Badminton
LIETUVOS BADMINTONO FEDERACIJA
  
 Vardas:     Slaptažodis: 
 
    
15-oji Lietuvos taurė (2-as etapas)(A), Data: 2020-08-15, Vieta: Klaipėdos energija, Klaipėda  
Grupė- Suaug, Vyrų dvejetas, dalyvių- 10, rungtynių tipas- Minuso sistema  
  
2020-08-15 2020-08-15 2020-08-15 2020-08-15  
 1  Mindaugas Dagilis 
 Aivaras Kvedarauskas 
  Dėl 1-8 vietos      
 M.Dagilis, A.Kvedarauskas      
 16       ->      
  [7] 10:25   M.Dagilis, A.Kvedarauskas    
 9  Markas Gedrimas 
 Vytautas Šukys 
    21:12  21:11 [20']    
[4] 10:10   R.Grigaliūnas, S.Novikas      
 8  Rapolas Grigaliūnas 
 Simas Novikas 
  15:21  21:11  21:10 [21']      
    [12] 10:55   M.Dagilis, A.Kvedarauskas  
 5  Mamertas Noreika 
 Mantas Palubinskas 
      21:16  21:16 [24']  
 M.Noreika, M.Palubinskas      
 12       ->      
  [5] 10:25   B.Vaškevičius, M.Maulė    
 13         21:18  21:12 [23']    
 B.Vaškevičius, M.Maulė      
 4  Benas Vaškevičius 
 Mantas Maulė 
  ->       1-a vieta
      [18] 11:50   D.Beržanskis, J.Petkus
 3  Danielius Beržanskis 
 Jonas Petkus 
        21:12  21:23  28:26 [51']
 D.Beržanskis, J.Petkus      
 14       ->      
  [6] 10:25   D.Beržanskis, J.Petkus    
 11         21:15  21:12 [22']    
 D.Pakšys, P.Palubinskas      
 6  Domas Pakšys 
 Povilas Palubinskas 
  ->      
    [13] 11:20   D.Beržanskis, J.Petkus  
 7  Ąžuolas Barkauskas 
 Augustas Valatka 
      21:17  11:21  23:21 [42']  
[1] 10:00   Ą.Barkauskas, A.Valatka      
 10  Matas Mackevičius 
 Jokūbas Jasinskas 
  21:10  21:11 [27']      
  [8] 10:25   E.Slušnys, M.Šames    
 15         21:12  21:16 [19']    
 E.Slušnys, M.Šames      
 2  Edgaras Slušnys 
 Mark Šames 
  ->    B.Vaškevičius, M.Maulė   3-a vieta
      [19] 11:50   E.Slušnys, M.Šames
       E.Slušnys, M.Šames   21:17  21:16 [25']
         
      Dėl 5-8 vietos    
     R.Grigaliūnas, S.Novikas    
    [14] 11:20   M.Noreika, M.Palubinskas  
     M.Noreika, M.Palubinskas   21:17  19:21  23:21 [36']   5-a vieta
      [20] 11:50   D.Pakšys, P.Palubinskas
     D.Pakšys, P.Palubinskas     15:21  23:21  21:10 [35']
    [15] 11:20   D.Pakšys, P.Palubinskas  
     Ą.Barkauskas, A.Valatka   21:14  21:9 [27']  
         
         
       R.Grigaliūnas, S.Novikas   7-a vieta
      [21] 12:15   Ą.Barkauskas, A.Valatka
       Ą.Barkauskas, A.Valatka   16:21  21:12  21:16 [32']
         
    Dėl 9-16 vietos      
       
   M.Gedrimas, V.Šukys    
   M.Gedrimas, V.Šukys   ->    
     M.Gedrimas, V.Šukys  
      ->  
   .    
    ->     9-a vieta
      [9] 10:55   M.Gedrimas, V.Šukys
        21:18  15:21  21:15 [41']
   .    
    ->    
     M.Mackevičius, J.Jasinskas  
   M.Mackevičius, J.Jasinskas     ->  
   M.Mackevičius, J.Jasinskas    
    ->    
         
        11-a vieta
     
        ->
         
      Dėl 13-16 vietos    
       
     
      ->   13-a vieta
     
        ->
     
      ->  
         
         
        15-a vieta
     
        ->
         
  Turnyrai 
   1 2 ... 114 115 
Everesta -JSO Kalėdinis turnyras
2021-12-18 10:00 2021-12-18 21:00
RIO arena, Kaunas
CBC KALĖDINIS TURNYRAS
2021-12-18 10:00 2021-12-18 21:00
Delfi, Vilnius
Mūsų viltys
2021-12-18 10:00 2021-12-18 21:00
Klaipėdos energija, Klaipėda
Šeimų turnyras. Badmintonas- populiariausias šeimų sportas Lietuvoje.
2021-12-12 10:00 2021-12-12 21:00
Kauno MEGA, Kaunas
Badmintono Mėgėjų Lyga
2021-12-11 10:00 2021-12-11 21:00
Prienai, Prienai
CBC Junior
2021-12-11 10:00 2021-12-11 21:00
Delfi, Vilnius
     U-19 
     U-15 
     U-13 
Zanavyko taurė (2 etapas)
2021-12-11 10:00 2021-12-11 21:00
Šakių SC, Šakiai
     Suaug B    VV  
     Suaug C    VV    V    MV  
Lietuvos veteranų čempionatas
2021-12-04 09:30 2021-12-04 22:00
Prienai, Prienai
     35+    VV    VD    MD    MX  
     40+    VV    VD    MD    MX  
     45+    VV    VD    MD    MX  
     50+    VV    VD    MD    MX  
     55+    VV    VD    MD    MX  
     60+    VV    VD  
     65+    VV    VD  
Power of Doubles and Mix
2021-11-27 10:00 2021-11-27 21:00
Delfi, Vilnius
     Suaug B    VD    MX  
     Suaug C    VD    MD    MX  
16-oji Lietuvos taurė (4-as etapas)(Bj, Dj)
2021-11-20 10:00 2021-11-20 21:00
Panevėžio KKSC rankinio salė, Panevėžys
     U-19 B    VV    MV    VD    MD    MX  
     U-19 D    VV    MV    VD    MD  
   Pradžia  
   Naujienos  
   Turnyrai   Rezultatai  Kalendorius  Nuostatai  Teisėjavimas 
   Žaidėjai   Reitingai  Klubai  LT rinktinės 
   LBF   Kontaktai  Taisyklės  Dokumentai  VK posėdžiai  Lietuvos taurė  Žemaitijos taurė  PBL  Hummel lyga  Entuziazmas ir patirtis  Zanavyko taurė  Mėgėjų lyga  Badmintono Mėgėjų Lyga (BML)  Istorija  Nuorodos 
   LI 2021  
   Mokykloms  
Visa medžiaga pateikta šiame tinklapyje LBF nuosavybė. Kopijuoti ir platinti be sutikimo draudžiama.