Badminton
LIETUVOS BADMINTONO FEDERACIJA
  
 Vardas:     Slaptažodis: 
 
    
FZ FORZA CBC JUNIOR (N4), Data: 2020-02-08, Vieta: Delfi, Vilnius  
Grupė- U-14, Moterų vienetas, dalyvių- 14, rungtynių tipas- Minuso sistema  
  
2020-02-08 2020-02-08 2020-02-08 2020-02-08  
 1   Jorūnė Šalnaitė    Dėl 1-8 vietos      
 J.Šalnaitė      
 16       ->      
  [31] 11:15    J.Šalnaitė    
 9   Karoliina Pintšuk      21:10  21:10 [17']    
[6] 10:00    K.Pintšuk      
 8   Amelija Klimaitė    21:8  21:10 [18']      
    [59] 12:30    J.Šalnaitė  
 5   Elija Dindaitė        21:9  21:4 [14']  
[7] 10:00    E.Dindaitė      
 12   Marri Lankov    21:18  19:21  21:9 [31']      
  [32] 11:15    E.Dindaitė    
 13   Skaistė Liutkutė      21:14  21:16 [17']    
[8] 10:00    L.Budrytė      
 4   Liepa Budrytė    21:11  21:10 [18']       1-a vieta
      [89] 14:10    J.Šalnaitė
 3   Greta Vedrickaitė          18:21  21:18  21:12 [45']
[9] 10:00    G.Vedrickaitė      
 14   Elžbieta Vilimaitė    21:6  21:8 [15']      
  [33] 11:15    K.Saksing    
 11   Giedra Velykytė      21:16  22:20 [19']    
[10] 10:00    K.Saksing      
 6   Kertu Saksing    21:13  21:5 [15']      
    [60] 12:30    T.Leonovič  
 7   Lumikki Liias        21:16  21:12 [20']  
[11] 10:00    L.Liias      
 10   Marija Byčkova    21:8  21:5 [15']      
  [34] 11:15    T.Leonovič    
 15         21:17  21:14 [21']    
 T.Leonovič      
 2   Taja Leonovič    ->    E.Dindaitė   3-a vieta
      [90] 14:10    K.Saksing
       K.Saksing   21:5  21:2 [10']
         
      Dėl 5-8 vietos    
     K.Pintšuk    
    [61] 12:55    K.Pintšuk  
     L.Budrytė   21:7  21:9 [16']   5-a vieta
      [91] 14:10    L.Liias
     G.Vedrickaitė     18:21  24:22  22:20 [36']
    [62] 12:55    L.Liias  
     L.Liias   24:22  21:16 [22']  
         
         
       L.Budrytė   7-a vieta
      [92] 14:10    G.Vedrickaitė
       G.Vedrickaitė   21:16  21:5 [17']
         
    Dėl 9-16 vietos      
       
   A.Klimaitė    
   A.Klimaitė   ->    
    [63] 12:55    M.Lankov  
   M.Lankov     21:17  19:21  21:12 [34']  
  [35] 11:15    M.Lankov    
   S.Liutkutė   21:7  21:11 [16']     9-a vieta
      [93] 14:35    M.Lankov
   E.Vilimaitė       10:21  21:10  21:10 [28']
  [36] 11:15    G.Velykytė    
   G.Velykytė   21:10  21:9 [17']    
    [64] 12:55    G.Velykytė  
   M.Byčkova     21:15  21:7 [20']  
   M.Byčkova    
    ->    
         
       A.Klimaitė   11-a vieta
      [94] 14:35    A.Klimaitė
       M.Byčkova   21:3  21:10 [14']
         
      Dėl 13-16 vietos    
       
     S.Liutkutė  
     S.Liutkutė   ->   13-a vieta
      [95] 14:35    E.Vilimaitė
     E.Vilimaitė     21:18  16:21  22:20 [33']
     E.Vilimaitė  
      ->  
         
         
        15-a vieta
     
        ->
         
  Turnyrai 
   1 2 ... 102 103 
15-oji Lietuvos taurė (1-as etapas)(Bs, Es)
2020-03-07 10:00 2020-03-07 22:00
Delfi, Vilnius
15-oji Lietuvos taurė (1-as etapas)(A, Cv, Ds)
2020-03-07 10:00 2020-03-07 22:00
Prienai, Prienai . ,
☼ PBL [SE7.EP5]
2020-02-29 10:00 2020-02-29 22:00
Delfi, Vilnius
     Suaug B 
     Suaug C 
Panevezys City Open
2020-02-29 10:00 2020-02-29 21:00
Panevėžio KKSC rankinio salė, Panevėžys
Hummel Badmintono Lyga
2020-02-22 09:15 2020-02-22 22:00
Delfi, Vilnius
     Suaug    MD    MX  
     Suaug B    VV    MV    VD    MD    MX  
     Suaug C    VV    VD    MX  
     Suaug D    VD    MX  
Zanavyko taurė
2020-02-22 10:00 2020-02-22 22:00
Šakių SC, Šakiai
     Mėgėjai    VV    VD    MD    MX  
     Mėgėjai B    VD    MD    MX  
     Mėgėjai C    VD  
Lietuvos Universitetų badmintono asmeninis čempionatas
2020-02-22 10:00 2020-02-22 21:00
KTU sporto salė, Kaunas
     Suaug    VV    MV  
15-oji Lietuvos taurė (1-as etapas)(Bj, Dj)
2020-02-22 10:00 2020-02-22 21:00
Panevėžio KKSC rankinio salė, Panevėžys
     U-19 B    VV    MV    VD    MD    MX  
     U-19 D    VV    MV    VD    MD  
15-oji Lietuvos taurė (1-as etapas)(Cj)
2020-02-22 10:00 2020-02-22 16:30
Bastilija, Tauragė
     U-19 C    VV    MV    VD    MD  
Red Bull - Power of Doubles and MIX
2020-02-15 10:00 2020-02-15 22:00
Delfi, Vilnius
     Suaug    VD  
     Suaug B    VD    MD    MX  
     Suaug C    VD    MD    MX  
     Suaug D    VD    MX  
   Pradžia  
   Naujienos  
   Turnyrai   Rezultatai  Kalendorius  Nuostatai  Teisėjavimas 
   Žaidėjai   Reitingai  Klubai  LT rinktinės 
   Galerija   Foto  Video 
   LBF   Kontaktai  Taisyklės  Dokumentai  VK posėdžiai  Lietuvos taurė  Žemaitijos taurė  PBL  Hummel lyga  Entuziazmas ir patirtis  Zanavyko taurė  Mėgėjų lyga  Istorija  Nuorodos 
Visa medžiaga pateikta šiame tinklapyje LBF nuosavybė. Kopijuoti ir platinti be sutikimo draudžiama.