Badminton
LIETUVOS BADMINTONO FEDERACIJA
  
 Vardas:     Slaptažodis: 
 
    
15-oji Lietuvos taurė (3-as etapas)(A, Cv, Ds), Data: 2020-09-19, Vieta: Prienai, Prienai  
Grupė- Suaug D, Vyrų dvejetas, dalyvių- 18, rungtynių tipas- Minuso sistema  
  
2020-09-19 2020-09-19 2020-09-19 2020-09-19 2020-09-19  
 1  Kęstutis Krūminas 
 Gintautas Šiaučiūnas 
  Dėl 1-16 vietos        
 K.Krūminas, G.Šiaučiūnas        
 32       ->        
  [142] 17:20   K.Krūminas, G.Šiaučiūnas      
 17  Saulius Pilinkus 
 Raimondas Šulskis 
    21:8  21:7 [22']      
[132] 16:30   M.Pacevičius, A.Ūzas        
 16  Mindaugas Pacevičius 
 Aivaras Ūzas 
  21:10  21:11 [16']        
    [159] 18:10   K.Krūminas, G.Šiaučiūnas    
 9  Aleksėj Borisenko 
 Vidmantas Galiauskas 
      21:12  21:23  21:19 [40']    
 A.Borisenko, V.Galiauskas        
 24       ->        
  [143] 17:20   A.Liočas, R.Paškevičius      
 25         21:7  21:13 [20']      
 A.Liočas, R.Paškevičius        
 8  Arūnas Liočas 
 Ramūnas Paškevičius 
  ->        
      [179] 19:00   K.Krūminas, G.Šiaučiūnas  
 5  Alfredas Fedenko 
 Tautvydas Paliulis 
        23:21  21:14 [27']  
 A.Fedenko, T.Paliulis        
 28       ->        
  [144] 17:20   A.Fedenko, T.Paliulis      
 21         21:12  21:10 [24']      
 V.Liutika, R.Vasilevskis        
 12  Vytautas Liutika 
 Ričardas Vasilevskis 
  ->        
    [160] 18:10   D.Mazėtis, D.Sirvydis    
 13  Žilvinas Rėklaitis 
 Dainius Zinkus 
      29:27  21:15 [27']    
 Ž.Rėklaitis, D.Zinkus        
 20       ->        
  [145] 17:20   D.Mazėtis, D.Sirvydis      
 29         21:17  23:21 [26']      
 D.Mazėtis, D.Sirvydis        
 4  Dainius Mazėtis 
 Darius Sirvydis 
  ->         1-a vieta
        [201] 20:20   T.Staniulis, G.Strumila
 3  Tadas Staniulis 
 Giedrius Strumila 
          16:21  21:7  21:11 [36']
 T.Staniulis, G.Strumila        
 30       ->        
  [146] 17:20   T.Staniulis, G.Strumila      
 19         21:14  21:10 [24']      
 A.Šadauskas, G.Vilčinskas        
 14  Aurelijus Šadauskas 
 Gražvydas Vilčinskas 
  ->        
    [161] 18:10   T.Staniulis, G.Strumila    
 11  Ramūnas Mackevičius 
 Artūras Sirbikė 
      21:18  19:21  21:17 [38']    
 R.Mackevičius, A.Sirbikė        
 22       ->        
  [147] 17:20   R.Mackevičius, A.Sirbikė      
 27         13:21  21:19  21:16 [33']      
 A.Abromaitis, R.Ražanauskas        
 6  Almantas Abromaitis 
 Ramūnas Ražanauskas 
  ->        
      [180] 19:00   T.Staniulis, G.Strumila  
 7  Ričardas Kazlauskas 
 Nerijus Molis 
        21:16  19:21  21:17 [44']  
 R.Kazlauskas, N.Molis        
 26       ->        
  [148] 17:45   M.Narkus, A.Urbonas      
 23         21:18  20:22  21:17 [43']      
 M.Narkus, A.Urbonas        
 10  Mindaugas Narkus 
 Aidas Urbonas 
  ->        
    [162] 18:10   M.Narkus, A.Urbonas    
 15  Dainius Mitrulevičius 
 Gražvydas Petrauskas 
      21:7  21:15 [21']    
[133] 16:30   D.Mitrulevičius, G.Petrauskas        
 18  Vincas Dakinevičius 
 Audrius Valatka 
  21:12  21:12 [13']      D.Mazėtis, D.Sirvydis   3-a vieta
  [149] 17:45   D.Mitrulevičius, G.Petrauskas   [202] 20:20   M.Narkus, A.Urbonas
 31         21:16  17:21  21:11 [47']    M.Narkus, A.Urbonas   21:19  14:21  21:18 [31']
 Č.Ramanauskas, B.Lozinskis        
 2  Česlovas Ramanauskas 
 Borisas Lozinskis 
  ->     Dėl 5-8 vietos    
       A.Liočas, R.Paškevičius    
      [181] 19:25   A.Liočas, R.Paškevičius  
       A.Fedenko, T.Paliulis   21:0   5-a vieta
         A.Liočas, R.Paškevičius
       R.Mackevičius, A.Sirbikė     23:21  17:21  22:20 [36']
      [182] 19:25   R.Mackevičius, A.Sirbikė  
       D.Mitrulevičius, G.Petrauskas   21:14  21:6 [35']  
           
           
         A.Fedenko, T.Paliulis   7-a vieta
       
         D.Mitrulevičius, G.Petrauskas   ->
      Dėl 9-16 vietos      
     M.Pacevičius, A.Ūzas      
    [163] 18:10   A.Borisenko, V.Galiauskas    
     A.Borisenko, V.Galiauskas   21:12  22:20 [27']    
      [183] 19:25   Ž.Rėklaitis, D.Zinkus  
     V.Liutika, R.Vasilevskis     21:18  21:15 [25']  
    [164] 18:10   Ž.Rėklaitis, D.Zinkus    
     Ž.Rėklaitis, D.Zinkus   21:8  19:21  21:12 [30']     9-a vieta
       
     A.Šadauskas, G.Vilčinskas       ->
    [165] 18:10   A.Abromaitis, R.Ražanauskas    
     A.Abromaitis, R.Ražanauskas   21:8  21:4 [18']    
      [184] 19:25   A.Abromaitis, R.Ražanauskas  
     R.Kazlauskas, N.Molis     21:19  21:15 [12']  
    [166] 18:35   Č.Ramanauskas, B.Lozinskis    
     Č.Ramanauskas, B.Lozinskis   20:22  22:20  21:15 [43']    
           
         A.Borisenko, V.Galiauskas   11-a vieta
       
         Č.Ramanauskas, B.Lozinskis   ->
           
        Dėl 13-16 vietos    
       M.Pacevičius, A.Ūzas    
       
       V.Liutika, R.Vasilevskis   ->   13-a vieta
       
       A.Šadauskas, G.Vilčinskas     ->
       
       R.Kazlauskas, N.Molis   ->  
           
           
          15-a vieta
       
    Dėl 17-32 vietos       ->
         
   S.Pilinkus, R.Šulskis      
   S.Pilinkus, R.Šulskis   ->      
     S.Pilinkus, R.Šulskis    
      ->    
   .      
    ->      
       S.Pilinkus, R.Šulskis  
        ->  
   .      
    ->      
     .    
      ->    
   .      
    ->       17-a vieta
        [150] 17:45   V.Dakinevičius, A.Valatka
          21:14  21:16 [23']
   .      
    ->      
     .    
      ->    
   .      
    ->      
       V.Dakinevičius, A.Valatka  
        ->  
   .      
    ->      
     V.Dakinevičius, A.Valatka    
   V.Dakinevičius, A.Valatka     ->    
   V.Dakinevičius, A.Valatka      
    ->     19-a vieta
       
          ->
           
        Dėl 21-24 vietos    
         
       
        ->   21-a vieta
       
          ->
       
        ->  
           
           
          23-a vieta
       
          ->
      Dėl 25-32 vietos      
         
       
      ->    
       
        ->  
       
      ->     25-a vieta
       
          ->
       
      ->    
       
        ->  
       
      ->    
           
          27-a vieta
       
          ->
           
        Dėl 29-32 vietos    
         
       
        ->   29-a vieta
       
          ->
       
        ->  
           
           
          31-a vieta
       
          ->
           
  Turnyrai 
   1 2 ... 112 113 
RSL Lithuanian U17 International (atšaukta)
2021-10-29 10:00 2021-10-31 14:00
Sportininkų rengimo centras, Druskininkai
SIGNEDA-JSO TAURĖ
2021-10-30 10:00 2021-10-30 21:00
RIO arena, Kaunas
Lithuanian U15
2021-10-29 10:00 2021-10-30 14:00
Delfi, Vilnius
Zanavyko taurė (1 etapas)
2021-10-23 10:00 2021-10-23 21:00
Šakių SC, Šakiai
     Suaug B    VV  
     Suaug C    VV    MV  
     Suaug D    VV    MV  
Badmintono Mėgėjų Lyga
2021-10-16 10:00 2021-10-16 21:00
Delfi, Vilnius
     Suaug    VV    VD    MD    MX  
     Suaug B    VV    VD    MD    MX  
     Suaug C    VD    MX  
Kavos Banko Entuziastų turnyras
2021-10-16 10:00 2021-10-16 21:00
Kazlų Rūdos sporto centras, Kazlų Rūda
     Suaug C    VV    VD    MD    MX  
     Suaug D    VD  
     Suaug E    VD    MD    MX  
NIDA International
2021-10-16 10:00 2021-10-16 21:00
Neringos gimnazija, Nida
     Suaug B    VD    MD    MX  
     Suaug D    VD    MD    MX  
Žurnalistų turnyras
2021-10-14 11:00 2021-10-14 15:00
SEB arena, Vilnius
     Suaug    D  
Badmintono turnyras Tauragės SK "Volanas" - 25
2021-10-09 09:00 2021-10-09 21:00
Bastilija, Tauragė
     Suaug B    VD    MD    MX  
     Suaug D    VD    MD    MX  
VISAI VIENI 4 (D’Artanjanas planuoja būti)
2021-10-09 16:00 2021-10-09 21:00
Badmintono centras, Vilnius
     Suaug B    VV  
   Pradžia  
   Naujienos  
   Turnyrai   Rezultatai  Kalendorius  Nuostatai  Teisėjavimas 
   Žaidėjai   Reitingai  Klubai  LT rinktinės 
   LBF   Kontaktai  Taisyklės  Dokumentai  VK posėdžiai  Lietuvos taurė  Žemaitijos taurė  PBL  Hummel lyga  Entuziazmas ir patirtis  Zanavyko taurė  Mėgėjų lyga  Badmintono Mėgėjų Lyga (BML)  Istorija  Nuorodos 
   LI 2021  
   Mokykloms  
Visa medžiaga pateikta šiame tinklapyje LBF nuosavybė. Kopijuoti ir platinti be sutikimo draudžiama.