Badminton
LIETUVOS BADMINTONO FEDERACIJA
  
 Vardas:     Slaptažodis: 
 
    
15-oji Lietuvos taurė (1-as etapas)(A, Cv, Ds), Data: 2020-03-07, Vieta: Prienai, Prienai  
Grupė- Suaug C, Vyrų dvejetas, dalyvių- 14, rungtynių tipas- Minuso sistema  
  
2020-03-07 2020-03-07 2020-03-07 2020-03-07  
 1  Steponas Januška 
 Arnoldas Slušnys 
  Dėl 1-8 vietos      
 S.Januška, A.Slušnys      
 16       ->      
  [95] 13:55   S.Januška, A.Slušnys    
 9  Vidas Pilvinis 
 Paulius Svideravičius 
    21:13  21:16 [24']    
[66] 12:35   V.Pilvinis, P.Svideravičius      
 8  Albertas Rimkus 
 Audrius Vilčinskas 
  21:14  21:15 [26']      
    [123] 15:10   J.Gatelis, D.Kubilius  
 5  Jovitas Gatelis 
 Darius Kubilius 
      21:13  21:16 [27']  
[67] 12:35   J.Gatelis, D.Kubilius      
 12  Arūnas Liočas 
 Vilimas Šimkus 
  21:11  17:21  21:12 [31']      
  [96] 13:55   J.Gatelis, D.Kubilius    
 13  Jonas Daugėla 
 Eduard Goss 
    22:20  21:13 [26']    
[68] 12:35   K.Jucys, A.Kepežinskas      
 4  Kristijonas Jucys 
 Algirdas Kepežinskas 
  21:19  23:21 [28']       1-a vieta
      16:30   A.Morkūnas, A.Petkevičius
 3  Rimas Lavrukaitis 
 Valentinas Bagdanavičius 
        21:16  21:17 [26']
[69] 12:35   R.Lavrukaitis, V.Bagdanavičius      
 14  Aurimas Jakutis 
 Javed Iqbal 
  21:13  21:13 [22']      
  [97] 13:55   R.Lavrukaitis, V.Bagdanavičius    
 11  Artūras Jonuškis 
 Lauras Žibūda 
    21:12  17:21  21:13 [37']    
[70] 12:35   E.Adakauskas, A.Umantas      
 6  Elmoras Adakauskas 
 Aurelijus Umantas 
  21:19  21:14 [24']      
    [124] 15:10   A.Morkūnas, A.Petkevičius  
 7  Saulius Eibukas 
 Darius Kairys 
      21:13  21:16 [31']  
[71] 12:35   S.Eibukas, D.Kairys      
 10  Audrius Ambrasas 
 Audrius Butkus 
  21:12  21:18 [40']      
  [98] 13:55   A.Morkūnas, A.Petkevičius    
 15         21:17  21:18 [26']    
 A.Morkūnas, A.Petkevičius      
 2  Arūnas Morkūnas 
 Arūnas Petkevičius 
  ->    S.Januška, A.Slušnys   3-a vieta
      16:55   S.Januška, A.Slušnys
       R.Lavrukaitis, V.Bagdanavičius   21:13  21:15 [26']
         
      Dėl 5-8 vietos    
     V.Pilvinis, P.Svideravičius    
    [125] 15:10   K.Jucys, A.Kepežinskas  
     K.Jucys, A.Kepežinskas   15:21  21:12  21:7 [32']   5-a vieta
      16:55   S.Eibukas, D.Kairys
     E.Adakauskas, A.Umantas     21:17  21:19 [27']
    [126] 15:10   S.Eibukas, D.Kairys  
     S.Eibukas, D.Kairys   21:17  21:18 [30']  
         
         
       V.Pilvinis, P.Svideravičius   7-a vieta
      [153] 16:55   V.Pilvinis, P.Svideravičius
       E.Adakauskas, A.Umantas   21:16  13:21  22:20 [43']
         
    Dėl 9-16 vietos      
       
   A.Rimkus, A.Vilčinskas    
   A.Rimkus, A.Vilčinskas   ->    
    [127] 15:35   A.Rimkus, A.Vilčinskas  
   A.Liočas, V.Šimkus     21:18  19:21  21:13 [39']  
  [99] 13:55   J.Daugėla, E.Goss    
   J.Daugėla, E.Goss   21:19  21:18 [27']     9-a vieta
      [154] 16:55   A.Rimkus, A.Vilčinskas
   A.Jakutis, J.Iqbal       21:18  21:9 [24']
  [100] 14:20   A.Jakutis, J.Iqbal    
   A.Jonuškis, L.Žibūda   21:15  21:17 [24']    
    [128] 15:35   A.Ambrasas, A.Butkus  
   A.Ambrasas, A.Butkus     21:19  21:12 [25']  
   A.Ambrasas, A.Butkus    
    ->    
         
       J.Daugėla, E.Goss   11-a vieta
      [155] 16:55   J.Daugėla, E.Goss
       A.Jakutis, J.Iqbal   13:21  21:16  21:16 [37']
         
      Dėl 13-16 vietos    
       
     A.Liočas, V.Šimkus  
     A.Liočas, V.Šimkus   ->   13-a vieta
      [129] 15:35   A.Liočas, V.Šimkus
     A.Jonuškis, L.Žibūda     21:19  22:20 [29']
     A.Jonuškis, L.Žibūda  
      ->  
         
         
        15-a vieta
     
        ->
         
  Turnyrai 
   1 2 ... 114 115 
Everesta -JSO Kalėdinis turnyras
2021-12-18 10:00 2021-12-18 21:00
RIO arena, Kaunas
CBC KALĖDINIS TURNYRAS
2021-12-18 10:00 2021-12-18 21:00
Delfi, Vilnius
Mūsų viltys
2021-12-18 10:00 2021-12-18 21:00
Klaipėdos energija, Klaipėda
Šeimų turnyras. Badmintonas- populiariausias šeimų sportas Lietuvoje.
2021-12-12 10:00 2021-12-12 21:00
Kauno MEGA, Kaunas
Badmintono Mėgėjų Lyga
2021-12-11 10:00 2021-12-11 21:00
Prienai, Prienai
CBC Junior
2021-12-11 10:00 2021-12-11 21:00
Delfi, Vilnius
     U-19 
     U-15 
     U-13 
Zanavyko taurė (2 etapas)
2021-12-11 10:00 2021-12-11 21:00
Šakių SC, Šakiai
     Suaug B    VV  
     Suaug C    VV    V    MV  
Lietuvos veteranų čempionatas
2021-12-04 09:30 2021-12-04 22:00
Prienai, Prienai
     35+    VV    VD    MD    MX  
     40+    VV    VD    MD    MX  
     45+    VV    VD    MD    MX  
     50+    VV    VD    MD    MX  
     55+    VV    VD    MD    MX  
     60+    VV    VD  
     65+    VV    VD  
Power of Doubles and Mix
2021-11-27 10:00 2021-11-27 21:00
Delfi, Vilnius
     Suaug B    VD    MX  
     Suaug C    VD    MD    MX  
16-oji Lietuvos taurė (4-as etapas)(Bj, Dj)
2021-11-20 10:00 2021-11-20 21:00
Panevėžio KKSC rankinio salė, Panevėžys
     U-19 B    VV    MV    VD    MD    MX  
     U-19 D    VV    MV    VD    MD  
   Pradžia  
   Naujienos  
   Turnyrai   Rezultatai  Kalendorius  Nuostatai  Teisėjavimas 
   Žaidėjai   Reitingai  Klubai  LT rinktinės 
   LBF   Kontaktai  Taisyklės  Dokumentai  VK posėdžiai  Lietuvos taurė  Žemaitijos taurė  PBL  Hummel lyga  Entuziazmas ir patirtis  Zanavyko taurė  Mėgėjų lyga  Badmintono Mėgėjų Lyga (BML)  Istorija  Nuorodos 
   LI 2021  
   Mokykloms  
Visa medžiaga pateikta šiame tinklapyje LBF nuosavybė. Kopijuoti ir platinti be sutikimo draudžiama.