Badminton
LIETUVOS BADMINTONO FEDERACIJA
  
 Vardas:     Slaptažodis: 
 
    
JSO turnyras. SIGNEDOS taurė, Data: 2020-09-12, Vieta: RIO arena, Kaunas  
Grupė- Suaug, Vyrų dvejetas, dalyvių- 7, rungtynių tipas- Rato sistema  
  
Eil.
nr
  Vardas, Pavardė 
1
2
3
4
Taškų Pergalių Užimta
vieta
1 Evaldas Bradūnas 
 Andrius Kordušas 
21
13
21
10
 23'
21
19
21
12
 19'
21
8
21
16
 26'
126/78
48
3
1
2 Vygantas Garmus 
 Arūnas Morkūnas 
13
21
10
21
 23'
15
21
13
21
 27'
21
11
21
8
 21'
93/103
-10
1
3
3 Donatas Rumšys 
 Valentas Stončius 
19
21
12
21
 19'
21
15
21
13
 27'
18
21
21
8
21
12
 29'
133/111
22
2
2
4 Salvijus Stravinskas 
 Aurimas Kamantauskas 
8
21
16
21
 26'
11
21
8
21
 21'
21
18
8
21
12
21
 29'
84/144
-60
0
4

Eil.
nr
  Vardas, Pavardė 
1
2
3
Taškų Pergalių Užimta
vieta
1 Karolis Narkevičius 
 Benas Vaškevičius 
21
19
21
23
21
14
 43'
21
13
21
16
 19'
105/85
20
2
1
2 Vidas Pilvinis 
 Laimonas Vaškevičius 
19
21
23
21
14
21
 43'
21
19
12
21
21
19
 47'
110/122
-12
1
2
3 Evaldas Čižinauskas 
 Giedrius Strumila 
13
21
16
21
 19'
19
21
21
12
19
21
 47'
88/96
-8
0
3



2020-09-12  
   1-a vieta
 1    Evaldas Bradūnas,  Andrius Kordušas  
[29] 12:00   E.Bradūnas, A.Kordušas
 2    Karolis Narkevičius,  Benas Vaškevičius   21:18  21:19 [22']
   



2020-09-12  
   3-a vieta
 4    Vidas Pilvinis,  Laimonas Vaškevičius  
[30] 12:00   D.Rumšys, V.Stončius
 5    Donatas Rumšys,  Valentas Stončius   21:14  21:11 [23']
   



2020-09-12  
   5-a vieta
 3    Vygantas Garmus,  Arūnas Morkūnas  
[31] 12:00   V.Garmus, A.Morkūnas
 6    Evaldas Čižinauskas,  Giedrius Strumila   21:10  21:14 [22']
   



 
   7-a vieta
 7    Salvijus Stravinskas,  Aurimas Kamantauskas  
 S.Stravinskas, A.Kamantauskas
 8       ->
   

  Turnyrai 
   1 2 ... 106 107 
Lietuvos jaunimo (U19) ir jaunučių (U13) asmeniniai čempionatai.
2020-10-03 11:00 2020-10-04 16:00
Bastilija, Tauragė . ,
NIDA International
2020-10-03 10:00 2020-10-03 20:00
Neringos gimnazija, Nida
     Suaug B    MX  
     Suaug D    VD    MX  
     Suaug E 
BML - Badmintono Mėgėjų Lyga (TREČIAS NEMELUOJA)
2020-10-03 11:00 2020-10-03 18:00
Delfi, Vilnius
     Suaug D 
     Suaug E 
     Suaug F 
Lietuvos jaunių (U17) ir jaunučių (U11) asmeniniai badmintono čempionatai
2020-09-26 12:00 2020-09-27 16:00
Prienai, Prienai
     U-17 
     U-11 
BML - Badmintono Mėgėjų Lyga
2020-09-26 10:00 2020-09-26 22:00
Delfi, Vilnius
     Suaug B 
     Suaug C 
     Suaug D 
SUŽAISKIVA
2020-09-26 10:00 2020-09-26 22:00
Šakių SC, Šakiai
     Suaug B 
     Suaug D 
     Suaug E 
15-oji Lietuvos taurė (3-as etapas)(A, Cv, Ds)
2020-09-19 10:00 2020-09-19 22:30
Prienai, Prienai
     Suaug    VV    MV    VD    MD    MX  
     Suaug C    VV    VD    MD    MX  
     Suaug D    VV    VD    MD    MX  
15-oji Lietuvos taurė (3-as etapas)(Bs, Es)
2020-09-19 09:30 2020-09-19 22:00
Delfi, Vilnius
     Suaug B    VV    VD    MD    MX  
     Suaug E    VV    VD    MD    MX  
Sportas visiems
2020-09-19 11:00 2020-09-19 21:00
Palangos SC, Palanga
     Mėgėjai B    VD    MX  
     Mėgėjai D    VD    MD    MX  
Lietuvos jaunių (U15) asmeninis badmintono čempionatas
2020-09-12 11:30 2020-09-13 14:00
Kelmės sporto centras, Kelmė
     U-15    VV    MV    VD    MD    MX  
   Pradžia  
   Naujienos  
   Turnyrai   Rezultatai  Kalendorius  Nuostatai  Teisėjavimas 
   Žaidėjai   Reitingai  Klubai  LT rinktinės 
   Galerija   Foto  Video 
   LBF   Kontaktai  Taisyklės  Dokumentai  VK posėdžiai  Lietuvos taurė  Žemaitijos taurė  PBL  Hummel lyga  Entuziazmas ir patirtis  Zanavyko taurė  Mėgėjų lyga  Istorija  Nuorodos 
   LJ 2020  
   LI U-17  
Visa medžiaga pateikta šiame tinklapyje LBF nuosavybė. Kopijuoti ir platinti be sutikimo draudžiama.