Badminton
LIETUVOS BADMINTONO FEDERACIJA
  
 Vardas:     Slaptažodis: 
 
    
Klaipėdos badmintono klubo Kalėdinis turnyras, Data: 2019-12-21, Vieta: Klaipėdos energija, Klaipėda  
Grupė- Suaug D, Mišrus dvejetas, dalyvių- 12, rungtynių tipas- Minuso sistema  
  
2019-12-21 2019-12-21 2019-12-21 2019-12-21  
 1   Giedrius Lukošius 
 Ernesta Grigeliūnienė 
  Dėl 1-8 vietos      
 G.Lukošius, E.Grigeliūnienė      
 16       ->      
  [23] 12:10   G.Lukošius, E.Grigeliūnienė    
 9   Adas Lečas 
 Lilija Pociūtė 
    21:8  17:21  21:19 [31']    
[17] 11:45   A.Lečas, L.Pociūtė      
 8   Albinas Čiplys 
 Kristina Freimanaitė 
  21:9  21:9 [18']      
    [34] 13:30   G.Lukošius, E.Grigeliūnienė  
 5   Benas Šiaučiūnas 
 Loreta Šiaučiūnienė 
      21:16  21:16 [28']  
[18] 11:45   F.Joneikis, A.Mickevičiūtė      
 12   Feliksas Joneikis 
 Aistė Mickevičiūtė 
  15:21  21:13  21:16 [30']      
  [24] 12:10   G.Šiaučiūnas, M.Šiaučiūnaitė    
 13         21:18  21:15 [27']    
 G.Šiaučiūnas, M.Šiaučiūnaitė      
 4   Gintautas Šiaučiūnas 
 Marija Šiaučiūnaitė 
  ->       1-a vieta
      [44] 14:20   K.Krūminas, G.Krūminienė
 3   Tautvydas Paliulis 
 Renata Staupelienė 
        21:14  21:18 [23']
 T.Paliulis, R.Staupelienė      
 14       ->      
  [25] 12:35   P.Bareika, S.Kliaubienė    
 11   Henrikas Smilgevičius 
 Agnė Stankutė 
    14:21  22:20  21:17 [36']    
[19] 11:45   P.Bareika, S.Kliaubienė      
 6   Paulius Bareika 
 Skaistė Kliaubienė 
  21:16  21:18 [25']      
    [35] 13:30   K.Krūminas, G.Krūminienė  
 7   Rokas Grytė 
 Rima Januškienė 
      21:10  25:23 [23']  
[20] 11:45   R.Grytė, R.Januškienė      
 10   Marius Rimkus 
 Marija Rimkutė 
  21:19  21:8 [24']      
  [26] 12:35   K.Krūminas, G.Krūminienė    
 15         21:6  21:6 [18']    
 K.Krūminas, G.Krūminienė      
 2   Kęstutis Krūminas 
 Gitana Krūminienė 
  ->    G.Šiaučiūnas, M.Šiaučiūnaitė   3-a vieta
      [45] 14:45   G.Šiaučiūnas, M.Šiaučiūnaitė
       P.Bareika, S.Kliaubienė   20:22  27:25  21:16 [38']
         
      Dėl 5-8 vietos    
     A.Lečas, L.Pociūtė    
    [36] 13:30   A.Lečas, L.Pociūtė  
     F.Joneikis, A.Mickevičiūtė   21:12  21:18 [23']   5-a vieta
      [46] 14:45   A.Lečas, L.Pociūtė
     T.Paliulis, R.Staupelienė     21:10  21:19 [21']
    [37] 13:55   T.Paliulis, R.Staupelienė  
     R.Grytė, R.Januškienė   21:19  21:18 [22']  
         
         
       F.Joneikis, A.Mickevičiūtė   7-a vieta
      [47] 14:45   R.Grytė, R.Januškienė
       R.Grytė, R.Januškienė   21:15  18:21  21:18 [34']
         
    Dėl 9-16 vietos      
       
   A.Čiplys, K.Freimanaitė    
   A.Čiplys, K.Freimanaitė   ->    
    [27] 12:35   B.Šiaučiūnas, L.Šiaučiūnienė  
   B.Šiaučiūnas, L.Šiaučiūnienė     21:14  21:14 [21']  
   B.Šiaučiūnas, L.Šiaučiūnienė    
    ->     9-a vieta
      [38] 13:55   H.Smilgevičius, A.Stankutė
        23:21  21:16 [25']
   H.Smilgevičius, A.Stankutė    
   H.Smilgevičius, A.Stankutė   ->    
    [28] 12:35   H.Smilgevičius, A.Stankutė  
   M.Rimkus, M.Rimkutė     21:16  21:19 [22']  
   M.Rimkus, M.Rimkutė    
    ->    
         
       A.Čiplys, K.Freimanaitė   11-a vieta
      [39] 13:55   M.Rimkus, M.Rimkutė
       M.Rimkus, M.Rimkutė   21:18  21:16 [24']
         
      Dėl 13-16 vietos    
       
     .  
      ->   13-a vieta
       .
        ->
     .  
      ->  
         
         
        15-a vieta
       .
        ->
         
  Turnyrai 
   1 2 ... 102 103 
Šeimų badmintono turnyras 2020
2020-03-11 10:00 2020-03-11 21:00
Prienai, Prienai
     Mėgėjai D    MD    MX  
15-oji Lietuvos taurė (1-as etapas)(Bs, Es)
2020-03-07 10:00 2020-03-07 22:00
Delfi, Vilnius
15-oji Lietuvos taurė (1-as etapas)(A, Cv, Ds)
2020-03-07 10:00 2020-03-07 22:00
Prienai, Prienai . ,
☼ PBL [SE7.EP5]
2020-02-29 10:00 2020-02-29 22:00
Delfi, Vilnius
     Suaug B    VV    VD    MD    MX  
     Suaug C    VD    MD    MX  
Panevezys City Open
2020-02-29 10:00 2020-02-29 21:00
Panevėžio KKSC rankinio salė, Panevėžys
     Suaug    VV    VD    MX  
     Suaug B    VV    VD    MD    MX  
     Suaug C    VV    MV    VD    MD    MX  
     Suaug D    VV    VD    MX  
Hummel Badmintono Lyga
2020-02-22 09:15 2020-02-22 22:00
Delfi, Vilnius
     Suaug    MD    MX  
     Suaug B    VV    MV    VD    MD    MX  
     Suaug C    VV    VD    MX  
     Suaug D    VD    MX  
Zanavyko taurė
2020-02-22 10:00 2020-02-22 22:00
Šakių SC, Šakiai
     Mėgėjai    VV    VD    MD    MX  
     Mėgėjai B    VD    MD    MX  
     Mėgėjai C    VD  
Lietuvos Universitetų badmintono asmeninis čempionatas
2020-02-22 10:00 2020-02-22 21:00
KTU sporto salė, Kaunas
     Suaug    VV    MV  
15-oji Lietuvos taurė (1-as etapas)(Bj, Dj)
2020-02-22 10:00 2020-02-22 21:00
Panevėžio KKSC rankinio salė, Panevėžys
     U-19 B    VV    MV    VD    MD    MX  
     U-19 D    VV    MV    VD    MD  
15-oji Lietuvos taurė (1-as etapas)(Cj)
2020-02-22 10:00 2020-02-22 16:30
Bastilija, Tauragė
     U-19 C    VV    MV    VD    MD  
   Pradžia  
   Naujienos  
   Turnyrai   Rezultatai  Kalendorius  Nuostatai  Teisėjavimas 
   Žaidėjai   Reitingai  Klubai  LT rinktinės 
   Galerija   Foto  Video 
   LBF   Kontaktai  Taisyklės  Dokumentai  VK posėdžiai  Lietuvos taurė  Žemaitijos taurė  PBL  Hummel lyga  Entuziazmas ir patirtis  Zanavyko taurė  Mėgėjų lyga  Istorija  Nuorodos 
   LI 2020  
Visa medžiaga pateikta šiame tinklapyje LBF nuosavybė. Kopijuoti ir platinti be sutikimo draudžiama.