Badminton
LIETUVOS BADMINTONO FEDERACIJA
  
 Vardas:     Slaptažodis: 
 
    
FZ FORZA CBC JUNIOR (N4), Data: 2020-02-08, Vieta: Delfi, Vilnius  
Grupė- U-14, Moterų dvejetas, dalyvių- 8, rungtynių tipas- Minuso sistema  
  
2020-02-08 2020-02-08 2020-02-08  
 1   Jorūnė Šalnaitė ,   Taja Leonovič   Dėl 1-4 vietų    
[138] 16:40    J.Šalnaitė, T.Leonovič    
 8   Elžbieta Vilimaitė ,   Uma Ivanauskaitė    21:4  21:2 [10']    
  [148] 17:30    K.Pintšuk, K.Saksing  
 5   Karoliina Pintšuk ,   Kertu Saksing      21:18  14:21  21:17 [34']  
[139] 16:40    K.Pintšuk, K.Saksing    
 4   Giedra Velykytė ,   Gretė Velykytė    21:8  21:7 [18']    1-a vieta
    [158] 17:55    K.Pintšuk, K.Saksing
 3   Liepa Budrytė ,   Gabija Beržinskaitė        21:10  21:17 [18']
[140] 17:05    M.Lankov, L.Liias    
 6   Marri Lankov ,   Lumikki Liias    21:9  21:10 [17']    
  [149] 17:30    M.Lankov, L.Liias  
 7   Marija Kolojanskaitė ,   Skaistė Liutkutė      19:21  21:13  22:20 [38']  
[141] 17:05    E.Dindaitė, J.Kavaliauskaitė    
 2   Elzė Dindaitė ,   Jorė Kavaliauskaitė    21:10  21:13 [19']    
     
     J.Šalnaitė, T.Leonovič  3-a vieta
  [159] 17:55    J.Šalnaitė, T.Leonovič
   E.Dindaitė, J.Kavaliauskaitė   21:8  21:8 [15']
       
   Dėl 5-8 vietų    
   E.Vilimaitė, U.Ivanauskaitė    
  [150] 17:30    G.Velykytė, G.Velykytė  
   G.Velykytė, G.Velykytė   21:12  21:7 [15']  5-a vieta
    [160] 17:55    G.Velykytė, G.Velykytė
   L.Budrytė, G.Beržinskaitė     21:16  19:21  21:14 [36']
  [151] 17:30   M.Kolojanskaitė, S.Liutkutė  
   M.Kolojanskaitė, S.Liutkutė   21:0  
       
       
     E.Vilimaitė, U.Ivanauskaitė  7-a vieta
    [161] 17:55   E.Vilimaitė, U.Ivanauskaitė
     L.Budrytė, G.Beržinskaitė   21:0
       
  Turnyrai 
   1 2 ... 102 103 
15-oji Lietuvos taurė (1-as etapas)(Bs, Es)
2020-03-07 10:00 2020-03-07 22:00
Delfi, Vilnius
15-oji Lietuvos taurė (1-as etapas)(A, Cv, Ds)
2020-03-07 10:00 2020-03-07 22:00
Prienai, Prienai . ,
☼ PBL [SE7.EP5]
2020-02-29 10:00 2020-02-29 22:00
Delfi, Vilnius
     Suaug B 
     Suaug C 
Panevezys City Open
2020-02-29 10:00 2020-02-29 21:00
Panevėžio KKSC rankinio salė, Panevėžys
Hummel Badmintono Lyga
2020-02-22 09:15 2020-02-22 22:00
Delfi, Vilnius
     Suaug    MD    MX  
     Suaug B    VV    MV    VD    MD    MX  
     Suaug C    VV    VD    MX  
     Suaug D    VD    MX  
Zanavyko taurė
2020-02-22 10:00 2020-02-22 22:00
Šakių SC, Šakiai
     Mėgėjai    VV    VD    MD    MX  
     Mėgėjai B    VD    MD    MX  
     Mėgėjai C    VD  
Lietuvos Universitetų badmintono asmeninis čempionatas
2020-02-22 10:00 2020-02-22 21:00
KTU sporto salė, Kaunas
     Suaug    VV    MV  
15-oji Lietuvos taurė (1-as etapas)(Bj, Dj)
2020-02-22 10:00 2020-02-22 21:00
Panevėžio KKSC rankinio salė, Panevėžys
     U-19 B    VV    MV    VD    MD    MX  
     U-19 D    VV    MV    VD    MD  
15-oji Lietuvos taurė (1-as etapas)(Cj)
2020-02-22 10:00 2020-02-22 16:30
Bastilija, Tauragė
     U-19 C    VV    MV    VD    MD  
Red Bull - Power of Doubles and MIX
2020-02-15 10:00 2020-02-15 22:00
Delfi, Vilnius
     Suaug    VD  
     Suaug B    VD    MD    MX  
     Suaug C    VD    MD    MX  
     Suaug D    VD    MX  
   Pradžia  
   Naujienos  
   Turnyrai   Rezultatai  Kalendorius  Nuostatai  Teisėjavimas 
   Žaidėjai   Reitingai  Klubai  LT rinktinės 
   Galerija   Foto  Video 
   LBF   Kontaktai  Taisyklės  Dokumentai  VK posėdžiai  Lietuvos taurė  Žemaitijos taurė  PBL  Hummel lyga  Entuziazmas ir patirtis  Zanavyko taurė  Mėgėjų lyga  Istorija  Nuorodos 
Visa medžiaga pateikta šiame tinklapyje LBF nuosavybė. Kopijuoti ir platinti be sutikimo draudžiama.