Badminton
LIETUVOS BADMINTONO FEDERACIJA
  
 Vardas:     Slaptažodis: 
 
    
Palangos stinta 2020, Data: 2020-02-08, Vieta: Palangos SC, Palanga  
Grupė- Suaug D, Vyrų dvejetas, dalyvių- 8, rungtynių tipas- Minuso sistema  
  
2020-02-08 2020-02-08 2020-02-08  
 1   Marius Augustaitis ,   Aidas Poderys   Dėl 1-4 vietų    
[89] 18:30   M.Augustaitis, A.Poderys    
 8   Valdas Paulauskas ,   Henrikas Smilgevičius    19:21  21:8  21:16 [37']    
  [101] 19:50   M.Augustaitis, A.Poderys  
 5   Rokas Grytė ,   Tadas Jarutis      17:21  21:12  22:20 [43']  
[90] 18:30   R.Grytė, T.Jarutis    
 4   Vitalij Krasovskij ,   Artūras Ščerbakovas    22:20  19:21  21:15 [35']    1-a vieta
    [113] 21:05   M.Augustaitis, A.Poderys
 3   Kęstutis Krūminas ,   Edmundas Petrošius        22:20  21:15 [15']
[91] 18:30   K.Krūminas, E.Petrošius    
 6   Egidijus Litvinskas ,   Saulius Lukonas    23:21  16:21  21:16 [39']    
  [102] 19:50   R.Kondrotas, D.Likas  
 7   Rokas Kondrotas ,   Darius Likas      21:19  21:19 [33']  
[92] 18:30   R.Kondrotas, D.Likas    
 2   Mindaugas Juodvalkis ,   Gintautas Šiaučiūnas    21:13  21:18 [21']    
     
     R.Grytė, T.Jarutis  3-a vieta
  [114] 21:05   K.Krūminas, E.Petrošius
   K.Krūminas, E.Petrošius   21:11  21:17 [22']
       
   Dėl 5-8 vietų    
   V.Paulauskas, H.Smilgevičius    
  [103] 19:50   V.Paulauskas, H.Smilgevičius  
   V.Krasovskij, A.Ščerbakovas   21:15  18:21  21:18 [41']  5-a vieta
    [115] 21:05   E.Litvinskas, S.Lukonas
   E.Litvinskas, S.Lukonas     21:18  21:16 [47']
  [104] 19:50   E.Litvinskas, S.Lukonas  
   M.Juodvalkis, G.Šiaučiūnas   21:11  21:17 [23']  
       
       
     V.Krasovskij, A.Ščerbakovas  7-a vieta
    [116] 21:05   M.Juodvalkis, G.Šiaučiūnas
     M.Juodvalkis, G.Šiaučiūnas   22:20  17:21  23:21 [46']
       
  Turnyrai 
   1 2 ... 102 103 
15-oji Lietuvos taurė (1-as etapas)(Bs, Es)
2020-03-07 10:00 2020-03-07 22:00
Delfi, Vilnius
15-oji Lietuvos taurė (1-as etapas)(A, Cv, Ds)
2020-03-07 10:00 2020-03-07 22:00
Prienai, Prienai . ,
☼ PBL [SE7.EP5]
2020-02-29 10:00 2020-02-29 22:00
Delfi, Vilnius
     Suaug B 
     Suaug C 
Panevezys City Open
2020-02-29 10:00 2020-02-29 21:00
Panevėžio KKSC rankinio salė, Panevėžys
Hummel Badmintono Lyga
2020-02-22 09:15 2020-02-22 22:00
Delfi, Vilnius
     Suaug    MD    MX  
     Suaug B    VV    MV    VD    MD    MX  
     Suaug C    VV    VD    MX  
     Suaug D    VD    MX  
Zanavyko taurė
2020-02-22 10:00 2020-02-22 22:00
Šakių SC, Šakiai
     Mėgėjai    VV    VD    MD    MX  
     Mėgėjai B    VD    MD    MX  
     Mėgėjai C    VD  
Lietuvos Universitetų badmintono asmeninis čempionatas
2020-02-22 10:00 2020-02-22 21:00
KTU sporto salė, Kaunas
     Suaug    VV    MV  
15-oji Lietuvos taurė (1-as etapas)(Bj, Dj)
2020-02-22 10:00 2020-02-22 21:00
Panevėžio KKSC rankinio salė, Panevėžys
     U-19 B    VV    MV    VD    MD    MX  
     U-19 D    VV    MV    VD    MD  
15-oji Lietuvos taurė (1-as etapas)(Cj)
2020-02-22 10:00 2020-02-22 16:30
Bastilija, Tauragė
     U-19 C    VV    MV    VD    MD  
Red Bull - Power of Doubles and MIX
2020-02-15 10:00 2020-02-15 22:00
Delfi, Vilnius
     Suaug    VD  
     Suaug B    VD    MD    MX  
     Suaug C    VD    MD    MX  
     Suaug D    VD    MX  
   Pradžia  
   Naujienos  
   Turnyrai   Rezultatai  Kalendorius  Nuostatai  Teisėjavimas 
   Žaidėjai   Reitingai  Klubai  LT rinktinės 
   Galerija   Foto  Video 
   LBF   Kontaktai  Taisyklės  Dokumentai  VK posėdžiai  Lietuvos taurė  Žemaitijos taurė  PBL  Hummel lyga  Entuziazmas ir patirtis  Zanavyko taurė  Mėgėjų lyga  Istorija  Nuorodos 
Visa medžiaga pateikta šiame tinklapyje LBF nuosavybė. Kopijuoti ir platinti be sutikimo draudžiama.