Badminton
LIETUVOS BADMINTONO FEDERACIJA
  
 Vardas:     Slaptažodis: 
 
    
15-oji Lietuvos taurė (3-as etapas)(A, Cv, Ds), Data: 2020-09-19, Vieta: Prienai, Prienai  
Grupė- Suaug, Mišrus dvejetas, dalyvių- 7, rungtynių tipas- Minuso sistema  
  
2020-09-19 2020-09-19 2020-09-19  
 1  Jonas Petkus ,  Gabija Mockutė   Dėl 1-4 vietų    
 J.Petkus, G.Mockutė    
 8       ->    
  [56] 12:35   J.Petkus, G.Mockutė  
 5  Edgaras Slušnys ,  Vaida Slušnienė      21:10  21:14 [26']  
[38] 11:45   E.Slušnys, V.Slušnienė    
 4  Tomas Vaškevičius ,  Ieva Gaidė    16:21  21:13  21:15 [41']    1-a vieta
    [76] 13:25   J.Petkus, G.Mockutė
 3  Aivaras Kvedarauskas ,  Gerda Trakymaitė        21:19  21:10 [28']
[39] 11:45   A.Kvedarauskas, G.Trakymaitė    
 6  Linas Supronas ,  Rebeka Aleksevičiūtė    15:21  21:15  21:17 [38']    
  [57] 12:35   A.Kvedarauskas, G.Trakymaitė  
 7  Vilmantas Pratusevičius ,  Rasa Radžiūnaitė      17:21  21:12  22:20 [42']  
[40] 11:45   M.Dagilis, G.Dapkuvienė    
 2  Mindaugas Dagilis ,  Giedrė Dapkuvienė    25:23  21:18 [27']    
     
     E.Slušnys, V.Slušnienė  3-a vieta
  [77] 13:25   E.Slušnys, V.Slušnienė
   M.Dagilis, G.Dapkuvienė   17:21  21:13  22:20 [39']
       
   Dėl 5-8 vietų    
     
   T.Vaškevičius, I.Gaidė  
   T.Vaškevičius, I.Gaidė   ->  5-a vieta
    [78] 13:25   L.Supronas, R.Aleksevičiūtė
   L.Supronas, R.Aleksevičiūtė     22:20  21:19 [29']
  [58] 12:35   L.Supronas, R.Aleksevičiūtė  
   V.Pratusevičius, R.Radžiūnaitė   21:10  20:22  21:5 [28']  
       
       
     7-a vieta
     V.Pratusevičius, R.Radžiūnaitė
     V.Pratusevičius, R.Radžiūnaitė   ->
       
  Turnyrai 
   1 2 ... 112 113 
Arūno Grigaliūno atminimo turnyras
2021-11-06 10:00 2021-11-06 21:00
Badmintono centras, Vilnius
Badmintono Mėgėjų Lyga
2021-11-06 10:00 2021-11-06 21:00
Prienai, Prienai
CBC Junior
2021-11-06 10:00 2021-11-06 21:00
Delfi, Vilnius
     U-19 
     U-15 
     U-11 
RSL Lietuva U15
2021-11-03 14:00 2021-11-04 18:00
Sportininkų rengimo centras, Druskininkai
     U-15 
RSL Lithuanian Junior
2021-11-03 13:00 2021-11-04 14:00
Sportininkų rengimo centras, Druskininkai
     U-19    VV    MV    VD    MD    MX  
RSL Lithuanian U17 International (atšaukta)
2021-10-29 10:00 2021-10-31 14:00
Sportininkų rengimo centras, Druskininkai
SIGNEDA-JSO TAURĖ
2021-10-30 10:00 2021-10-30 21:00
RIO arena, Kaunas
     Suaug    VV    VD  
     Suaug B 
     Suaug C 
     Suaug D 
Lithuanian U15
2021-10-29 10:00 2021-10-30 14:00
Delfi, Vilnius
     U-15    VV    MV    VD    MD    MX  
Zanavyko taurė (1 etapas)
2021-10-23 09:00 2021-10-23 23:55
Šakių SC, Šakiai
     Suaug B    VV  
     Mėgėjai    VD    MD    MX  
     Mėgėjai B    VD    MD    MX  
Badmintono Mėgėjų Lyga
2021-10-16 10:00 2021-10-16 21:00
Delfi, Vilnius
     Suaug    VV    VD    MD    MX  
     Suaug B    VV    VD    MD    MX  
     Suaug C    VD    MX  
   Pradžia  
   Naujienos  
   Turnyrai   Rezultatai  Kalendorius  Nuostatai  Teisėjavimas 
   Žaidėjai   Reitingai  Klubai  LT rinktinės 
   LBF   Kontaktai  Taisyklės  Dokumentai  VK posėdžiai  Lietuvos taurė  Žemaitijos taurė  PBL  Hummel lyga  Entuziazmas ir patirtis  Zanavyko taurė  Mėgėjų lyga  Badmintono Mėgėjų Lyga (BML)  Istorija  Nuorodos 
   LI 2021  
   Mokykloms  
Visa medžiaga pateikta šiame tinklapyje LBF nuosavybė. Kopijuoti ir platinti be sutikimo draudžiama.