Badminton
LIETUVOS BADMINTONO FEDERACIJA
  
 Vardas:     Slaptažodis: 
 
    
Badmintono turnyras Volano-Sportiados taurei laimėti, Data: 2020-02-15, Vieta: Bastilija, Tauragė  
Grupė- Suaug C, Mišrus dvejetas, dalyvių- 11, rungtynių tipas- Minuso sistema  
  
2020-02-15 2020-02-15 2020-02-15 2020-02-15  
 1   Giedrius Stasiulis 
 Jolanta Sereckienė 
  Dėl 1-8 vietos      
 G.Stasiulis, J.Sereckienė      
 16       ->      
  [8] 10:25   G.Stasiulis, J.Sereckienė    
 9   Paulius Liutikas 
 Darja Liutikė 
    16:21  21:13  21:13 [36']    
[1] 10:00   P.Liutikas, D.Liutikė      
 8   Evaldas Gedminas 
 Fausta Gedminaitė 
  21:14  16:21  21:14 [36']      
    [16] 10:50   G.Stasiulis, J.Sereckienė  
 5   Mindaugas Butautas 
 Ingrida Savickienė 
      21:17  18:21  21:7 [32']  
 M.Butautas, I.Savickienė      
 12       ->      
  [9] 10:25   G.Šiaučiūnas, L.Šiaučiūnienė    
 13         21:10  21:15 [20']    
 G.Šiaučiūnas, L.Šiaučiūnienė      
 4   Gintautas Šiaučiūnas 
 Loreta Šiaučiūnienė 
  ->       1-a vieta
      [25] 11:40   G.Stasiulis, J.Sereckienė
 3   Vidas Martinkus 
 Inga Vaicekauskienė 
        21:18  21:16 [25']
 V.Martinkus, I.Vaicekauskienė      
 14       ->      
  [10] 10:25   V.Martinkus, I.Vaicekauskienė    
 11   Vaidas Sutkaitis 
 Jolita Pilypaitė 
    21:13  11:21  21:11 [29']    
[2] 10:00   V.Sutkaitis, J.Pilypaitė      
 6   Jonas Maziliauskas 
 Eglė Gedminienė 
  18:21  21:18  21:19 [35']      
    [17] 10:50   V.Martinkus, I.Vaicekauskienė  
 7   Kęstutis Krūminas 
 Gitana Krūminienė 
      15:21  21:17  21:7 [29']  
[3] 10:00   K.Krūminas, G.Krūminienė      
 10   Remigijus Reimeris 
 Lina Gorienė 
  21:14  21:14 [25']      
  [11] 10:25   K.Krūminas, G.Krūminienė    
 15         10:21  21:8  21:17 [31']    
 M.Juodvalkis, S.Čečkauskienė      
 2   Mindaugas Juodvalkis 
 Sandra Čečkauskienė 
  ->    G.Šiaučiūnas, L.Šiaučiūnienė   3-a vieta
      [26] 11:40   K.Krūminas, G.Krūminienė
       K.Krūminas, G.Krūminienė   16:21  21:19  25:23 [40']
         
      Dėl 5-8 vietos    
     P.Liutikas, D.Liutikė    
    [18] 10:50   P.Liutikas, D.Liutikė  
     M.Butautas, I.Savickienė   12:21  21:11  21:18 [32']   5-a vieta
      [27] 11:40   M.Juodvalkis, S.Čečkauskienė
     V.Sutkaitis, J.Pilypaitė     23:21  21:23  22:20 [46']
    [19] 11:15   M.Juodvalkis, S.Čečkauskienė  
     M.Juodvalkis, S.Čečkauskienė   15:21  21:15  22:20 [35']  
         
         
       M.Butautas, I.Savickienė   7-a vieta
      [28] 11:40   M.Butautas, I.Savickienė
       V.Sutkaitis, J.Pilypaitė   18:21  21:14  24:22 [33']
         
    Dėl 9-16 vietos      
       
   E.Gedminas, F.Gedminaitė    
   E.Gedminas, F.Gedminaitė   ->    
     E.Gedminas, F.Gedminaitė  
      ->  
   .    
    ->     9-a vieta
      [29] 11:40   J.Maziliauskas, E.Gedminienė
        21:14  21:19 [28']
   J.Maziliauskas, E.Gedminienė    
   J.Maziliauskas, E.Gedminienė   ->    
    [20] 11:15   J.Maziliauskas, E.Gedminienė  
   R.Reimeris, L.Gorienė     21:18  21:17 [21']  
   R.Reimeris, L.Gorienė    
    ->    
         
        11-a vieta
       R.Reimeris, L.Gorienė
       R.Reimeris, L.Gorienė   ->
         
      Dėl 13-16 vietos    
       
     
      ->   13-a vieta
     
        ->
     
      ->  
         
         
        15-a vieta
     
        ->
         
  Turnyrai 
   1 2 ... 107 108 
15-oji Lietuvos taurė (4-as etapas)(A, Cv, Ds) Atšaukta
2021-01-16 10:00 2021-01-17 23:00
Prienai, Prienai
15-oji Lietuvos taurė (4-as etapas)(Bj, Dj) Atšaukta
2021-01-16 10:00 2021-01-17 22:00
Delfi, Vilnius
2020 metų Lietuvos veteranų čempionatas Atšaukta
2021-01-16 10:00 2021-01-17 22:00
Prienai, Prienai . ,
15-oji Lietuvos taurė (4-as etapas)(Bs, Es) Atšaukta
2021-01-16 10:00 2021-01-17 22:00
Panevėžio KKSC rankinio salė, Panevėžys
15-oji Lietuvos taurė (4-as etapas)(Cj) Atšaukta
2021-01-16 10:00 2021-01-17 20:00
Kauno MEGA, Kaunas
RSL Lithuanian U-17 2020
2020-10-24 08:10 2020-10-25 15:00
Delfi, Vilnius
     U-17    VV    MV    VD    MD    MX  
Everestos taurė
2020-10-24 10:00 2020-10-24 22:00
RIO arena, Kaunas
     Suaug    VV    VD    MD    MX  
     Suaug B    VD    MD    MX  
     Suaug C    VD    MX  
Hummel Badmintono Lyga
2020-10-17 08:00 2020-10-17 22:00
Delfi, Vilnius
     Suaug    VD    MD    MX  
     Suaug B    VV    VD    MD    MX  
     Suaug C    VV    VD    MD    MX  
     Suaug D    VD    MX  
15-oji Lietuvos taurė (3-as etapas)(Bj, Dj)
2020-10-17 10:00 2020-10-17 22:00
Panevėžio KKSC rankinio salė, Panevėžys
     U-19 B    VV    MV    VD    MD  
     U-19 D    VV    MV    VD    MD  
Sportiados-Volano badmintono turnyras
2020-10-17 10:00 2020-10-17 21:00
Bastilija, Tauragė
     Suaug B    VV    VD    MD    MX  
     Suaug D    VD    MD    MX  
   Pradžia  
   Naujienos  
   Turnyrai   Rezultatai  Kalendorius  Nuostatai  Teisėjavimas 
   Žaidėjai   Reitingai  Klubai  LT rinktinės 
   Galerija   Foto  Video 
   LBF   Kontaktai  Taisyklės  Dokumentai  VK posėdžiai  Lietuvos taurė  Žemaitijos taurė  PBL  Hummel lyga  Entuziazmas ir patirtis  Zanavyko taurė  Mėgėjų lyga  Istorija  Nuorodos 
   LJ 2020  
   LI U-17  
Visa medžiaga pateikta šiame tinklapyje LBF nuosavybė. Kopijuoti ir platinti be sutikimo draudžiama.