Badminton
LIETUVOS BADMINTONO FEDERACIJA
  
 Vardas:     Slaptažodis: 
 
    
15-oji Lietuvos taurė (1-as etapas)(A, Cv, Ds), Data: 2020-03-07, Vieta: Prienai, Prienai  
Grupė- Suaug D, Mišrus dvejetas, dalyvių- 24, rungtynių tipas- Minuso sistema  
  
2020-03-07 2020-03-07 2020-03-07 2020-03-07 2020-03-07  
 1  Giedrius Strumila 
 Ernesta Grigeliūnienė 
  Dėl 1-16 vietos        
 G.Strumila, E.Grigeliūnienė        
 32       ->        
  [14] 09:55   G.Strumila, E.Grigeliūnienė      
 17  Ričardas Kazlauskas 
 Asta Mastavičiūtė 
    22:20  16:21  21:14 [40']      
[1] 09:30   R.Kazlauskas, A.Mastavičiūtė        
 16  Rytis Pratusevičius 
 Rasa Paurytė 
  24:22  21:14 [33']        
    [33] 10:45   A.Giedrikas, D.Valantinaitė    
 9  Vitalijus Kemežys 
 Dalia Sunklodė 
      16:21  21:19  21:16 [36']    
[2] 09:30   L.Mitrulevičius, J.Ravinskienė        
 24  Laurynas Mitrulevičius 
 Jurgita Ravinskienė 
  24:22  18:21  21:15 [37']        
  [15] 09:55   A.Giedrikas, D.Valantinaitė      
 25         21:6  21:19 [18']      
 A.Giedrikas, D.Valantinaitė        
 8  Aidas Giedrikas 
 Diana Valantinaitė 
  ->        
      [49] 11:40   T.Staniulis, M.Gumbrevičiūtė  
 5  Tadas Staniulis 
 Milda Gumbrevičiūtė 
        21:17  21:17 [32']  
 T.Staniulis, M.Gumbrevičiūtė        
 28       ->        
  [16] 09:55   T.Staniulis, M.Gumbrevičiūtė      
 21  Stasys Kubiliūnas 
 Inga Vaicekauskienė 
    22:20  21:13 [27']      
[3] 09:30   A.Liutkus, S.Kliaubienė        
 12  Artūras Liutkus 
 Skaistė Kliaubienė 
  21:16  21:14 [29']        
    [34] 10:45   T.Staniulis, M.Gumbrevičiūtė    
 13  Nerijus Molis 
 Giedrė Ūsienė 
      21:15  21:19 [22']    
[4] 09:30   D.Ferensas, D.Darbutienė        
 20  Donatas Ferensas 
 Diana Darbutienė 
  22:20  15:21  21:15 [34']        
  [17] 09:55   K.Krūminas, G.Krūminienė      
 29         21:18  21:12 [29']      
 K.Krūminas, G.Krūminienė        
 4  Kęstutis Krūminas 
 Gitana Krūminienė 
  ->         1-a vieta
        [64] 12:35   T.Staniulis, M.Gumbrevičiūtė
 3  Tadas Jarutis 
 Renata Staupelienė 
          21:18  18:21  21:14 [34']
 T.Jarutis, R.Staupelienė        
 30       ->        
  [18] 09:55   A.Urbonas, V.Daugėlienė      
 19  Artūras Sirbikė 
 Miglė Riaubaitė 
    21:17  13:21  21:19 [36']      
[5] 09:30   A.Urbonas, V.Daugėlienė        
 14  Aidas Urbonas 
 Vaida Daugėlienė 
  21:18  21:17 [24']        
    [35] 10:45   M.Petkevičius, R.Šidlauskienė    
 11  Mažvydas Petkevičius 
 Rima Šidlauskienė 
      21:16  21:16 [21']    
[6] 09:30   M.Petkevičius, R.Šidlauskienė        
 22  Darius Jurgilas 
 Aurelija Venslovė 
  21:12  19:21  21:16 [32']        
  [19] 10:20   M.Petkevičius, R.Šidlauskienė      
 27         21:19  15:21  21:17 [37']      
 R.Grytė, Ž.Simonaitytė        
 6  Rokas Grytė 
 Živilė Simonaitytė 
  ->        
      [50] 11:40   M.Petkevičius, R.Šidlauskienė  
 7  Mindaugas Narkus 
 Eglė Rekašiūtė 
        21:17  21:14 [25']  
 M.Narkus, E.Rekašiūtė        
 26       ->        
  [20] 10:20   P.Šavareiko, V.Ivaščenkova      
 23  Pavel Šavareiko 
 Viktorija Ivaščenkova 
    23:21  21:15 [30']      
[7] 09:30   P.Šavareiko, V.Ivaščenkova        
 10  Robertas Giedraitis 
 Rosita Šutaitė-Giedraitienė 
  21:19  21:17 [28']        
    [36] 10:45   P.Šavareiko, V.Ivaščenkova    
 15  Artūras Ščerbakovas 
 Rasa Džervė 
      15:21  21:17  21:15 [38']    
[8] 09:30   A.Ščerbakovas, R.Džervė        
 18  Vidmantas Galiauskas 
 Aldona Šimanskaitė 
  23:21  21:14 [28']      A.Giedrikas, D.Valantinaitė   3-a vieta
  [21] 10:20   A.Ščerbakovas, R.Džervė   [65] 12:35   A.Giedrikas, D.Valantinaitė
 31         21:18  21:14 [26']    P.Šavareiko, V.Ivaščenkova   21:15  21:10 [25']
 R.Paškevičius, V.Slušnienė        
 2  Ramūnas Paškevičius 
 Violeta Slušnienė 
  ->     Dėl 5-8 vietos    
       G.Strumila, E.Grigeliūnienė    
      [51] 11:40   K.Krūminas, G.Krūminienė  
       K.Krūminas, G.Krūminienė   21:15  21:12 [27']   5-a vieta
       
       A.Urbonas, V.Daugėlienė     ->
      [52] 11:40   A.Urbonas, V.Daugėlienė  
       A.Ščerbakovas, R.Džervė   21:12  21:11 [22']  
           
           
         G.Strumila, E.Grigeliūnienė   7-a vieta
       
         A.Ščerbakovas, R.Džervė   ->
      Dėl 9-16 vietos      
     R.Kazlauskas, A.Mastavičiūtė      
    [37] 11:10   R.Kazlauskas, A.Mastavičiūtė    
     L.Mitrulevičius, J.Ravinskienė   21:14  21:12 [22']    
      [53] 11:40   D.Ferensas, D.Darbutienė  
     A.Liutkus, S.Kliaubienė     25:23  22:20 [47']  
    [38] 11:10   D.Ferensas, D.Darbutienė    
     D.Ferensas, D.Darbutienė   21:16  21:11 [24']     9-a vieta
       
     T.Jarutis, R.Staupelienė       ->
    [39] 11:10   R.Grytė, Ž.Simonaitytė    
     R.Grytė, Ž.Simonaitytė   21:16  19:21  21:19 [56']    
      [54] 11:40   R.Grytė, Ž.Simonaitytė  
     M.Narkus, E.Rekašiūtė     21:19  21:16 [27']  
    [40] 11:10   R.Paškevičius, V.Slušnienė    
     R.Paškevičius, V.Slušnienė   23:21  21:15 [29']    
           
         R.Kazlauskas, A.Mastavičiūtė   11-a vieta
       
         R.Paškevičius, V.Slušnienė   ->
           
        Dėl 13-16 vietos    
       L.Mitrulevičius, J.Ravinskienė    
       
       A.Liutkus, S.Kliaubienė   ->   13-a vieta
       
       T.Jarutis, R.Staupelienė     ->
       
       M.Narkus, E.Rekašiūtė   ->  
           
           
          15-a vieta
       
    Dėl 17-32 vietos       ->
         
   R.Pratusevičius, R.Paurytė      
   R.Pratusevičius, R.Paurytė   ->      
    [22] 10:20   V.Kemežys, D.Sunklodė    
   V.Kemežys, D.Sunklodė     14:21  21:17  21:19 [37']    
   V.Kemežys, D.Sunklodė      
    ->      
      [41] 11:10   N.Molis, G.Ūsienė  
        21:15  21:17 [25']  
   S.Kubiliūnas, I.Vaicekauskienė      
   S.Kubiliūnas, I.Vaicekauskienė   ->      
    [23] 10:20   N.Molis, G.Ūsienė    
   N.Molis, G.Ūsienė     21:14  21:10 [20']    
   N.Molis, G.Ūsienė      
    ->       17-a vieta
       
          ->
   A.Sirbikė, M.Riaubaitė      
   A.Sirbikė, M.Riaubaitė   ->      
    [24] 10:20   D.Jurgilas, A.Venslovė    
   D.Jurgilas, A.Venslovė     21:18  21:19 [31']    
   D.Jurgilas, A.Venslovė      
    ->      
      [42] 11:10   D.Jurgilas, A.Venslovė  
        21:19  21:19 [24']  
   R.Giedraitis, R.Šutaitė-Giedraitienė      
   R.Giedraitis, R.Šutaitė-Giedraitienė   ->      
    [25] 10:20   R.Giedraitis, R.Šutaitė-Giedraitienė    
   V.Galiauskas, A.Šimanskaitė     21:18  21:18 [23']    
   V.Galiauskas, A.Šimanskaitė      
    ->    V.Kemežys, D.Sunklodė   19-a vieta
       
         R.Giedraitis, R.Šutaitė-Giedraitienė   ->
           
        Dėl 21-24 vietos    
       R.Pratusevičius, R.Paurytė    
       
       S.Kubiliūnas, I.Vaicekauskienė   ->   21-a vieta
       
       A.Sirbikė, M.Riaubaitė     ->
       
       V.Galiauskas, A.Šimanskaitė   ->  
           
           
          23-a vieta
       
          ->
      Dėl 25-32 vietos      
         
     .    
      ->    
       .  
        ->  
     .    
      ->     25-a vieta
         .
          ->
     .    
      ->    
       .  
        ->  
     .    
      ->    
           
          27-a vieta
         .
          ->
           
        Dėl 29-32 vietos    
         
       .  
        ->   29-a vieta
         .
          ->
       .  
        ->  
           
           
          31-a vieta
         .
          ->
           
  Turnyrai 
   1 2 ... 114 115 
Vaikų ir jaunimo turnyras- Pirmas Blynas
2021-12-19 10:00 2021-12-19 21:00
Kauno MEGA, Kaunas
CBC KALĖDINIS TURNYRAS
2021-12-18 10:00 2021-12-18 21:00
Delfi, Vilnius
Mūsų viltys
2021-12-18 10:00 2021-12-18 21:00
Klaipėdos energija, Klaipėda
Šeimų turnyras. Badmintonas- populiariausias šeimų sportas Lietuvoje.
2021-12-12 10:00 2021-12-12 21:00
Kauno MEGA, Kaunas
Badmintono Mėgėjų Lyga
2021-12-11 10:00 2021-12-11 21:00
Prienai, Prienai
     Suaug    VV    VD    MD    MX  
     Suaug B    VV    MD  
     Suaug C    MD  
CBC Junior
2021-12-11 10:00 2021-12-11 21:00
Delfi, Vilnius
     U-19 
     U-15 
     U-13 
Zanavyko taurė (2 etapas) (registracija baigta)
2021-12-11 09:30 2021-12-11 21:00
Šakių SC, Šakiai
     Suaug B    VV  
     Suaug C    VV    V    MV  
Lietuvos veteranų čempionatas
2021-12-04 09:30 2021-12-04 22:00
Prienai, Prienai
     35+    VV    VD    MD    MX  
     40+    VV    VD    MD    MX  
     45+    VV    VD    MD    MX  
     50+    VV    VD    MD    MX  
     55+    VV    VD    MD    MX  
     60+    VV    VD  
     65+    VV    VD  
Power of Doubles and Mix
2021-11-27 10:00 2021-11-27 21:00
Delfi, Vilnius
     Suaug B    VD    MX  
     Suaug C    VD    MD    MX  
16-oji Lietuvos taurė (4-as etapas)(Bj, Dj)
2021-11-20 10:00 2021-11-20 21:00
Panevėžio KKSC rankinio salė, Panevėžys
     U-19 B    VV    MV    VD    MD    MX  
     U-19 D    VV    MV    VD    MD  
   Pradžia  
   Naujienos  
   Turnyrai   Rezultatai  Kalendorius  Nuostatai  Teisėjavimas 
   Žaidėjai   Reitingai  Klubai  LT rinktinės 
   LBF   Kontaktai  Taisyklės  Dokumentai  VK posėdžiai  Lietuvos taurė  Žemaitijos taurė  PBL  Hummel lyga  Entuziazmas ir patirtis  Zanavyko taurė  Mėgėjų lyga  Badmintono Mėgėjų Lyga (BML)  Istorija  Nuorodos 
   LI 2021  
   Mokykloms  
Visa medžiaga pateikta šiame tinklapyje LBF nuosavybė. Kopijuoti ir platinti be sutikimo draudžiama.