Badminton
LIETUVOS BADMINTONO FEDERACIJA
  
 Vardas:     Slaptažodis: 
 
    
Palangos stinta 2020, Data: 2020-02-08, Vieta: Palangos SC, Palanga  
Grupė- Suaug B, Vyrų dvejetas, dalyvių- 8, rungtynių tipas- Minuso sistema  
  
2020-02-08 2020-02-08 2020-02-08  
 1  Mindaugas Dagilis ,  Karolis Šemeta   Dėl 1-4 vietų    
[93] 18:55   M.Dagilis, K.Šemeta    
 8  Artūras Jachontovas ,  Sigitas Galentas    21:15  21:12 [25']    
  [105] 20:15   M.Dagilis, K.Šemeta  
 5  Vidas Martinkus ,  Gabrielius Vaičiulis      21:16  21:14 [25']  
[94] 18:55   S.Malakauskas, M.Noreika    
 4  Simas Malakauskas ,  Mamertas Noreika    21:17  21:10 [21']    1-a vieta
    [117] 21:30   E.Slušnys, R.Juknevičius
 3  Giedrius Dima ,  Arnoldas Slušnys        14:21  21:17  21:13 [37']
[95] 18:55   G.Dima, A.Slušnys    
 6  Vaidas Mackevičius ,  Tomas Petrošius    21:19  21:17 [23']    
  [106] 20:15   E.Slušnys, R.Juknevičius  
 7  Linas Zavadskis ,  Tautvydas Paliulis      18:21  21:19  21:18 [33']  
[96] 18:55   E.Slušnys, R.Juknevičius    
 2  Edgaras Slušnys ,  Rolandas Juknevičius    22:20  21:14 [68']    
     
     S.Malakauskas, M.Noreika  3-a vieta
  [118] 21:30   G.Dima, A.Slušnys
   G.Dima, A.Slušnys   15:21  21:19  22:20 [33']
       
   Dėl 5-8 vietų    
   A.Jachontovas, S.Galentas    
  [107] 20:15   V.Martinkus, G.Vaičiulis  
   V.Martinkus, G.Vaičiulis   21:17  20:22  21:16 [41']  5-a vieta
    [119] 21:30   V.Martinkus, G.Vaičiulis
   V.Mackevičius, T.Petrošius     18:21  23:21  22:20 [34']
  [108] 20:15   V.Mackevičius, T.Petrošius  
   L.Zavadskis, T.Paliulis   21:16  21:18 [21']  
       
       
     A.Jachontovas, S.Galentas  7-a vieta
    [120] 21:30   L.Zavadskis, T.Paliulis
     L.Zavadskis, T.Paliulis   21:16  22:20 [10']
       
  Turnyrai 
   1 2 ... 107 108 
Šeimų turnyras (Nukelta)
2021-03-11 10:00 2021-03-11 21:00
Prienai, Prienai
RSL Lithuanian U-17 2020
2020-10-24 08:10 2020-10-25 15:00
Delfi, Vilnius
     U-17    VV    MV    VD    MD    MX  
Everestos taurė
2020-10-24 10:00 2020-10-24 22:00
RIO arena, Kaunas
     Suaug    VV    VD    MD    MX  
     Suaug B    VD    MD    MX  
     Suaug C    VD    MX  
Hummel Badmintono Lyga
2020-10-17 08:00 2020-10-17 22:00
Delfi, Vilnius
     Suaug    VD    MD    MX  
     Suaug B    VV    VD    MD    MX  
     Suaug C    VV    VD    MD    MX  
     Suaug D    VD    MX  
15-oji Lietuvos taurė (3-as etapas)(Bj, Dj)
2020-10-17 10:00 2020-10-17 22:00
Panevėžio KKSC rankinio salė, Panevėžys
     U-19 B    VV    MV    VD    MD  
     U-19 D    VV    MV    VD    MD  
Sportiados-Volano badmintono turnyras
2020-10-17 10:00 2020-10-17 21:00
Bastilija, Tauragė
     Suaug B    VV    VD    MD    MX  
     Suaug D    VD    MD    MX  
15-oji Lietuvos taurė (3-as etapas)(Cj)
2020-10-17 10:00 2020-10-17 19:00
Nevėžio sporto centras, Panevėžys
     U-19 C    VV    MV    VD    MD  
RSL 58-asis Lietuvos suaugusiųjų asmeninis čempionatas
2020-10-10 12:00 2020-10-11 16:00
Panevėžio KKSC rankinio salė, Panevėžys
     Suaug   Kv  VV    MV   Kv  VD    MD   Kv  MX  
FZ FORZA CBC JUNIOR
2020-10-10 10:00 2020-10-10 22:00
Delfi, Vilnius
     U-15    VV    MV    VD    MD  
     U-13    VV    MV    VD    MD  
     U-11    VV    MV  
RSL Lietuvos jaunimo (U19) ir jaunučių (U13) asmeniniai čempionatai.
2020-10-03 10:30 2020-10-04 18:00
Bastilija, Tauragė
     U-19    VV    MV    VD    MD    MX  
     U-13    VV    MV    VD    MD    MX  
   Pradžia  
   Naujienos  
   Turnyrai   Rezultatai  Kalendorius  Nuostatai  Teisėjavimas 
   Žaidėjai   Reitingai  Klubai  LT rinktinės 
   LBF   Kontaktai  Taisyklės  Dokumentai  VK posėdžiai  Lietuvos taurė  Žemaitijos taurė  PBL  Hummel lyga  Entuziazmas ir patirtis  Zanavyko taurė  Mėgėjų lyga  Istorija  Nuorodos 
   LI 2021  
Visa medžiaga pateikta šiame tinklapyje LBF nuosavybė. Kopijuoti ir platinti be sutikimo draudžiama.