Badminton
LIETUVOS BADMINTONO FEDERACIJA
  
 Vardas:     Slaptažodis: 
 
    
Palangos stinta 2020, Data: 2020-02-08, Vieta: Palangos SC, Palanga  
Grupė- Suaug D, Moterų dvejetas, dalyvių- 8, rungtynių tipas- Minuso sistema  
  
2020-02-08 2020-02-08 2020-02-08  
 1   Ernesta Grigeliūnienė ,   Renata Staupelienė   Dėl 1-4 vietų    
[6] 09:35   S.Kliaubienė, J.Zabitienė    
 8   Skaistė Kliaubienė ,   Jolita Zabitienė    21:12  19:21  22:20 [38']    
  [15] 10:25   S.Kliaubienė, J.Zabitienė  
 5   Agnė Šafranovičiūtė ,   Marija Šiaučiūnaitė      21:13  23:21 [28']  
[7] 09:35   D.Grigalauskienė, G.Krūminienė    
 4   Diana Grigalauskienė ,   Gitana Krūminienė    19:21  21:18  21:19 [36']    1-a vieta
    [25] 11:40   S.Kliaubienė, J.Zabitienė
 3   Kristina Freimanaitė ,   Jurita Repšienė        12:21  23:21  21:17 [41']
[8] 09:35   K.Freimanaitė, J.Repšienė    
 6   Vaida Martinkienė ,   Inga Vaicekauskienė    21:8  22:20 [22']    
  [16] 10:25   K.Freimanaitė, J.Repšienė  
 7   Diana Darbutienė ,   Agnė Stankutė      21:15  21:12 [22']  
[9] 10:00   V.Slušnienė, L.Šiaučiūnienė    
 2   Violeta Slušnienė ,   Loreta Šiaučiūnienė    21:13  21:18 [26']    
     
     D.Grigalauskienė, G.Krūminienė  3-a vieta
  [26] 11:40   V.Slušnienė, L.Šiaučiūnienė
   V.Slušnienė, L.Šiaučiūnienė   16:21  21:14  21:8 [33']
       
   Dėl 5-8 vietų    
   E.Grigeliūnienė, R.Staupelienė    
  [17] 10:50   A.Šafranovičiūtė, M.Šiaučiūnaitė  
   A.Šafranovičiūtė, M.Šiaučiūnaitė   21:16  21:15 [27']  5-a vieta
    [27] 11:40   A.Šafranovičiūtė, M.Šiaučiūnaitė
   V.Martinkienė, I.Vaicekauskienė     21:17  21:15 [27']
  [18] 10:50   V.Martinkienė, I.Vaicekauskienė  
   D.Darbutienė, A.Stankutė   21:18  21:23  21:14 [33']  
       
       
     E.Grigeliūnienė, R.Staupelienė  7-a vieta
    [28] 11:40   E.Grigeliūnienė, R.Staupelienė
     D.Darbutienė, A.Stankutė   21:19  21:16 [27']
       
  Turnyrai 
   1 2 ... 102 103 
15-oji Lietuvos taurė (1-as etapas)(Bs, Es)
2020-03-07 10:00 2020-03-07 22:00
Delfi, Vilnius
15-oji Lietuvos taurė (1-as etapas)(A, Cv, Ds)
2020-03-07 10:00 2020-03-07 22:00
Prienai, Prienai . ,
☼ PBL [SE7.EP5]
2020-02-29 10:00 2020-02-29 22:00
Delfi, Vilnius
     Suaug B 
     Suaug C 
Panevezys City Open
2020-02-29 10:00 2020-02-29 21:00
Panevėžio KKSC rankinio salė, Panevėžys
Hummel Badmintono Lyga
2020-02-22 09:15 2020-02-22 22:00
Delfi, Vilnius
     Suaug    MD    MX  
     Suaug B    VV    MV    VD    MD    MX  
     Suaug C    VV    VD    MX  
     Suaug D    VD    MX  
Zanavyko taurė
2020-02-22 10:00 2020-02-22 22:00
Šakių SC, Šakiai
     Mėgėjai    VV    VD    MD    MX  
     Mėgėjai B    VD    MD    MX  
     Mėgėjai C    VD  
Lietuvos Universitetų badmintono asmeninis čempionatas
2020-02-22 10:00 2020-02-22 21:00
KTU sporto salė, Kaunas
     Suaug    VV    MV  
15-oji Lietuvos taurė (1-as etapas)(Bj, Dj)
2020-02-22 10:00 2020-02-22 21:00
Panevėžio KKSC rankinio salė, Panevėžys
     U-19 B    VV    MV    VD    MD    MX  
     U-19 D    VV    MV    VD    MD  
15-oji Lietuvos taurė (1-as etapas)(Cj)
2020-02-22 10:00 2020-02-22 16:30
Bastilija, Tauragė
     U-19 C    VV    MV    VD    MD  
Red Bull - Power of Doubles and MIX
2020-02-15 10:00 2020-02-15 22:00
Delfi, Vilnius
     Suaug    VD  
     Suaug B    VD    MD    MX  
     Suaug C    VD    MD    MX  
     Suaug D    VD    MX  
   Pradžia  
   Naujienos  
   Turnyrai   Rezultatai  Kalendorius  Nuostatai  Teisėjavimas 
   Žaidėjai   Reitingai  Klubai  LT rinktinės 
   Galerija   Foto  Video 
   LBF   Kontaktai  Taisyklės  Dokumentai  VK posėdžiai  Lietuvos taurė  Žemaitijos taurė  PBL  Hummel lyga  Entuziazmas ir patirtis  Zanavyko taurė  Mėgėjų lyga  Istorija  Nuorodos 
Visa medžiaga pateikta šiame tinklapyje LBF nuosavybė. Kopijuoti ir platinti be sutikimo draudžiama.