Badminton
LIETUVOS BADMINTONO FEDERACIJA
  
 Vardas:     Slaptažodis: 
 
    
Hummel Badmintono Lyga , Data: 2020-10-17, Vieta: Delfi, Vilnius  
Grupė- Suaug C, Vyrų dvejetas, dalyvių- 12, rungtynių tipas- Minuso sistema  
  
2020-10-17 2020-10-17 2020-10-17 2020-10-17  
 1   Dainius Mazėtis 
 Martynas Puchovičius 
  Dėl 1-8 vietos      
15:00   D.Mazėtis, M.Puchovičius      
 16       ->      
  [94] 16:00    D.Mazėtis, M.Puchovičius    
 9   Gediminas Jauniškis 
 Sergejus Korobovas 
    21:11  16:21  21:16 [24']    
[87] 15:00    G.Jauniškis, S.Korobovas      
 8   Andrius Bičiūnas 
 Dainius Kecorius 
  21:10  23:21 [18']      
    [100] 16:30   D.Mazėtis, M.Puchovičius  
 5   Kęstutis Ikamas 
 Augustinas Stankevičius 
      21:19  14:21  21:17 [33']  
[88] 15:30    P.Marčiukaitis, V.Ragaliauskas      
 12   Povilas Marčiukaitis 
 Valdemaras Ragaliauskas 
  24:22  21:18 [19']      
  [95] 16:00    A.Jakutis, K.Bužinskis    
 13         21:14  21:10 [15']    
15:30   A.Jakutis, K.Bužinskis      
 4   Aurimas Jakutis 
 Karolis Bužinskis 
  ->       1-a vieta
      [109] 17:00    D.Mazėtis, M.Puchovičius
 3   Valdas Jankauskas 
 Darius Sirvydis 
        21:16  21:14 [17']
15:30   V.Jankauskas, D.Sirvydis      
 14       ->      
  [96] 16:00   V.Jankauskas, D.Sirvydis    
 11   Donatas Sirvydis 
 Robertas Lapinskas 
    21:8  21:13 [12']    
[89] 15:30    R.Liutkus, A.Liutkus      
 6   Ričardas Liutkus 
 Artūras Liutkus 
  21:15  22:24  21:18 [30']      
    [101] 16:30    A.Abromaitis, R.Pratusevičius  
 7   Almantas Abromaitis 
 Rytis Pratusevičius 
      21:16  21:17 [19']  
[90] 15:30    A.Abromaitis, R.Pratusevičius      
 10   Donatas Vilimas 
 Ričardas Navaitis 
  21:10  21:10 [15']      
  [97] 16:00    A.Abromaitis, R.Pratusevičius    
 15         21:13  21:11 [15']    
15:30   N.Budrikas, R.Budrikas      
 2   Nojus Budrikas 
 Rolandas Budrikas 
  ->    A.Jakutis, K.Bužinskis   3-a vieta
      [110] 17:30    V.Jankauskas, D.Sirvydis
       V.Jankauskas, D.Sirvydis   16:21  21:13  21:15 [28']
         
      Dėl 5-8 vietos    
     G.Jauniškis, S.Korobovas    
    [102] 16:30    G.Jauniškis, S.Korobovas  
     P.Marčiukaitis, V.Ragaliauskas   21:18  21:17 [17']   5-a vieta
      [111] 17:30    N.Budrikas, R.Budrikas
     R.Liutkus, A.Liutkus     21:18  12:21  21:19 [30']
    [103] 16:30    N.Budrikas, R.Budrikas  
     N.Budrikas, R.Budrikas   18:21  21:10  21:19 [28']  
         
         
       P.Marčiukaitis, V.Ragaliauskas   7-a vieta
      [112] 17:30    R.Liutkus, A.Liutkus
       R.Liutkus, A.Liutkus   21:14  21:18 [17']
         
    Dėl 9-16 vietos      
       
  16:00   A.Bičiūnas, D.Kecorius    
   A.Bičiūnas, D.Kecorius   ->    
    [104] 17:00    A.Bičiūnas, D.Kecorius  
   K.Ikamas, A.Stankevičius     24:22  24:22 [25']  
  16:00   K.Ikamas, A.Stankevičius    
    ->     9-a vieta
      [113] 17:30    A.Bičiūnas, D.Kecorius
        21:12  21:14 [16']
  16:00   D.Sirvydis, R.Lapinskas    
   D.Sirvydis, R.Lapinskas   ->    
    [105] 17:00    D.Sirvydis, R.Lapinskas  
   D.Vilimas, R.Navaitis     21:11  21:19 [17']  
  16:30   D.Vilimas, R.Navaitis    
    ->    
         
       K.Ikamas, A.Stankevičius   11-a vieta
      [114] 17:30    D.Vilimas, R.Navaitis
       D.Vilimas, R.Navaitis   21:18  21:16 [18']
         
      Dėl 13-16 vietos    
       
    17:00   .  
      ->   13-a vieta
      17:30 
        ->
    17:00   .  
      ->  
         
         
        15-a vieta
      17:30 
        ->
         
  Turnyrai 
   1 2 ... 106 107 
Kavos eros taurė
2020-10-31 10:00 2020-10-31 22:00
Panevėžio KKSC rankinio salė, Panevėžys
☼ PBL [SE7.EP7]
2020-10-31 10:00 2020-10-31 22:00
Delfi, Vilnius
     Suaug B 
     Suaug C 
RSL Lithuanian U-17 2020
2020-10-24 10:00 2020-10-25 14:00
Delfi, Vilnius
     U-17    VV    MV  
Everestos taurė
2020-10-24 10:00 2020-10-24 22:00
RIO arena, Kaunas
     Suaug    VV    MD    MX  
     Suaug B    VD    MD    MX  
     Suaug C 
Hummel Badmintono Lyga
2020-10-17 08:00 2020-10-17 22:00
Delfi, Vilnius
     Suaug    VD    MD    MX  
     Suaug B    VV    VD    MD    MX  
     Suaug C    VV    VD    MD    MX  
     Suaug D    VD    MX  
15-oji Lietuvos taurė (3-as etapas)(Bj, Dj)
2020-10-17 10:00 2020-10-17 22:00
Panevėžio KKSC rankinio salė, Panevėžys
     U-19 B    VV    MV    VD    MD  
     U-19 D    VV    MV    VD    MD  
Sportiados-Volano badmintono turnyras
2020-10-17 10:00 2020-10-17 21:00
Bastilija, Tauragė
     Suaug B    VV    VD    MD    MX  
     Suaug D    VD    MD    MX  
15-oji Lietuvos taurė (3-as etapas)(Cj)
2020-10-17 10:00 2020-10-17 19:00
Nevėžio sporto centras, Panevėžys
     U-19 C    VV    MV    VD    MD  
RSL 58-asis Lietuvos suaugusiųjų asmeninis čempionatas
2020-10-10 12:00 2020-10-11 16:00
Panevėžio KKSC rankinio salė, Panevėžys
     Suaug   Kv  VV    MV   Kv  VD    MD   Kv  MX  
FZ FORZA CBC JUNIOR
2020-10-10 10:00 2020-10-10 22:00
Delfi, Vilnius
     U-15    VV    MV    VD    MD  
     U-13    VV    MV    VD    MD  
     U-11    VV    MV  
   Pradžia  
   Naujienos  
   Turnyrai   Rezultatai  Kalendorius  Nuostatai  Teisėjavimas 
   Žaidėjai   Reitingai  Klubai  LT rinktinės 
   Galerija   Foto  Video 
   LBF   Kontaktai  Taisyklės  Dokumentai  VK posėdžiai  Lietuvos taurė  Žemaitijos taurė  PBL  Hummel lyga  Entuziazmas ir patirtis  Zanavyko taurė  Mėgėjų lyga  Istorija  Nuorodos 
   LJ 2020  
   LI U-17  
Visa medžiaga pateikta šiame tinklapyje LBF nuosavybė. Kopijuoti ir platinti be sutikimo draudžiama.