Badminton
LIETUVOS BADMINTONO FEDERACIJA
  
 Vardas:     Slaptažodis: 
 
    
Hummel Badmintono Lyga, Data: 2020-02-22, Vieta: Delfi, Vilnius  
Grupė- Suaug B, Vyrų dvejetas, dalyvių- 8, rungtynių tipas- Minuso sistema  
  
2020-02-22 2020-02-22 2020-02-22  
 1   Marijus Stankevičius ,   Andrius Kordušas   Dėl 1-4 vietų    
[80] 14:10    V.Salietis, P.Gečas    
 8   Vidas Salietis ,   Pranciškus Gečas    18:21  21:18  21:18 [30']    
  [97] 15:00    R.Kavaliauskas, D.Pakšys  
 5   Gediminas Fridricas ,   Valentas Stončius      21:13  14:21  21:15 [28']  
[81] 14:10    R.Kavaliauskas, D.Pakšys    
 4   Ramūnas Kavaliauskas ,   Domas Pakšys    21:12  24:22 [18']    1-a vieta
    [114] 15:50    R.Kavaliauskas, D.Pakšys
 3   Mantas Zinkevičius ,   Laimonas Vaškevičius        21:13  22:20 [21']
[82] 14:10    M.Zinkevičius, L.Vaškevičius    
 6   Aliaksandr Karpovich ,   Salvijus Stravinskas    14:21  21:14  21:18 [35']    
  [98] 15:00    V.Garmus, A.Morkūnas  
 7   Agnius Tamošaitis ,   Artūras Olšauskas      21:14  18:21  21:16 [43']  
[83] 14:10    V.Garmus, A.Morkūnas    
 2   Vygantas Garmus ,   Arūnas Morkūnas    21:14  12:21  21:11 [30']    
     
     V.Salietis, P.Gečas  3-a vieta
  [115] 15:50    M.Zinkevičius, L.Vaškevičius
   M.Zinkevičius, L.Vaškevičius   21:12  21:18 [18']
       
   Dėl 5-8 vietų    
   M.Stankevičius, A.Kordušas    
  [99] 15:00    M.Stankevičius, A.Kordušas  
   G.Fridricas, V.Stončius   17:21  23:21  21:11 [30']  5-a vieta
    [116] 15:50    M.Stankevičius, A.Kordušas
   A.Karpovich, S.Stravinskas     8:21  21:17  23:21 [27']
  [100] 15:00    A.Karpovich, S.Stravinskas  
   A.Tamošaitis, A.Olšauskas   13:21  21:16  21:17 [29']  
       
       
     G.Fridricas, V.Stončius  7-a vieta
    [117] 15:50    G.Fridricas, V.Stončius
     A.Tamošaitis, A.Olšauskas   21:12  21:12 [17']
       
  Turnyrai 
   1 2 ... 106 107 
58-asis Lietuvos suaugusiųjų asmeninis čempionatas
2020-10-10 10:00 2020-10-11 14:00
Panevėžio KKSC rankinio salė, Panevėžys
FZ FORZA CBC JUNIOR
2020-10-10 10:00 2020-10-10 22:00
Delfi, Vilnius
     U-19 
     U-15 
     U-13 
     U-11 
Lietuvos jaunimo (U19) ir jaunučių (U13) asmeniniai čempionatai.
2020-10-03 11:00 2020-10-04 16:00
Bastilija, Tauragė . ,
     U-19    VV    MV    VD    MD    MX  
     U-13    VV    MV    VD    MD    MX  
NIDA International
2020-10-03 10:00 2020-10-03 20:00
Neringos gimnazija, Nida
     Suaug D    MX  
BML - Badmintono Mėgėjų Lyga (TREČIAS NEMELUOJA)
2020-10-03 11:00 2020-10-03 18:00
Delfi, Vilnius
     Suaug D    D  
     Suaug E 
     Suaug F 
Lietuvos jaunių (U17) ir jaunučių (U11) asmeniniai badmintono čempionatai
2020-09-26 12:00 2020-09-27 16:00
Prienai, Prienai
     U-17    VV    MV    VD    MD    MX  
     U-11    VV    MV    VD    MD    MX  
BML - Badmintono Mėgėjų Lyga
2020-09-26 09:00 2020-09-26 22:00
Delfi, Vilnius
     Suaug B    VD  
     Suaug C    VV  
     Suaug D    MX  
SUŽAISKIVA Turnyras atšauktas
2020-09-26 10:00 2020-09-26 22:00
Šakių SC, Šakiai
15-oji Lietuvos taurė (3-as etapas)(A, Cv, Ds)
2020-09-19 10:00 2020-09-19 22:30
Prienai, Prienai
     Suaug    VV    MV    VD    MD    MX  
     Suaug C    VV    VD    MD    MX  
     Suaug D    VV    VD    MD    MX  
15-oji Lietuvos taurė (3-as etapas)(Bs, Es)
2020-09-19 09:30 2020-09-19 22:00
Delfi, Vilnius
     Suaug B    VV    VD    MD    MX  
     Suaug E    VV    VD    MD    MX  
   Pradžia  
   Naujienos  
   Turnyrai   Rezultatai  Kalendorius  Nuostatai  Teisėjavimas 
   Žaidėjai   Reitingai  Klubai  LT rinktinės 
   Galerija   Foto  Video 
   LBF   Kontaktai  Taisyklės  Dokumentai  VK posėdžiai  Lietuvos taurė  Žemaitijos taurė  PBL  Hummel lyga  Entuziazmas ir patirtis  Zanavyko taurė  Mėgėjų lyga  Istorija  Nuorodos 
   LJ 2020  
   LI U-17  
Visa medžiaga pateikta šiame tinklapyje LBF nuosavybė. Kopijuoti ir platinti be sutikimo draudžiama.