Badminton
LIETUVOS BADMINTONO FEDERACIJA
  
 Vardas:     Slaptažodis: 
 
    
JSO Nr. 2, Data: 2020-02-01, Vieta: RIO arena, Kaunas  
Grupė- Suaug B, Vyrų dvejetas, dalyvių- 12, rungtynių tipas- Minuso sistema  
  
2020-02-01 2020-02-01 2020-02-01 2020-02-01  
 1  Salvijus Stravinskas 
 Vygantas Garmus 
  Dėl 1-8 vietos      
 S.Stravinskas, V.Garmus      
 16       ->      
  [120] 17:25   S.Stravinskas, V.Garmus    
 9  Mindaugas Danys 
 Gediminas Fridricas 
    21:9  21:9 [20']    
[109] 16:30   M.Danys, G.Fridricas      
 8  Albertas Rimkus 
 Audrius Vilčinskas 
  21:14  21:12 [33']      
    [133] 18:20   V.Martinkus, G.Vaičiulis  
 5  Laimonas Vaškevičius 
 Giedrius Strumila 
      21:18  16:21  21:19 [49']  
[110] 16:30   L.Pakula, S.Malakauskas      
 12  Luidži Pakula 
 Simas Malakauskas 
  19:21  22:20  21:16 [33']      
  [121] 17:25   V.Martinkus, G.Vaičiulis    
 13         21:17  21:11 [21']    
 V.Martinkus, G.Vaičiulis      
 4  Vidas Martinkus 
 Gabrielius Vaičiulis 
  ->       1-a vieta
      [147] 19:15   V.Martinkus, G.Vaičiulis
 3  Arūnas Morkūnas 
 Arūnas Petkevičius 
        21:15  22:20 [23']
 A.Morkūnas, A.Petkevičius      
 14       ->      
  [122] 17:25   A.Morkūnas, A.Petkevičius    
 11  Nedas Šimkus 
 Pijus Balaišis 
    21:13  23:25  21:13 [35']    
[111] 16:55   S.Galentas, A.Jachontovas      
 6  Sigitas Galentas 
 Artūras Jachontovas 
  21:19  21:19 [25']      
    [134] 18:20   M.Stankevičius, D.Rumšys  
 7  Darius Kubilius 
 Jovitas Gatelis 
      9:21  21:17  25:23 [39']  
[112] 16:55   V.Bagdanavičius, A.Švarplys      
 10  Valentinas Bagdanavičius 
 Andrius Švarplys 
  21:17  21:15 [30']      
  [123] 17:25   M.Stankevičius, D.Rumšys    
 15         21:17  21:18 [25']    
 M.Stankevičius, D.Rumšys      
 2  Marijus Stankevičius 
 Donatas Rumšys 
  ->    S.Stravinskas, V.Garmus   3-a vieta
      [148] 19:15   S.Stravinskas, V.Garmus
       A.Morkūnas, A.Petkevičius   23:21  21:11 [34']
         
      Dėl 5-8 vietos    
     M.Danys, G.Fridricas    
    [135] 18:20   L.Pakula, S.Malakauskas  
     L.Pakula, S.Malakauskas   21:12  21:18 [22']   5-a vieta
      [149] 19:15   V.Bagdanavičius, A.Švarplys
     S.Galentas, A.Jachontovas     21:14  25:23 [31']
    [136] 18:20   V.Bagdanavičius, A.Švarplys  
     V.Bagdanavičius, A.Švarplys   21:19  21:9 [27']  
         
         
       M.Danys, G.Fridricas   7-a vieta
      [150] 19:15   S.Galentas, A.Jachontovas
       S.Galentas, A.Jachontovas   21:17  21:18 [29']
         
    Dėl 9-16 vietos      
       
   A.Rimkus, A.Vilčinskas    
   A.Rimkus, A.Vilčinskas   ->    
    [124] 17:25   L.Vaškevičius, G.Strumila  
   L.Vaškevičius, G.Strumila     21:9  21:6 [27']  
   L.Vaškevičius, G.Strumila    
    ->     9-a vieta
      [137] 18:20   L.Vaškevičius, G.Strumila
        21:11  21:17 [26']
   N.Šimkus, P.Balaišis    
   N.Šimkus, P.Balaišis   ->    
    [125] 17:50   D.Kubilius, J.Gatelis  
   D.Kubilius, J.Gatelis     21:10  21:14 [26']  
   D.Kubilius, J.Gatelis    
    ->    
         
       A.Rimkus, A.Vilčinskas   11-a vieta
      [138] 18:20   A.Rimkus, A.Vilčinskas
       N.Šimkus, P.Balaišis   21:13  22:24  21:19 [40']
         
      Dėl 13-16 vietos    
       
     .  
      ->   13-a vieta
       .
        ->
     .  
      ->  
         
         
        15-a vieta
       .
        ->
         
  Turnyrai 
   1 2 ... 115 116 
Badmintono Mėgėjų Lyga
2022-02-05 10:00 2022-02-05 21:00
Delfi, Vilnius
Žemaitijos taurė
2022-02-05 10:00 2022-02-05 21:00
Kelmės sporto centras, Kelmė
"Kavos banko" Entuziastų badmintono lyga
2022-02-05 10:00 2022-02-05 21:00
Kazlų Rūdos sporto centras, Kazlų Rūda
     Suaug C 
     Suaug D 
     Suaug E 
Trenerio Jono Šilerio atminimo taurė
2022-01-29 10:00 2022-01-29 21:00
Bastilija, Tauragė . ,
PIRMAS KRAUJAS
2022-01-29 10:00 2022-01-29 21:00
Delfi, Vilnius
     Suaug 
Kavos Era Taurė
2022-01-22 09:00 2022-01-22 23:00
Panevėžio KKSC rankinio salė, Panevėžys
     Suaug    VV    VD    MX  
     Suaug B    VV    MV    VD    MD    MX  
     Suaug C    VV    VD    MD    MX  
     Suaug D    VD    MD    MX  
Vilniaus jaunių taurė (1 etapas)
2022-01-22 10:00 2022-01-22 21:00
Delfi, Vilnius
     U-17    VV    MV    VD    MD  
     U-13    VV    MV    VD    MD  
Mūsų viltys (1 etapas)
2022-01-22 10:00 2022-01-22 21:00
Žvejų rūmai, Klaipėda
     U-15    VV    MV    VD    MD  
     U-12    VV    MV    VD    MD  
Auksinė plunksna
2022-01-15 10:00 2022-01-15 21:00
Uniqa arena, Šiauliai
     Suaug B    VD    MD    MX  
     Suaug C    VD    MD    MX  
     Suaug D    VD    MD    MX  
ONLY SINGLES
2022-01-15 10:00 2022-01-15 21:00
Delfi, Vilnius
     Suaug    VV    MV  
   Pradžia  
   Naujienos  
   Turnyrai   Rezultatai  Kalendorius  Nuostatai  Teisėjavimas 
   Žaidėjai   Reitingai  Klubai  LT rinktinės 
   LBF   Kontaktai  Taisyklės  Dokumentai  VK posėdžiai  Lietuvos taurė  Žemaitijos taurė  PBL  Hummel lyga  Entuziazmas ir patirtis  Zanavyko taurė  Mėgėjų lyga  Badmintono Mėgėjų Lyga (BML)  Istorija  Nuorodos 
   LI 2021  
   Mokykloms  
Visa medžiaga pateikta šiame tinklapyje LBF nuosavybė. Kopijuoti ir platinti be sutikimo draudžiama.