-as etapas)(Bs, Es)
2019-11-16 10:00 2019-11-16 22:00
Delfi, Vilnius
14-oji Lietuvos taurė (4-as etapas)(A, Cv, Ds)
2019-11-16 10:00 2019-11-16 21:00
Panevėžio KKSC rankinio salė, Panevėžys
Čegmiros taurė
2019-11-09 09:45 2019-11-09 23:00
Prienai, Prienai
     Suaug    VV    VD    MX  
     Suaug B    VV    VD    MD    MX  
     Suaug C    VV    VD    MD    MX  
Žemaitijos taurė (3 etapas, U13)
2019-11-09 10:00 2019-11-09 21:00
Modulis, Tauragė
     U-13    MV    VD    MD    MX  
Žemaitijos taurė (3 etapas, U13 ir U17)
2019-11-09 10:00 2019-11-09 21:00
Žalgiriai, Tauragė
     U-17    VV    MV    VD    MD    MX  
     U-13    VV  
Baltic Youth Championship
2019-11-02 09:00 2019-11-03 22:00
Delfi, Vilnius
     U-19    VV    MV    VD    MD    MX  
     U-16    VV    MV    VD    MD    MX  
     U-14    VV    MV    VD    MD    MX  
Už pergalę gyventi. Kęstučio Navicko ir RK paramos fondo badmintono turnyras
2019-11-03 10:00 2019-11-03 21:00
Siemens Arena, Vilnius
     Suaug    VD    MD    MX  
     Suaug B    VD    MD    MX  
     U-17    VD    MD    MX  
     Mėgėjai    VD    MD    MX  
   Pradžia  
   Naujienos  
   Turnyrai   Rezultatai  Kalendorius  Nuostatai  Teisėjavimas 
   Žaidėjai   Reitingai  Klubai  LT rinktinės 
   Galerija   Foto  Video 
   LBF   Kontaktai  Taisyklės  Dokumentai  VK posėdžiai  Lietuvos taurė  Žemaitijos taurė  PBL  Hummel lyga  Entuziazmas ir patirtis  Zanavyko taurė  Mėgėjų lyga  Istorija  Nuorodos 
   LJ 2019  
   LI U-17  
Visa medžiaga pateikta šiame tinklapyje LBF nuosavybė. Kopijuoti ir platinti be sutikimo draudžiama.