Badminton
LIETUVOS BADMINTONO FEDERACIJA
  
 Vardas:     Slaptažodis: 
 
    
FZ FORZA CBC JUNIOR (N4), Data: 2020-02-08, Vieta: Delfi, Vilnius  
Grupė- U-12, Moterų vienetas, dalyvių- 14, rungtynių tipas- Minuso sistema  
  
2020-02-08 2020-02-08 2020-02-08 2020-02-08  
 1  Elzė Dindaitė    Dėl 1-8 vietos      
 E.Dindaitė      
 16       ->      
  [47] 12:05    E.Dindaitė    
 9  Austėja Siniūtė      21:7  21:3 [15']    
[20] 10:25    A.Siniūtė      
 8  Valdonė Šleiniūtė    21:13  21:7 [14']      
    [77] 13:45    E.Dindaitė  
 5  Mila Leonovič        21:14  21:12 [18']  
[21] 10:50    M.Leonovič      
 12  Ūla Budrytė    21:9  21:4 [14']      
  [48] 12:05    A.Krutkytė    
 13  Luknė Rozenbergaitė      21:16  21:8 [21']    
[22] 10:50    A.Krutkytė      
 4  Adelė Krutkytė    21:2  21:11 [12']       1-a vieta
      [114] 15:25    J.Kavaliauskaitė
 3  Gabija Beržinskaitė          22:20  21:13 [23']
[23] 10:50    G.Beržinskaitė      
 14  Fausta Ramažauskaitė    21:3  21:4 [11']      
  [49] 12:05    G.Beržinskaitė    
 11  Augustė Klimaitė      21:12  21:10 [15']    
[24] 10:50    M.Kolojanskaitė      
 6  Marija Kolojanskaitė    21:6  21:8 [15']      
    [78] 13:45    J.Kavaliauskaitė  
 7  Gretė Velykytė        21:14  21:19 [21']  
[25] 10:50    G.Velykytė      
 10  Uma Ivanauskaitė    21:17  21:13 [23']      
  [50] 12:05    J.Kavaliauskaitė    
 15         21:3  21:8 [14']    
 J.Kavaliauskaitė      
 2  Jorė Kavaliauskaitė    ->    A.Krutkytė   3-a vieta
      [115] 15:25    G.Beržinskaitė
       G.Beržinskaitė   21:18  15:21  26:24 [37']
         
      Dėl 5-8 vietos    
     A.Siniūtė    
    [79] 13:45    A.Siniūtė  
     M.Leonovič   21:11  21:13 [16']   5-a vieta
      [116] 15:25    M.Kolojanskaitė
     M.Kolojanskaitė     21:23  21:15  21:16 [33']
    [80] 13:45    M.Kolojanskaitė  
     G.Velykytė   21:11  9:21  21:18 [30']  
         
         
       M.Leonovič   7-a vieta
      [117] 15:50    G.Velykytė
       G.Velykytė   21:12  21:18 [24']
         
    Dėl 9-16 vietos      
       
   V.Šleiniūtė    
   V.Šleiniūtė   ->    
    [81] 13:45    L.Rozenbergaitė  
   Ū.Budrytė     9:21  21:16  21:14 [28']  
  [51] 12:05   L.Rozenbergaitė    
   L.Rozenbergaitė   21:15  17:21  22:20 [33']     9-a vieta
      [118] 15:50    U.Ivanauskaitė
   F.Ramažauskaitė       21:13  21:5 [20']
  [52] 12:05    A.Klimaitė    
   A.Klimaitė   ->    
    [82] 13:45    U.Ivanauskaitė  
   U.Ivanauskaitė     21:5  21:7 [17']  
   U.Ivanauskaitė    
    ->    
         
       V.Šleiniūtė   11-a vieta
      [119] 15:50    V.Šleiniūtė
       A.Klimaitė   21:19  21:19 [19']
         
      Dėl 13-16 vietos    
       
     Ū.Budrytė  
     Ū.Budrytė   ->   13-a vieta
      [120] 15:50    F.Ramažauskaitė
     F.Ramažauskaitė     21:13  21:13 [19']
     F.Ramažauskaitė  
      ->  
         
         
        15-a vieta
     
        ->
         
  Turnyrai 
   1 2 ... 107 108 
Šeimų turnyras (Nukelta)
2021-03-11 10:00 2021-03-11 21:00
Prienai, Prienai
RSL Lithuanian U-17 2020
2020-10-24 08:10 2020-10-25 15:00
Delfi, Vilnius
     U-17    VV    MV    VD    MD    MX  
Everestos taurė
2020-10-24 10:00 2020-10-24 22:00
RIO arena, Kaunas
     Suaug    VV    VD    MD    MX  
     Suaug B    VD    MD    MX  
     Suaug C    VD    MX  
Hummel Badmintono Lyga
2020-10-17 08:00 2020-10-17 22:00
Delfi, Vilnius
     Suaug    VD    MD    MX  
     Suaug B    VV    VD    MD    MX  
     Suaug C    VV    VD    MD    MX  
     Suaug D    VD    MX  
15-oji Lietuvos taurė (3-as etapas)(Bj, Dj)
2020-10-17 10:00 2020-10-17 22:00
Panevėžio KKSC rankinio salė, Panevėžys
     U-19 B    VV    MV    VD    MD  
     U-19 D    VV    MV    VD    MD  
Sportiados-Volano badmintono turnyras
2020-10-17 10:00 2020-10-17 21:00
Bastilija, Tauragė
     Suaug B    VV    VD    MD    MX  
     Suaug D    VD    MD    MX  
15-oji Lietuvos taurė (3-as etapas)(Cj)
2020-10-17 10:00 2020-10-17 19:00
Nevėžio sporto centras, Panevėžys
     U-19 C    VV    MV    VD    MD  
RSL 58-asis Lietuvos suaugusiųjų asmeninis čempionatas
2020-10-10 12:00 2020-10-11 16:00
Panevėžio KKSC rankinio salė, Panevėžys
     Suaug   Kv  VV    MV   Kv  VD    MD   Kv  MX  
FZ FORZA CBC JUNIOR
2020-10-10 10:00 2020-10-10 22:00
Delfi, Vilnius
     U-15    VV    MV    VD    MD  
     U-13    VV    MV    VD    MD  
     U-11    VV    MV  
RSL Lietuvos jaunimo (U19) ir jaunučių (U13) asmeniniai čempionatai.
2020-10-03 10:30 2020-10-04 18:00
Bastilija, Tauragė
     U-19    VV    MV    VD    MD    MX  
     U-13    VV    MV    VD    MD    MX  
   Pradžia  
   Naujienos  
   Turnyrai   Rezultatai  Kalendorius  Nuostatai  Teisėjavimas 
   Žaidėjai   Reitingai  Klubai  LT rinktinės 
   LBF   Kontaktai  Taisyklės  Dokumentai  VK posėdžiai  Lietuvos taurė  Žemaitijos taurė  PBL  Hummel lyga  Entuziazmas ir patirtis  Zanavyko taurė  Mėgėjų lyga  Istorija  Nuorodos 
   LI 2021  
Visa medžiaga pateikta šiame tinklapyje LBF nuosavybė. Kopijuoti ir platinti be sutikimo draudžiama.