Badminton
LIETUVOS BADMINTONO FEDERACIJA
  
 Vardas:     Slaptažodis: 
 
    
15-oji Lietuvos taurė (3-as etapas)(A, Cv, Ds), Data: 2020-09-19, Vieta: Prienai, Prienai  
Grupė- Suaug, Vyrų dvejetas, dalyvių- 11, rungtynių tipas- Minuso sistema  
  
2020-09-19 2020-09-19 2020-09-19 2020-09-19  
 1  Aivaras Kvedarauskas 
 Mindaugas Dagilis 
  Dėl 1-8 vietos      
 A.Kvedarauskas, M.Dagilis      
 16       ->      
  [112] 15:40   A.Kvedarauskas, M.Dagilis    
 9  Matas Mackevičius 
 Simas Skurdauskas 
    21:14  21:16 [28']    
[96] 14:50   Ą.Barkauskas, A.Valatka      
 8  Ąžuolas Barkauskas 
 Augustas Valatka 
  21:10  21:9 [21']      
    [127] 16:30   V.Bagdanavičius, M.Šames  
 5  Benas Vaškevičius 
 Mantas Maulė 
      21:12  21:9 [26']  
 B.Vaškevičius, M.Maulė      
 12       ->      
  [113] 15:40   V.Bagdanavičius, M.Šames    
 13         21:15  21:12 [30']    
 V.Bagdanavičius, M.Šames      
 4  Vilius Bagdanavičius 
 Mark Šames 
  ->       1-a vieta
      [139] 17:20   I.Reznikas, J.Petkus
 3  Edgaras Slušnys 
 Mamertas Noreika 
        21:15  21:11 [27']
 E.Slušnys, M.Noreika      
 14       ->      
  [114] 15:40   E.Slušnys, M.Noreika    
 11  Gedmantas Čepkauskas 
 Andrius Montrimas 
    23:21  21:11 [33']    
[97] 14:50   L.Supronas, Š.Stumbra      
 6  Linas Supronas 
 Šarūnas Stumbra 
  21:15  13:21  21:16 [34']      
    [128] 16:30   I.Reznikas, J.Petkus  
 7  Mantas Palubinskas 
 Vilmantas Pratusevičius 
      21:11  21:11 [19']  
[98] 14:50   M.Palubinskas, V.Pratusevičius      
 10  Domas Pakšys 
 Rapolas Grigaliūnas 
  21:13  21:15 [25']      
  [115] 15:40   I.Reznikas, J.Petkus    
 15         21:12  21:10 [26']    
 I.Reznikas, J.Petkus      
 2  Ignas Reznikas 
 Jonas Petkus 
  ->    A.Kvedarauskas, M.Dagilis   3-a vieta
      [140] 17:20   E.Slušnys, M.Noreika
       E.Slušnys, M.Noreika   21:18  21:18 [28']
         
      Dėl 5-8 vietos    
     Ą.Barkauskas, A.Valatka    
    [129] 16:30   B.Vaškevičius, M.Maulė  
     B.Vaškevičius, M.Maulė   21:16  21:17 [22']   5-a vieta
      [141] 17:20   B.Vaškevičius, M.Maulė
     L.Supronas, Š.Stumbra     21:17  21:15 [25']
    [130] 16:30   M.Palubinskas, V.Pratusevičius  
     M.Palubinskas, V.Pratusevičius   20:22  21:18  21:19 [40']  
         
         
       Ą.Barkauskas, A.Valatka   7-a vieta
     
       L.Supronas, Š.Stumbra   ->
         
    Dėl 9-16 vietos      
       
   M.Mackevičius, S.Skurdauskas    
   M.Mackevičius, S.Skurdauskas   ->    
     M.Mackevičius, S.Skurdauskas  
      ->  
   .    
    ->     9-a vieta
      [131] 16:30   G.Čepkauskas, A.Montrimas
        21:16  21:14 [25']
   G.Čepkauskas, A.Montrimas    
   G.Čepkauskas, A.Montrimas   ->    
    [116] 15:40   G.Čepkauskas, A.Montrimas  
   D.Pakšys, R.Grigaliūnas     19:21  21:15  23:21 [51']  
   D.Pakšys, R.Grigaliūnas    
    ->    
         
        11-a vieta
       D.Pakšys, R.Grigaliūnas
       D.Pakšys, R.Grigaliūnas   ->
         
      Dėl 13-16 vietos    
       
     
      ->   13-a vieta
     
        ->
     
      ->  
         
         
        15-a vieta
     
        ->
         
  Turnyrai 
   1 2 ... 112 113 
RSL Lietuva U15
2021-11-03 14:00 2021-11-04 18:00
Sportininkų rengimo centras, Druskininkai
RSL Lithuanian Junior
2021-11-03 13:00 2021-11-04 14:00
Sportininkų rengimo centras, Druskininkai
     U-19    VV    MV    VD    MD    MX  
RSL Lithuanian U17 International (atšaukta)
2021-10-29 10:00 2021-10-31 14:00
Sportininkų rengimo centras, Druskininkai
SIGNEDA-JSO TAURĖ
2021-10-30 10:00 2021-10-30 21:00
RIO arena, Kaunas
Lithuanian U15
2021-10-29 10:00 2021-10-30 14:00
Delfi, Vilnius
     U-15    VV    MV    VD    MD    MX  
Zanavyko taurė (1 etapas)
2021-10-23 10:00 2021-10-23 21:00
Šakių SC, Šakiai
     Suaug B    VV  
     Suaug C    VV    MV  
     Suaug D    VV    MV  
     Mėgėjai 
     Mėgėjai B 
Badmintono Mėgėjų Lyga
2021-10-16 10:00 2021-10-16 21:00
Delfi, Vilnius
     Suaug    VV    VD    MD    MX  
     Suaug B    VV    VD    MD    MX  
     Suaug C    VD    MX  
Kavos Banko Entuziastų turnyras
2021-10-16 10:00 2021-10-16 21:00
Kazlų Rūdos sporto centras, Kazlų Rūda
     Suaug C    VV    VD    MD    MX  
     Suaug D    VD  
     Suaug E    VD    MD    MX  
NIDA International
2021-10-16 10:00 2021-10-16 21:00
Neringos gimnazija, Nida
     Suaug B    VD    MD    MX  
     Suaug D    VD    MD    MX  
Žurnalistų turnyras
2021-10-14 11:00 2021-10-14 15:00
SEB arena, Vilnius
     Suaug    D  
   Pradžia  
   Naujienos  
   Turnyrai   Rezultatai  Kalendorius  Nuostatai  Teisėjavimas 
   Žaidėjai   Reitingai  Klubai  LT rinktinės 
   LBF   Kontaktai  Taisyklės  Dokumentai  VK posėdžiai  Lietuvos taurė  Žemaitijos taurė  PBL  Hummel lyga  Entuziazmas ir patirtis  Zanavyko taurė  Mėgėjų lyga  Badmintono Mėgėjų Lyga (BML)  Istorija  Nuorodos 
   LI 2021  
   Mokykloms  
Visa medžiaga pateikta šiame tinklapyje LBF nuosavybė. Kopijuoti ir platinti be sutikimo draudžiama.