Badminton
LIETUVOS BADMINTONO FEDERACIJA
  
 Vardas:     Slaptažodis: 
 
    
Sumer in the City, Data: 2020-07-18, Vieta: Delfi, Vilnius  
 GrupėVyrų vienetasVyrų dvejetasMišrus dvejetas
 Suaug B 
   7           1.8 
   3     1       1.4 
   6     2       5.6 
 Suaug C 
   5     1       0.8 
Žaidimai     
 Nr   Grupė   Tipas   1-as Dalyvis   Rezultatas   2-as Dalyvis   Informacija 
 1   18 d.  11:00  Suaug C   VD    D.Mazėtis  R.Navaitis   17:21  21:19  21:19    M.Eidenas  O.Renevis   17  
 2   18 d.  11:00  Suaug C   VD    G.Buitvydas  A.Jakutis   21:18  20:22  17:21    A.Borisenko  Ž.Kvartūnas   20  
 3   18 d.  11:00  Suaug B   VD    M.Danys  J.Masaitis   22:20  21:17    M.Povilaitis  D.Sirvydis   11  
 4   18 d.  11:30  Suaug C   VD    V.Jankauskas  D.Likas   21:19  21:14    M.Eidenas  O.Renevis   18  
 5   18 d.  11:30  Suaug C   VD    D.Mazėtis  R.Navaitis   19:21  21:14  21:13    G.Buitvydas  A.Jakutis   31  
 6   18 d.  11:30  Suaug B   VD    D.Pakšys  R.Kavaliauskas   21:13  21:9    M.Povilaitis  D.Sirvydis   15  
 7   18 d.  12:00  Suaug C   VD    V.Jankauskas  D.Likas   21:11  20:22  26:24    A.Borisenko  Ž.Kvartūnas   31  
 8   18 d.  12:00  Suaug C   VD    G.Buitvydas  A.Jakutis   21:12  21:12    M.Eidenas  O.Renevis   16  
 9   18 d.  12:00  Suaug B   VD    D.Pakšys  R.Kavaliauskas   21:19  21:17    M.Danys  J.Masaitis   23  
 10   18 d.  12:30  Suaug C   VD    V.Jankauskas  D.Likas   21:23  15:21    G.Buitvydas  A.Jakutis   20  
 11   18 d.  12:30  Suaug C   VD    D.Mazėtis  R.Navaitis   21:17  21:17    A.Borisenko  Ž.Kvartūnas   17  
 12   18 d.  13:00  Suaug C   VD    V.Jankauskas  D.Likas   21:18  21:15    D.Mazėtis  R.Navaitis   18  
 13   18 d.  13:00  Suaug C   VD    A.Borisenko  Ž.Kvartūnas   21:10  21:16    M.Eidenas  O.Renevis   13  
 14   18 d.  13:30  Suaug B   MX    M.Povilaitis  D.Lubė   21:15  21:16    D.Sirvydis  I.Gudelytė   15  
 15   18 d.  13:30  Suaug B   MX    D.Likas  Ž.Simonaitytė   18:21  17:21    R.Januševičius  V.Zonytė   17  
 16   18 d.  14:00  Suaug B   MX    R.Kavaliauskas  T.Urbonienė   21:19  21:17    D.Sirvydis  I.Gudelytė   18  
 17   18 d.  14:00  Suaug B   MX    M.Dagilis  E.Likienė   21:8  21:12    R.Januševičius  V.Zonytė   12  
 18   18 d.  14:30  Suaug B   MX    R.Kavaliauskas  T.Urbonienė   21:14  12:21  21:17    M.Povilaitis  D.Lubė   30  
 19   18 d.  14:30  Suaug B   MX    M.Dagilis  E.Likienė   13:21  15:21    D.Likas  Ž.Simonaitytė   13  
 20   18 d.  15:00  Suaug B   MX    R.Kavaliauskas  T.Urbonienė   21:15  15:21  26:28    M.Dagilis  E.Likienė   36  
 21   18 d.  15:00  Suaug B   MX    M.Povilaitis  D.Lubė   21:12  21:8    D.Likas  Ž.Simonaitytė   14  
 22   18 d.  15:00  Suaug B   MX    D.Sirvydis  I.Gudelytė   21:11  21:14    R.Januševičius  V.Zonytė   14  
 24   18 d.  15:30  Suaug B   VV    A.Jakutis   13:21  22:20  13:21    R.Kavaliauskas   31  
 25   18 d.  15:30  Suaug B   VV    M.Danys   12:21  11:21    M.Dagilis   16  
 26   18 d.  15:30  Suaug B   VV    J.Masaitis   19:21  10:21    A.Olšauskas   17  
 27   18 d.  16:00  Suaug B   VV    D.Pakšys   21:6  21:5    R.Kavaliauskas   6  
 28   18 d.  16:00  Suaug B   VV    M.Dagilis   21:11  21:8    A.Olšauskas   16  
 29   18 d.  16:00  Suaug B   VV    M.Danys   21:15  21:10    J.Masaitis   9  
 30   18 d.  16:30  Suaug B   VV    D.Pakšys   21:17  11:21  6:21    M.Dagilis   26  
 31   18 d.  16:30  Suaug B   VV    R.Kavaliauskas   21:17  22:20    A.Olšauskas   24  
 32   18 d.  16:30  Suaug B   VV    A.Jakutis   16:21  4:21    M.Danys   18  
32 Susitikimų(ai)
  Turnyrai 
   1 2 ... 104 105 
15-oji Lietuvos taurė (2-as etapas)(A)
2020-08-15 10:00 2020-08-15 22:00
Klaipėdos energija, Klaipėda
15-oji Lietuvos taurė (2-as etapas)(Bs, Cv, Es)
2020-08-15 10:00 2020-08-15 21:00
Panevėžio KKSC rankinio salė, Panevėžys
15-oji Lietuvos taurė (2-as etapas)(Ds)
2020-08-15 10:00 2020-08-15 21:00
Palangos SC, Palanga
Palangos vasara 2020
2020-08-01 08:45 2020-08-01 22:30
Palangos SC, Palanga
     Suaug B    VV    VD    MD    MX  
     Suaug D    VV    VD    MD    MX  
     Suaug E    VD    MD    MX  
Jūros šventė 2020
2020-07-25 10:00 2020-07-25 21:00
Klaipėdos energija, Klaipėda
     Suaug B    VV    VD    MD    MX  
     Suaug D    VD    MD    MX  
Hummel Badmintono Lyga (BAIGIAMASIS TURNYRAS + VAKARONĖ)
2020-07-25 09:00 2020-07-25 20:00
Delfi, Vilnius
     Suaug B    VV    VD    MD    MX  
     Suaug C    VD    MX  
Vasara Prienuose 2
2020-07-18 10:00 2020-07-18 21:00
Prienai, Prienai
     Suaug    VV    VD  
     Suaug B    VV    VD    MD    MX  
     Suaug C    VV    VD    MX  
     Suaug D    VD  
Sumer in the City
2020-07-18 11:00 2020-07-18 18:00
Delfi, Vilnius
     Suaug B    VV    VD    MX  
     Suaug C    VD  
Panevėžio badmintono klubo gimtadienis
2020-07-11 10:00 2020-07-11 23:00
Panevėžio KKSC rankinio salė, Panevėžys
     Suaug    VV    V    VD    D    MX  
     Suaug B    VV    MV    VD    MD    MX  
     Suaug C    VV    VD    MD    MX  
     U-19 D    VV    VD  
Atviras Pajūrio badmintono čempionatas
2020-07-04 09:20 2020-07-04 22:00
Palangos SC, Palanga
     Suaug B    VV    VD    MD    MX  
     Suaug D    VV    VD    MD    MX  
   Pradžia  
   Naujienos  
   Turnyrai   Rezultatai  Kalendorius  Nuostatai  Teisėjavimas 
   Žaidėjai   Reitingai  Klubai  LT rinktinės 
   Galerija   Foto  Video 
   LBF   Kontaktai  Taisyklės  Dokumentai  VK posėdžiai  Lietuvos taurė  Žemaitijos taurė  PBL  Hummel lyga  Entuziazmas ir patirtis  Zanavyko taurė  Mėgėjų lyga  Istorija  Nuorodos 
   LJ 2020  
Visa medžiaga pateikta šiame tinklapyje LBF nuosavybė. Kopijuoti ir platinti be sutikimo draudžiama.