Badminton
LIETUVOS BADMINTONO FEDERACIJA
  
 Vardas:     Slaptažodis: 
 
    
JSO Nr. 2, Data: 2020-02-01, Vieta: RIO arena, Kaunas  
Grupė- Suaug B, Mišrus dvejetas, dalyvių- 13, rungtynių tipas- Minuso sistema  
  
2020-02-01 2020-02-01 2020-02-01 2020-02-01  
 1  Laimonas Vaškevičius 
 Sonata Zinkevičienė 
  Dėl 1-8 vietos      
 L.Vaškevičius, S.Zinkevičienė      
 16       ->      
  [69] 14:05   L.Vaškevičius, S.Zinkevičienė    
 9  Vidas Martinkus 
 Dalia Sunklodė 
    21:11  21:5 [18']    
[57] 13:10   V.Martinkus, D.Sunklodė      
 8  Valentas Stončius 
 Vaida Žitlinskaitė 
  20:22  21:19  21:19 [36']      
    [83] 15:00   G.Vaičiulis, J.Vadeikienė  
 5  Gabrielius Vaičiulis 
 Judita Vadeikienė 
      21:16  15:21  22:20 [41']  
[55] 13:10   G.Vaičiulis, J.Vadeikienė      
 12  Gediminas Fridricas 
 Evelina Keturakytė 
  21:19  22:24  21:14 [42']      
  [70] 14:05   G.Vaičiulis, J.Vadeikienė    
 13  Gytis Celencevičius 
 Diana Lubė 
    21:11  27:29  21:12 [32']    
[58] 13:10   G.Celencevičius, D.Lubė      
 4  Salvijus Stravinskas 
 Neringa Brazauskienė 
  22:20  21:15 [25']       1-a vieta
      [98] 15:55   M.Stankevičius, R.Šulnienė
 3  Simas Malakauskas 
 Eglė Ramanauskaitė 
        21:15  21:18 [22']
 S.Malakauskas, E.Ramanauskaitė      
 14       ->      
  [71] 14:05   S.Malakauskas, E.Ramanauskaitė    
 11  Jovitas Gatelis 
 Milda Lekšaitė 
    21:10  21:15 [23']    
[59] 13:10   V.Bagdanavičius, L.Januškevičienė      
 6  Valentinas Bagdanavičius 
 Laura Januškevičienė 
  19:21  21:10  21:17 [34']      
    [84] 15:00   M.Stankevičius, R.Šulnienė  
 7  Donatas Rumšys 
 Jolanta Treinytė 
      21:14  21:17 [22']  
[56] 13:10   D.Rumšys, J.Treinytė      
 10  Mantas Zinkevičius 
 Justė Kazakauskaitė 
  21:15  21:14 [25']      
  [72] 14:05   M.Stankevičius, R.Šulnienė    
 15         20:22  21:18  21:16 [37']    
 M.Stankevičius, R.Šulnienė      
 2  Marijus Stankevičius 
 Rasa Šulnienė 
  ->    L.Vaškevičius, S.Zinkevičienė   3-a vieta
      [99] 15:55   L.Vaškevičius, S.Zinkevičienė
       S.Malakauskas, E.Ramanauskaitė   21:14  21:15 [18']
         
      Dėl 5-8 vietos    
     V.Martinkus, D.Sunklodė    
    [85] 15:00   V.Martinkus, D.Sunklodė  
     G.Celencevičius, D.Lubė   21:17  21:13 [26']   5-a vieta
      [100] 15:55   V.Bagdanavičius, L.Januškevičienė
     V.Bagdanavičius, L.Januškevičienė     21:13  21:8 [26']
    [86] 15:00   V.Bagdanavičius, L.Januškevičienė  
     D.Rumšys, J.Treinytė   21:16  21:15 [25']  
         
         
       G.Celencevičius, D.Lubė   7-a vieta
      [101] 15:55   D.Rumšys, J.Treinytė
       D.Rumšys, J.Treinytė   16:21  21:15  21:18 [35']
         
    Dėl 9-16 vietos      
       
   V.Stončius, V.Žitlinskaitė    
   V.Stončius, V.Žitlinskaitė   ->    
    [87] 15:00   V.Stončius, V.Žitlinskaitė  
   G.Fridricas, E.Keturakytė     18:21  21:14  21:16 [33']  
  [73] 14:05   S.Stravinskas, N.Brazauskienė    
   S.Stravinskas, N.Brazauskienė   21:17  22:20 [27']     9-a vieta
      [102] 15:55   V.Stončius, V.Žitlinskaitė
        21:12  21:13 [22']
   J.Gatelis, M.Lekšaitė    
   J.Gatelis, M.Lekšaitė   ->    
    [88] 15:00   J.Gatelis, M.Lekšaitė  
   M.Zinkevičius, J.Kazakauskaitė     21:16  16:21  21:13 [33']  
   M.Zinkevičius, J.Kazakauskaitė    
    ->    
         
       S.Stravinskas, N.Brazauskienė   11-a vieta
      [103] 15:55   S.Stravinskas, N.Brazauskienė
       M.Zinkevičius, J.Kazakauskaitė   21:13  21:16 [23']
         
      Dėl 13-16 vietos    
       
     G.Fridricas, E.Keturakytė  
     G.Fridricas, E.Keturakytė   ->   13-a vieta
       G.Fridricas, E.Keturakytė
        ->
     .  
      ->  
         
         
        15-a vieta
       .
        ->
         
  Turnyrai 
   1 2 ... 114 115 
Everesta -JSO Kalėdinis turnyras
2021-12-18 10:00 2021-12-18 21:00
RIO arena, Kaunas
CBC KALĖDINIS TURNYRAS
2021-12-18 10:00 2021-12-18 21:00
Delfi, Vilnius
Mūsų viltys
2021-12-18 10:00 2021-12-18 21:00
Klaipėdos energija, Klaipėda
Šeimų turnyras. Badmintonas- populiariausias šeimų sportas Lietuvoje.
2021-12-12 10:00 2021-12-12 21:00
Kauno MEGA, Kaunas
Badmintono Mėgėjų Lyga
2021-12-11 10:00 2021-12-11 21:00
Prienai, Prienai
CBC Junior
2021-12-11 10:00 2021-12-11 21:00
Delfi, Vilnius
     U-19 
     U-15 
     U-13 
Zanavyko taurė (2 etapas)
2021-12-11 10:00 2021-12-11 21:00
Šakių SC, Šakiai
     Suaug B    VV  
     Suaug C    VV    V    MV  
Lietuvos veteranų čempionatas
2021-12-04 09:30 2021-12-04 22:00
Prienai, Prienai
     35+    VV    VD    MD    MX  
     40+    VV    VD    MD    MX  
     45+    VV    VD    MD    MX  
     50+    VV    VD    MD    MX  
     55+    VV    VD    MD    MX  
     60+    VV    VD  
     65+    VV    VD  
Power of Doubles and Mix
2021-11-27 10:00 2021-11-27 21:00
Delfi, Vilnius
     Suaug B    VD    MX  
     Suaug C    VD    MD    MX  
16-oji Lietuvos taurė (4-as etapas)(Bj, Dj)
2021-11-20 10:00 2021-11-20 21:00
Panevėžio KKSC rankinio salė, Panevėžys
     U-19 B    VV    MV    VD    MD    MX  
     U-19 D    VV    MV    VD    MD  
   Pradžia  
   Naujienos  
   Turnyrai   Rezultatai  Kalendorius  Nuostatai  Teisėjavimas 
   Žaidėjai   Reitingai  Klubai  LT rinktinės 
   LBF   Kontaktai  Taisyklės  Dokumentai  VK posėdžiai  Lietuvos taurė  Žemaitijos taurė  PBL  Hummel lyga  Entuziazmas ir patirtis  Zanavyko taurė  Mėgėjų lyga  Badmintono Mėgėjų Lyga (BML)  Istorija  Nuorodos 
   LI 2021  
   Mokykloms  
Visa medžiaga pateikta šiame tinklapyje LBF nuosavybė. Kopijuoti ir platinti be sutikimo draudžiama.