Badminton
LIETUVOS BADMINTONO FEDERACIJA
  
 Vardas:     Slaptažodis: 
 
    
Palangos stinta 2020, Data: 2020-02-08, Vieta: Palangos SC1, Palanga  
Grupė- Suaug E, Mišrus dvejetas, dalyvių- 12, rungtynių tipas- Minuso sistema  
  
2020-02-08 2020-02-08 2020-02-08 2020-02-08  
 1  Rokas Grytė 
 Rima Januškienė 
  Dėl 1-8 vietos      
 R.Grytė, R.Januškienė      
 16       ->      
  [43] 13:20   R.Grytė, R.Januškienė    
 9  Stasys Kubiliūnas 
 Daiva Paulauskienė 
    21:17  21:9 [23']    
[31] 12:05   S.Noreika, G.Noreikienė      
 8  Saulius Noreika 
 Giedrė Noreikienė 
  21:14  21:18 [24']      
    [61] 15:30   R.Balvočius, J.Misiuvienė  
 5  Artūras Sirbikė 
 Agnė Stankutė 
      21:19  21:8 [23']  
[32] 12:05   A.Sirbikė, A.Stankutė      
 12  Edmundas Daukintis 
 Eglė Žakevičiūtė 
  21:17  21:12 [26']      
  [44] 13:20   R.Balvočius, J.Misiuvienė    
 13         21:18  21:13 [26']    
 R.Balvočius, J.Misiuvienė      
 4  Ramūnas Balvočius 
 Jurga Misiuvienė 
  ->       1-a vieta
      [76] 16:45   R.Balvočius, J.Misiuvienė
 3  Saulius Lukonas 
 Diana Darbutienė 
        21:14  17:21  24:22 [37']
 S.Lukonas, D.Darbutienė      
 14       ->      
  [45] 13:45   E.Roličius, R.Džervė    
 11  Erlandas Roličius 
 Rasa Džervė 
    21:15  21:15 [23']    
[33] 12:30   E.Roličius, R.Džervė      
 6  Ridas Andrijauskas 
 Jurita Repšienė 
  21:17  21:9 [23']      
    [62] 15:30   E.Roličius, R.Džervė  
 7  Ramūnas Mackevičius 
 Gintarė Ragažinskaitė 
      21:16  21:15 [23']  
[34] 12:30   R.Mackevičius, G.Ragažinskaitė      
 10  Dainius Martyšius 
 Renata Mileškienė 
  21:8  21:12 [21']      
  [46] 13:45   T.Šnepeta, K.Freimanaitė    
 15         21:6  21:18 [24']    
 T.Šnepeta, K.Freimanaitė      
 2  Tomas Šnepeta 
 Kristina Freimanaitė 
  ->    R.Grytė, R.Januškienė   3-a vieta
      [77] 17:10   T.Šnepeta, K.Freimanaitė
       T.Šnepeta, K.Freimanaitė   21:15  21:4 [19']
         
      Dėl 5-8 vietos    
     S.Noreika, G.Noreikienė    
    [63] 15:30   A.Sirbikė, A.Stankutė  
     A.Sirbikė, A.Stankutė   21:8  21:13 [19']   5-a vieta
      [78] 17:10   A.Sirbikė, A.Stankutė
     S.Lukonas, D.Darbutienė     21:16  21:14 [20']
    [64] 15:30   R.Mackevičius, G.Ragažinskaitė  
     R.Mackevičius, G.Ragažinskaitė   21:8  21:19 [22']  
         
         
       S.Noreika, G.Noreikienė   7-a vieta
     
       S.Lukonas, D.Darbutienė   ->
         
    Dėl 9-16 vietos      
       
   S.Kubiliūnas, D.Paulauskienė    
   S.Kubiliūnas, D.Paulauskienė   ->    
    [47] 13:45   S.Kubiliūnas, D.Paulauskienė  
   E.Daukintis, E.Žakevičiūtė     12:21  21:17  22:20 [43']  
   E.Daukintis, E.Žakevičiūtė    
    ->     9-a vieta
      [65] 15:55   R.Andrijauskas, J.Repšienė
        21:18  21:18 [26']
   R.Andrijauskas, J.Repšienė    
   R.Andrijauskas, J.Repšienė   ->    
    [48] 13:45   R.Andrijauskas, J.Repšienė  
   D.Martyšius, R.Mileškienė     21:9  21:5 [19']  
   D.Martyšius, R.Mileškienė    
    ->    
         
       E.Daukintis, E.Žakevičiūtė   11-a vieta
     
       D.Martyšius, R.Mileškienė   ->
         
      Dėl 13-16 vietos    
       
     
      ->   13-a vieta
     
        ->
     
      ->  
         
         
        15-a vieta
     
        ->
         
  Turnyrai 
   1 2 ... 114 115 
Everesta -JSO Kalėdinis turnyras
2021-12-18 10:00 2021-12-18 21:00
RIO arena, Kaunas
CBC KALĖDINIS TURNYRAS
2021-12-18 10:00 2021-12-18 21:00
Delfi, Vilnius
Mūsų viltys
2021-12-18 10:00 2021-12-18 21:00
Klaipėdos energija, Klaipėda
Šeimų turnyras. Badmintonas- populiariausias šeimų sportas Lietuvoje.
2021-12-12 10:00 2021-12-12 21:00
Kauno MEGA, Kaunas
Badmintono Mėgėjų Lyga
2021-12-11 10:00 2021-12-11 21:00
Prienai, Prienai
CBC Junior
2021-12-11 10:00 2021-12-11 21:00
Delfi, Vilnius
     U-19 
     U-15 
     U-13 
Zanavyko taurė (2 etapas)
2021-12-11 10:00 2021-12-11 21:00
Šakių SC, Šakiai
     Suaug B    VV  
     Suaug C    VV    V    MV  
Lietuvos veteranų čempionatas
2021-12-04 09:30 2021-12-04 22:00
Prienai, Prienai
     35+    VV    VD    MD    MX  
     40+    VV    VD    MD    MX  
     45+    VV    VD    MD    MX  
     50+    VV    VD    MD    MX  
     55+    VV    VD    MD    MX  
     60+    VV    VD  
     65+    VV    VD  
Power of Doubles and Mix
2021-11-27 10:00 2021-11-27 21:00
Delfi, Vilnius
     Suaug B    VD    MX  
     Suaug C    VD    MD    MX  
16-oji Lietuvos taurė (4-as etapas)(Bj, Dj)
2021-11-20 10:00 2021-11-20 21:00
Panevėžio KKSC rankinio salė, Panevėžys
     U-19 B    VV    MV    VD    MD    MX  
     U-19 D    VV    MV    VD    MD  
   Pradžia  
   Naujienos  
   Turnyrai   Rezultatai  Kalendorius  Nuostatai  Teisėjavimas 
   Žaidėjai   Reitingai  Klubai  LT rinktinės 
   LBF   Kontaktai  Taisyklės  Dokumentai  VK posėdžiai  Lietuvos taurė  Žemaitijos taurė  PBL  Hummel lyga  Entuziazmas ir patirtis  Zanavyko taurė  Mėgėjų lyga  Badmintono Mėgėjų Lyga (BML)  Istorija  Nuorodos 
   LI 2021  
   Mokykloms  
Visa medžiaga pateikta šiame tinklapyje LBF nuosavybė. Kopijuoti ir platinti be sutikimo draudžiama.