Badminton
LIETUVOS BADMINTONO FEDERACIJA
  
 Vardas:     Slaptažodis: 
 
    
RSL Lietuvos jaunių (U17) ir jaunučių (U11) asmeniniai badmintono čempionatai, Data: 2020-09-26, Vieta: Prienai, Prienai  
 GrupėVyrų vienetasMoterų vienetasVyrų dvejetasMoterų dvejetasMišrus dvejetas
 U-17 
 38           16 
 20           16 
 18           8 
 10           8 
 12           8 
 U-11 
 13           2 
   8           2 
   6           1 
   4           1 
   4           1 
 Diena  26  27  Žaidimai     
 Nr   Grupė   Tipas   1-as Dalyvis   Rezultatas   2-as Dalyvis   Informacija 
 186   27 d.  09:30  U-17   MX    D.Pakšys  J.Kelečiūtė   8:21  16:21    V.Bagdanavičius  P.Murėnaitė   26'  
 187   27 d.  09:30  U-17   MX    R.Lesinskas  V.Paulauskaitė   12:21  12:21    R.Grigaliūnas  M.Sukackaitė   25'  
 188   27 d.  09:30  U-17   MX    N.Tenikaitis  J.Šalnaitė   19:21  19:21    D.Genys  G.Jurkevičiūtė   25'  
 189   27 d.  09:30  U-17   MX    M.Mackevičius  O.Ščerbakova   21:14  21:19    D.Leonovič  T.Leonovič   25'  
 190   27 d.  09:30  U-17   VD    M.Gedrimas  V.Šukys   14:21  19:21    Ą.Barkauskas  R.Barkauskas   30'  
 191   27 d.  09:30  U-17   VD    P.Jakubčionis  J.Tomkevičius   21:18  16:21  21:17    D.Gabriūnas  A.Kaminskas   41'  
 192   27 d.  09:50  U-17   VD    K.Sakalauskas  N.Šimkus   21:17  21:14    J.Jatulis  B.Kamantauskas   22'  
 193   27 d.  09:50  U-17   VD    D.Daugėla  J.Kazlauskas   21:17  21:16    M.Plauška  T.Puišys   29'  
 194   27 d.  09:50  U-17   VD    P.Taura  B.Adamonis   20:22  13:21    J.Gudaitis  R.Sorokinas   23'  
 195   27 d.  10:10  U-17   MV    G.Velykytė   21:18  21:19    A.Klimaitė   27'  
 196   27 d.  10:10  U-17   MD    V.Paulauskaitė  P.Murėnaitė   21:12  21:13    J.Kelečiūtė  M.Barauskaitė   22'  
 197   27 d.  10:10  U-17   MD    M.Marcinkevičiūtė  T.Leonovič   21:11  21:10    G.Jurkevičiūtė  E.Kazlauskaitė   23'  
 198   27 d.  10:10  U-17   MD    O.Ščerbakova  J.Šalnaitė   21:12  16:21  21:18    L.Aleknavičiūtė  D.Lygnugarytė   43'  
 199   27 d.  10:30  U-17   VD    V.Bagdanavičius  M.Mackevičius   13:21  18:21    D.Pakšys  R.Grigaliūnas   26'  
 200   27 d.  10:30  U-17   VD    A.Janušonis  E.Jonkus   12:21  13:21    R.Lesinskas  D.Tankevič   27'  
 201   27 d.  10:30  U-17   VD    N.Budrikas  M.Šatkauskas   9:21  20:22    N.Tenikaitis  D.Leonovič   27'  
 202   27 d.  10:30  U-17   MV    K.Anciūtė   21:17  21:17    G.Vancevičiūtė   23'  
 203   27 d.  10:50  U-17   MV    P.Murėnaitė   21:17  21:12    J.Kelečiūtė   25'  
 204   27 d.  10:50  U-17   MV    V.Paulauskaitė   17:21  21:16  21:16    M.Sukackaitė   43'  
 205   27 d.  10:50  U-17   MV    M.Marcinkevičiūtė   21:19  21:18    M.Barauskaitė   23'  
 206   27 d.  10:50  U-17   MV    J.Šalnaitė   13:21  16:21    T.Leonovič   30'  
 207   27 d.  10:50  U-17   MV    D.Lygnugarytė   15:21  13:21    L.Aleknavičiūtė   28'  
 208   27 d.  10:50  U-17   MV    G.Jurkevičiūtė   1:0    A.Stankevičiūtė    
 209   27 d.  11:10  U-17   VV    V.Bagdanavičius   21:15  21:18    Ą.Barkauskas   31'  
 210   27 d.  11:10  U-17   VV    D.Genys   21:16  21:10    D.Pakšys   26'  
 211   27 d.  11:10  U-17   VV    R.Grigaliūnas   21:14  21:14    V.Šukys   24'  
 212   27 d.  11:10  U-17   VV    M.Mackevičius   17:21  19:21    M.Gedrimas   33'  
 213   27 d.  11:10  U-17   VV    D.Tankevič   21:18  19:21  21:10    M.Šatkauskas   37'  
 214   27 d.  11:10  U-17   VV    R.Lesinskas   21:10  21:13    E.Jonkus   24'  
 215   27 d.  11:10  U-17   VV    A.Janušonis   23:21  19:21  21:15    N.Šimkus   37'  
 216   27 d.  11:10  U-17   VV    A.Kaminskas   17:21  24:22  17:21    N.Tenikaitis   44'  
 217   27 d.  11:10  U-17   VV    D.Leonovič   21:18  21:14    K.Sakalauskas   23'  
 218   27 d.  11:35  U-17   VV    N.Budrikas   21:18  24:22    R.Barkauskas   27'  
 219   27 d.  11:35  U-17   MV    P.Murėnaitė   17:21  21:18  23:21    V.Paulauskaitė   45'  
 220   27 d.  11:35  U-17   MV    J.Kelečiūtė   15:21  10:21    M.Sukackaitė   26'  
 221   27 d.  11:35  U-17   MV    M.Marcinkevičiūtė   21:14  21:13    T.Leonovič   28'  
 222   27 d.  11:35  U-17   MV    M.Barauskaitė   14:21  21:15  16:21    J.Šalnaitė   35'  
 223   27 d.  11:35  U-17   MV    L.Aleknavičiūtė   11:21  17:21    K.Anciūtė   29'  
 224   27 d.  11:35  U-17   VV    V.Bagdanavičius   21:7  21:11    D.Genys   25'  
 225   27 d.  11:35  U-17   VV    Ą.Barkauskas   21:7  21:15    D.Pakšys   22'  
 226   27 d.  11:35  U-17   VV    R.Grigaliūnas   21:17  21:13    M.Gedrimas   24'  
 227   27 d.  12:00  U-17   VV    V.Šukys   21:13  21:16    M.Mackevičius   25'  
 228   27 d.  12:00  U-17   VV    D.Tankevič   10:21  17:21    R.Lesinskas   23'  
 230   27 d.  12:00  U-17   VV    D.Leonovič   21:19  21:19    N.Budrikas   26'  
44 Susitikimų(ai)
  Turnyrai 
   1 2 ... 106 107 
Kavos eros taurė
2020-10-31 10:00 2020-10-31 22:00
Panevėžio KKSC rankinio salė, Panevėžys
☼ PBL [SE7.EP7]
2020-10-31 10:00 2020-10-31 22:00
Delfi, Vilnius
     Suaug B 
     Suaug C 
RSL Lithuanian U-17 2020
2020-10-24 08:10 2020-10-25 15:00
Delfi, Vilnius
     U-17    VV    MV    VD    MD    MX  
Everestos taurė
2020-10-24 10:00 2020-10-24 22:00
RIO arena, Kaunas
     Suaug    VV    VD    MD    MX  
     Suaug B    VD    MD    MX  
     Suaug C    VD    MX  
Hummel Badmintono Lyga
2020-10-17 08:00 2020-10-17 22:00
Delfi, Vilnius
     Suaug    VD    MD    MX  
     Suaug B    VV    VD    MD    MX  
     Suaug C    VV    VD    MD    MX  
     Suaug D    VD    MX  
15-oji Lietuvos taurė (3-as etapas)(Bj, Dj)
2020-10-17 10:00 2020-10-17 22:00
Panevėžio KKSC rankinio salė, Panevėžys
     U-19 B    VV    MV    VD    MD  
     U-19 D    VV    MV    VD    MD  
Sportiados-Volano badmintono turnyras
2020-10-17 10:00 2020-10-17 21:00
Bastilija, Tauragė
     Suaug B    VV    VD    MD    MX  
     Suaug D    VD    MD    MX  
15-oji Lietuvos taurė (3-as etapas)(Cj)
2020-10-17 10:00 2020-10-17 19:00
Nevėžio sporto centras, Panevėžys
     U-19 C    VV    MV    VD    MD  
RSL 58-asis Lietuvos suaugusiųjų asmeninis čempionatas
2020-10-10 12:00 2020-10-11 16:00
Panevėžio KKSC rankinio salė, Panevėžys
     Suaug   Kv  VV    MV   Kv  VD    MD   Kv  MX  
FZ FORZA CBC JUNIOR
2020-10-10 10:00 2020-10-10 22:00
Delfi, Vilnius
     U-15    VV    MV    VD    MD  
     U-13    VV    MV    VD    MD  
     U-11    VV    MV  
   Pradžia  
   Naujienos  
   Turnyrai   Rezultatai  Kalendorius  Nuostatai  Teisėjavimas 
   Žaidėjai   Reitingai  Klubai  LT rinktinės 
   Galerija   Foto  Video 
   LBF   Kontaktai  Taisyklės  Dokumentai  VK posėdžiai  Lietuvos taurė  Žemaitijos taurė  PBL  Hummel lyga  Entuziazmas ir patirtis  Zanavyko taurė  Mėgėjų lyga  Istorija  Nuorodos 
   LJ 2020  
   LI U-17  
Visa medžiaga pateikta šiame tinklapyje LBF nuosavybė. Kopijuoti ir platinti be sutikimo draudžiama.