Badminton
LIETUVOS BADMINTONO FEDERACIJA
  
 Vardas:     Slaptažodis: 
 
    
Hummel Badmintono Lyga , Data: 2020-10-17, Vieta: Delfi, Vilnius  
Grupė- Suaug C, Mišrus dvejetas, dalyvių- 6, rungtynių tipas- Rato sistema  
  
Eil.
nr
  Vardas, Pavardė 
1
2
3
Taškų Pergalių Užimta
vieta
1 Ramūnas Galvanauskas 
 Rūta Bubulienė 
21
19
18
21
14
21
 30'
11
21
17
21
 16'
81/103
-22
0
3
2 Almantas Abromaitis 
 Anta Marija Antanavičiūtė 
19
21
21
18
21
14
 30'
13
21
12
21
 15'
86/95
-9
1
2
3 Rokas  Kondrotas 
 Viktorija Zonytė 
21
11
21
17
 16'
21
13
21
12
 15'
84/53
31
2
1

Eil.
nr
  Vardas, Pavardė 
1
2
3
Taškų Pergalių Užimta
vieta
1 Darius Likas 
 Edita Likienė 
0/0
0
0
3
2 Darius Sirvydis 
 Rita Bielinytė 
21
18
21
10
 16'
42/28
14
2
1
3 Andrius Bičiūnas 
 Laura Bičiūnienė 
18
21
10
21
 16'
28/42
-14
1
2



2020-10-17  
   1-a vieta
 4    Darius Sirvydis,  Rita Bielinytė  
[127] 19:30   R.Kondrotas, V.Zonytė
 5    Rokas Kondrotas,  Viktorija Zonytė   21:15  14:21  21:18 [26']
   



2020-10-17  
   3-a vieta
 3    Almantas Abromaitis,  Anta Marija Antanavičiūtė  
[128] 19:30   A.Abromaitis, A.Antanavičiūtė
 6    Andrius Bičiūnas,  Laura Bičiūnienė   21:13  16:21  21:8 [23']
   



2020-10-17  
   5-a vieta
 1    Ramūnas Galvanauskas,  Rūta Bubulienė  
[129] 19:30   R.Galvanauskas, R.Bubulienė
 2    Darius Likas,  Edita Likienė   21:0
   



2020-10-17  
   7-a vieta
 7      
[130] 19:30 
 8       ->
   

  Turnyrai 
   1 2 ... 106 107 
Kavos eros taurė
2020-10-31 10:00 2020-10-31 22:00
Panevėžio KKSC rankinio salė, Panevėžys
☼ PBL [SE7.EP7]
2020-10-31 10:00 2020-10-31 22:00
Delfi, Vilnius
     Suaug B 
     Suaug C 
RSL Lithuanian U-17 2020
2020-10-24 10:00 2020-10-25 14:00
Delfi, Vilnius
     U-17    VV    MV  
Everestos taurė
2020-10-24 10:00 2020-10-24 22:00
RIO arena, Kaunas
     Suaug    VV    MD    MX  
     Suaug B    VD    MD    MX  
     Suaug C 
Hummel Badmintono Lyga
2020-10-17 08:00 2020-10-17 22:00
Delfi, Vilnius
     Suaug    VD    MD    MX  
     Suaug B    VV    VD    MD    MX  
     Suaug C    VV    VD    MD    MX  
     Suaug D    VD    MX  
15-oji Lietuvos taurė (3-as etapas)(Bj, Dj)
2020-10-17 10:00 2020-10-17 22:00
Panevėžio KKSC rankinio salė, Panevėžys
     U-19 B    VV    MV    VD    MD  
     U-19 D    VV    MV    VD    MD  
Sportiados-Volano badmintono turnyras
2020-10-17 10:00 2020-10-17 21:00
Bastilija, Tauragė
     Suaug B    VV    VD    MD    MX  
     Suaug D    VD    MD    MX  
15-oji Lietuvos taurė (3-as etapas)(Cj)
2020-10-17 10:00 2020-10-17 19:00
Nevėžio sporto centras, Panevėžys
     U-19 C    VV    MV    VD    MD  
RSL 58-asis Lietuvos suaugusiųjų asmeninis čempionatas
2020-10-10 12:00 2020-10-11 16:00
Panevėžio KKSC rankinio salė, Panevėžys
     Suaug   Kv  VV    MV   Kv  VD    MD   Kv  MX  
FZ FORZA CBC JUNIOR
2020-10-10 10:00 2020-10-10 22:00
Delfi, Vilnius
     U-15    VV    MV    VD    MD  
     U-13    VV    MV    VD    MD  
     U-11    VV    MV  
   Pradžia  
   Naujienos  
   Turnyrai   Rezultatai  Kalendorius  Nuostatai  Teisėjavimas 
   Žaidėjai   Reitingai  Klubai  LT rinktinės 
   Galerija   Foto  Video 
   LBF   Kontaktai  Taisyklės  Dokumentai  VK posėdžiai  Lietuvos taurė  Žemaitijos taurė  PBL  Hummel lyga  Entuziazmas ir patirtis  Zanavyko taurė  Mėgėjų lyga  Istorija  Nuorodos 
   LJ 2020  
   LI U-17  
Visa medžiaga pateikta šiame tinklapyje LBF nuosavybė. Kopijuoti ir platinti be sutikimo draudžiama.