Badminton
LIETUVOS BADMINTONO FEDERACIJA
  
 Vardas:     Slaptažodis: 
 
    
FZ FORZA CBC JUNIOR (N4), Data: 2020-02-08, Vieta: Delfi, Vilnius  
Grupė- U-14, Moterų vienetas, dalyvių- 14, rungtynių tipas- Minuso sistema  
  
2020-02-08 2020-02-08 2020-02-08 2020-02-08  
 1   Jorūnė Šalnaitė    Dėl 1-8 vietos      
 J.Šalnaitė      
 16       ->      
  [31] 11:15    J.Šalnaitė    
 9   Karoliina Pintšuk      21:10  21:10 [17']    
[6] 10:00    K.Pintšuk      
 8   Amelija Klimaitė    21:8  21:10 [18']      
    [59] 12:30    J.Šalnaitė  
 5   Elija Dindaitė        21:9  21:4 [14']  
[7] 10:00    E.Dindaitė      
 12   Marri Lankov    21:18  19:21  21:9 [31']      
  [32] 11:15    E.Dindaitė    
 13   Skaistė Liutkutė      21:14  21:16 [17']    
[8] 10:00    L.Budrytė      
 4   Liepa Budrytė    21:11  21:10 [18']       1-a vieta
      [89] 14:10    J.Šalnaitė
 3   Greta Vedrickaitė          18:21  21:18  21:12 [45']
[9] 10:00    G.Vedrickaitė      
 14   Elžbieta Vilimaitė    21:6  21:8 [15']      
  [33] 11:15    K.Saksing    
 11   Giedra Velykytė      21:16  22:20 [19']    
[10] 10:00    K.Saksing      
 6   Kertu Saksing    21:13  21:5 [15']      
    [60] 12:30    T.Leonovič  
 7   Lumikki Liias        21:16  21:12 [20']  
[11] 10:00    L.Liias      
 10   Marija Byčkova    21:8  21:5 [15']      
  [34] 11:15    T.Leonovič    
 15         21:17  21:14 [21']    
 T.Leonovič      
 2   Taja Leonovič    ->    E.Dindaitė   3-a vieta
      [90] 14:10    K.Saksing
       K.Saksing   21:5  21:2 [10']
         
      Dėl 5-8 vietos    
     K.Pintšuk    
    [61] 12:55    K.Pintšuk  
     L.Budrytė   21:7  21:9 [16']   5-a vieta
      [91] 14:10    L.Liias
     G.Vedrickaitė     18:21  24:22  22:20 [36']
    [62] 12:55    L.Liias  
     L.Liias   24:22  21:16 [22']  
         
         
       L.Budrytė   7-a vieta
      [92] 14:10    G.Vedrickaitė
       G.Vedrickaitė   21:16  21:5 [17']
         
    Dėl 9-16 vietos      
       
   A.Klimaitė    
   A.Klimaitė   ->    
    [63] 12:55    M.Lankov  
   M.Lankov     21:17  19:21  21:12 [34']  
  [35] 11:15    M.Lankov    
   S.Liutkutė   21:7  21:11 [16']     9-a vieta
      [93] 14:35    M.Lankov
   E.Vilimaitė       10:21  21:10  21:10 [28']
  [36] 11:15    G.Velykytė    
   G.Velykytė   21:10  21:9 [17']    
    [64] 12:55    G.Velykytė  
   M.Byčkova     21:15  21:7 [20']  
   M.Byčkova    
    ->    
         
       A.Klimaitė   11-a vieta
      [94] 14:35    A.Klimaitė
       M.Byčkova   21:3  21:10 [14']
         
      Dėl 13-16 vietos    
       
     S.Liutkutė  
     S.Liutkutė   ->   13-a vieta
      [95] 14:35    E.Vilimaitė
     E.Vilimaitė     21:18  16:21  22:20 [33']
     E.Vilimaitė  
      ->  
         
         
        15-a vieta
     
        ->
         
  Turnyrai 
   1 2 ... 107 108 
15-oji Lietuvos taurė (4-as etapas)(A, Cv, Ds) Atšaukta
2021-01-16 10:00 2021-01-17 23:00
Prienai, Prienai
15-oji Lietuvos taurė (4-as etapas)(Bj, Dj) Atšaukta
2021-01-16 10:00 2021-01-17 22:00
Delfi, Vilnius
2020 metų Lietuvos veteranų čempionatas Atšaukta
2021-01-16 10:00 2021-01-17 22:00
Prienai, Prienai . ,
15-oji Lietuvos taurė (4-as etapas)(Bs, Es) Atšaukta
2021-01-16 10:00 2021-01-17 22:00
Panevėžio KKSC rankinio salė, Panevėžys
15-oji Lietuvos taurė (4-as etapas)(Cj) Atšaukta
2021-01-16 10:00 2021-01-17 20:00
Kauno MEGA, Kaunas
RSL Lithuanian U-17 2020
2020-10-24 08:10 2020-10-25 15:00
Delfi, Vilnius
     U-17    VV    MV    VD    MD    MX  
Everestos taurė
2020-10-24 10:00 2020-10-24 22:00
RIO arena, Kaunas
     Suaug    VV    VD    MD    MX  
     Suaug B    VD    MD    MX  
     Suaug C    VD    MX  
Hummel Badmintono Lyga
2020-10-17 08:00 2020-10-17 22:00
Delfi, Vilnius
     Suaug    VD    MD    MX  
     Suaug B    VV    VD    MD    MX  
     Suaug C    VV    VD    MD    MX  
     Suaug D    VD    MX  
15-oji Lietuvos taurė (3-as etapas)(Bj, Dj)
2020-10-17 10:00 2020-10-17 22:00
Panevėžio KKSC rankinio salė, Panevėžys
     U-19 B    VV    MV    VD    MD  
     U-19 D    VV    MV    VD    MD  
Sportiados-Volano badmintono turnyras
2020-10-17 10:00 2020-10-17 21:00
Bastilija, Tauragė
     Suaug B    VV    VD    MD    MX  
     Suaug D    VD    MD    MX  
   Pradžia  
   Naujienos  
   Turnyrai   Rezultatai  Kalendorius  Nuostatai  Teisėjavimas 
   Žaidėjai   Reitingai  Klubai  LT rinktinės 
   Galerija   Foto  Video 
   LBF   Kontaktai  Taisyklės  Dokumentai  VK posėdžiai  Lietuvos taurė  Žemaitijos taurė  PBL  Hummel lyga  Entuziazmas ir patirtis  Zanavyko taurė  Mėgėjų lyga  Istorija  Nuorodos 
   LJ 2020  
   LI U-17  
Visa medžiaga pateikta šiame tinklapyje LBF nuosavybė. Kopijuoti ir platinti be sutikimo draudžiama.