Badminton
LIETUVOS BADMINTONO FEDERACIJA
  
 Vardas:     Slaptažodis: 
 
    
15-oji Lietuvos taurė (1-as etapas)(A, Cv, Ds), Data: 2020-03-07, Vieta: Prienai, Prienai  
Grupė- Suaug, Vyrų dvejetas, dalyvių- 11, rungtynių tipas- Minuso sistema  
  
2020-03-07 2020-03-07 2020-03-07 2020-03-07  
 1   Mindaugas Dagilis 
 Aivaras Kvedarauskas 
  Dėl 1-8 vietos      
 M.Dagilis, A.Kvedarauskas      
 16       ->      
  [76] 13:00   M.Dagilis, A.Kvedarauskas    
 9   Ąžuolas Barkauskas 
 Augustas Valatka 
    21:11  21:8 [38']    
[58] 12:05   J.Ožalas, S.Novikas      
 8   Jonas Ožalas 
 Simas Novikas 
  21:14  21:14 [29']      
    [103] 14:20   M.Dagilis, A.Kvedarauskas  
 5   Evaldas Bradūnas 
 Linas Supronas 
      21:12  21:13 [24']  
 E.Bradūnas, L.Supronas      
 12       ->      
  [77] 13:00   M.Noreika, B.Vaškevičius    
 13         21:16  21:18 [33']    
 M.Noreika, B.Vaškevičius      
 4   Mamertas Noreika 
 Benas Vaškevičius 
  ->       1-a vieta
      [132] 15:35   D.Beržanskis, J.Petkus
 3   Danielius Beržanskis 
 Jonas Petkus 
        18:21  21:15  21:17 [45']
 D.Beržanskis, J.Petkus      
 14       ->      
  [78] 13:00   D.Beržanskis, J.Petkus    
 11   Matas Mackevičius 
 Mantas Šatrauskas 
    21:19  21:13 [38']    
[59] 12:05   V.Bagdanavičius, M.Maulė      
 6   Vilius Bagdanavičius 
 Mantas Maulė 
  21:14  21:19 [28']      
    [104] 14:20   D.Beržanskis, J.Petkus  
 7   Povilas Palubinskas 
 Mantas Palubinskas 
      21:13  18:21  21:12 [36']  
[60] 12:05   T.Liorančas, D.Tarachovskis      
 10   Tautvydas Liorančas 
 Danielius Tarachovskis 
  21:17  21:13 [28']      
  [79] 13:00   E.Slušnys, G.Dima    
 15         21:14  21:12 [34']    
 E.Slušnys, G.Dima      
 2   Edgaras Slušnys 
 Giedrius Dima 
  ->    M.Noreika, B.Vaškevičius   3-a vieta
      [133] 15:35   E.Slušnys, G.Dima
       E.Slušnys, G.Dima   12:21  21:16  21:15 [29']
         
      Dėl 5-8 vietos    
     J.Ožalas, S.Novikas    
    [105] 14:20   E.Bradūnas, L.Supronas  
     E.Bradūnas, L.Supronas   21:19  21:13 [29']   5-a vieta
      [134] 15:35   V.Bagdanavičius, M.Maulė
     V.Bagdanavičius, M.Maulė     21:11  21:18 [27']
    [106] 14:20   V.Bagdanavičius, M.Maulė  
     T.Liorančas, D.Tarachovskis   22:20  21:14 [76']  
         
         
       J.Ožalas, S.Novikas   7-a vieta
      [135] 15:35   T.Liorančas, D.Tarachovskis
       T.Liorančas, D.Tarachovskis   21:15  21:18 [31']
         
    Dėl 9-16 vietos      
       
   Ą.Barkauskas, A.Valatka    
   Ą.Barkauskas, A.Valatka   ->    
     Ą.Barkauskas, A.Valatka  
      ->  
   .    
    ->     9-a vieta
      [136] 16:05   P.Palubinskas, M.Palubinskas
        21:15  21:12 [21']
   M.Mackevičius, M.Šatrauskas    
   M.Mackevičius, M.Šatrauskas   ->    
    [107] 14:20   P.Palubinskas, M.Palubinskas  
   P.Palubinskas, M.Palubinskas     21:17  21:19 [24']  
   P.Palubinskas, M.Palubinskas    
    ->    
         
        11-a vieta
       M.Mackevičius, M.Šatrauskas
       M.Mackevičius, M.Šatrauskas   ->
         
      Dėl 13-16 vietos    
       
     .  
      ->   13-a vieta
       .
        ->
     .  
      ->  
         
         
        15-a vieta
       .
        ->
         
  Turnyrai 
   1 2 ... 106 107 
Lietuvos jaunimo (U19) ir jaunučių (U13) asmeniniai čempionatai.
2020-10-03 11:00 2020-10-04 16:00
Bastilija, Tauragė . ,
NIDA International
2020-10-03 10:00 2020-10-03 20:00
Neringos gimnazija, Nida
     Suaug B    VD    MX  
     Suaug D    VD    MD    MX  
     Suaug E 
BML - Badmintono Mėgėjų Lyga (TREČIAS NEMELUOJA)
2020-10-03 11:00 2020-10-03 18:00
Delfi, Vilnius
     Suaug D 
     Suaug E 
     Suaug F 
Lietuvos jaunių (U17) ir jaunučių (U11) asmeniniai badmintono čempionatai
2020-09-26 12:00 2020-09-27 16:00
Prienai, Prienai
     U-17    VV    MV    VD    MD    MX  
     U-11    VV    MV    VD    MD  
BML - Badmintono Mėgėjų Lyga
2020-09-26 10:00 2020-09-26 22:00
Delfi, Vilnius
     Suaug B 
     Suaug C 
     Suaug D 
SUŽAISKIVA
2020-09-26 10:00 2020-09-26 22:00
Šakių SC, Šakiai
     Suaug B    MX  
     Suaug D    MX  
     Suaug E 
15-oji Lietuvos taurė (3-as etapas)(A, Cv, Ds)
2020-09-19 10:00 2020-09-19 22:30
Prienai, Prienai
     Suaug    VV    MV    VD    MD    MX  
     Suaug C    VV    VD    MD    MX  
     Suaug D    VV    VD    MD    MX  
15-oji Lietuvos taurė (3-as etapas)(Bs, Es)
2020-09-19 09:30 2020-09-19 22:00
Delfi, Vilnius
     Suaug B    VV    VD    MD    MX  
     Suaug E    VV    VD    MD    MX  
Sportas visiems
2020-09-19 11:00 2020-09-19 21:00
Palangos SC, Palanga
     Mėgėjai B    VD    MX  
     Mėgėjai D    VD    MD    MX  
Lietuvos jaunių (U15) asmeninis badmintono čempionatas
2020-09-12 11:30 2020-09-13 14:00
Kelmės sporto centras, Kelmė
     U-15    VV    MV    VD    MD    MX  
   Pradžia  
   Naujienos  
   Turnyrai   Rezultatai  Kalendorius  Nuostatai  Teisėjavimas 
   Žaidėjai   Reitingai  Klubai  LT rinktinės 
   Galerija   Foto  Video 
   LBF   Kontaktai  Taisyklės  Dokumentai  VK posėdžiai  Lietuvos taurė  Žemaitijos taurė  PBL  Hummel lyga  Entuziazmas ir patirtis  Zanavyko taurė  Mėgėjų lyga  Istorija  Nuorodos 
   LJ 2020  
   LI U-17  
Visa medžiaga pateikta šiame tinklapyje LBF nuosavybė. Kopijuoti ir platinti be sutikimo draudžiama.