Badminton
LIETUVOS BADMINTONO FEDERACIJA
  
 Vardas:     Slaptažodis: 
 
    
15-oji Lietuvos taurė (3-as etapas)(A, Cv, Ds), Data: 2020-09-19, Vieta: Prienai, Prienai  
Grupė- Suaug D, Mišrus dvejetas, dalyvių- 27, rungtynių tipas- Minuso sistema  
  
2020-09-19 2020-09-19 2020-09-19 2020-09-19 2020-09-19  
 1   Kęstutis Krūminas 
 Gitana Krūminienė 
  Dėl 1-16 vietos        
 K.Krūminas, G.Krūminienė        
 32       ->        
  [59] 12:35   K.Krūminas, G.Krūminienė      
 17   Almantas Abromaitis 
 Anta Marija Antanavičiūtė 
    25:23  21:12 [25']      
[41] 11:45   A.Abromaitis, A.Antanavičiūtė        
 16   Aidas Urbonas 
 Kristina Freimanaitė 
  21:8  21:18 [18']        
    [79] 14:00   K.Krūminas, G.Krūminienė    
 9   Ričardas Vasilevskis 
 Irena Peleckienė 
      21:13  21:11 [21']    
[42] 11:45   R.Vasilevskis, I.Peleckienė        
 24   Rolandas Čepulis 
 Rasa Lazauskaitė 
  21:18  21:18 [24']        
  [60] 12:35   M.Petkevičius, R.Šidlauskienė      
 25   Gražvydas Vilčinskas 
 Laura Aleknavičiūtė 
    21:15  21:18 [17']      
[43] 11:45   M.Petkevičius, R.Šidlauskienė        
 8   Mažvydas Petkevičius 
 Rima Šidlauskienė 
  21:14  21:11 [25']        
      [101] 14:50   A.Fedenko, A.Stankutė  
 5   Dainius Mazėtis 
 Agnė Šafranovičiūtė 
        21:15  21:16 [20']  
 D.Mazėtis, A.Šafranovičiūtė        
 28       ->        
  [61] 12:35   R.Giedraitis, R.Šutaitė-Giedraitienė      
 21   Pavel Šavareiko 
 Viktorija Ivaščenkova 
    21:16  14:21  27:25 [31']      
[44] 11:45   R.Giedraitis, R.Šutaitė-Giedraitienė        
 12   Robertas Giedraitis 
 Rosita Šutaitė-Giedraitienė 
  22:20  22:20 [26']        
    [80] 14:00   A.Fedenko, A.Stankutė    
 13   Nerijus Molis 
 Giedrė Ūsienė 
      14:21  22:20  21:13 [42']    
[45] 11:45   A.Fedenko, A.Stankutė        
 20   Alfredas Fedenko 
 Agnė Stankutė 
  21:4  21:13 [19']        
  [62] 12:35   A.Fedenko, A.Stankutė      
 29         21:17  21:18 [24']      
 T.Paliulis, J.Sereckienė        
 4   Tautvydas Paliulis 
 Jolanta Sereckienė 
  ->         1-a vieta
        [119] 15:40   T.Staniulis, M.Gumbrevičiūtė
 3   Tadas Staniulis 
 Milda Gumbrevičiūtė 
          21:15  19:21  21:19 [46']
 T.Staniulis, M.Gumbrevičiūtė        
 30       ->        
  [63] 12:35   T.Staniulis, M.Gumbrevičiūtė      
 19   Vidmantas Galiauskas 
 Jurita Repšienė 
    22:20  13:21  21:15 [31']      
[46] 11:45   M.Augustaitis, I.Bankauskienė        
 14   Marius Augustaitis 
 Inga Bankauskienė 
  21:14  21:10 [21']        
    [81] 14:00   T.Staniulis, M.Gumbrevičiūtė    
 11   Aleksėj Borisenko 
 Jolanta Molienė 
      21:17  21:18 [24']    
[47] 12:10   A.Borisenko, J.Molienė        
 22   Aurelijus Šadauskas 
 Jurgita Šadauskienė 
  21:14  21:14 [26']        
  [64] 12:35   D.Sirvydis, Ž.Simonaitytė      
 27   Dainius Mitrulevičius 
 Jurgita Ravinskienė 
    21:15  21:13 [21']      
[48] 12:10   D.Sirvydis, Ž.Simonaitytė        
 6   Darius Sirvydis 
 Živilė Simonaitytė 
  21:10  21:11 [25']        
      [102] 14:50   T.Staniulis, M.Gumbrevičiūtė  
 7   Mindaugas Loveikis 
 Loreta Šiaučiūnienė 
        21:14  21:12 [22']  
[49] 12:10   M.Loveikis, L.Šiaučiūnienė        
 26   Mindaugas Pacevičius 
 Rūta Pacevičienė 
  21:5  21:9 [23']        
  [65] 13:00   M.Loveikis, L.Šiaučiūnienė      
 23   Vytautas Liutika 
 Rima Januškienė 
    19:21  21:14  21:13 [42']      
[50] 12:10   R.Paškevičius, J.Paškevičienė        
 10   Ramūnas Paškevičius 
 Jūratė Paškevičienė 
  21:19  21:6 [27']        
    [82] 14:00   R.Ražanauskas, V.Navardauskaitė    
 15   Ramūnas Ražanauskas 
 Viltė Navardauskaitė 
      21:13  21:14 [25']    
[51] 12:10   R.Ražanauskas, V.Navardauskaitė        
 18   Ričardas Kazlauskas 
 Asta Mastavičiūtė 
  21:17  21:19 [23']      K.Krūminas, G.Krūminienė   3-a vieta
  [66] 13:00   R.Ražanauskas, V.Navardauskaitė   [120] 15:40   R.Ražanauskas, V.Navardauskaitė
 31         21:19  21:15 [24']    R.Ražanauskas, V.Navardauskaitė   24:22  21:14 [28']
 G.Strumila, D.Valantinaitė        
 2   Giedrius Strumila 
 Diana Valantinaitė 
  ->     Dėl 5-8 vietos    
       M.Petkevičius, R.Šidlauskienė    
      [103] 14:50   R.Giedraitis, R.Šutaitė-Giedraitienė  
       R.Giedraitis, R.Šutaitė-Giedraitienė   21:0   5-a vieta
       
       D.Sirvydis, Ž.Simonaitytė     ->
      [104] 14:50   D.Sirvydis, Ž.Simonaitytė  
       M.Loveikis, L.Šiaučiūnienė   21:8  21:5 [18']  
           
           
         M.Petkevičius, R.Šidlauskienė   7-a vieta
       
         M.Loveikis, L.Šiaučiūnienė   ->
      Dėl 9-16 vietos      
     A.Abromaitis, A.Antanavičiūtė      
    [83] 14:00   A.Abromaitis, A.Antanavičiūtė    
     R.Vasilevskis, I.Peleckienė   17:21  21:15  21:15 [34']    
      [105] 15:15   A.Abromaitis, A.Antanavičiūtė  
     D.Mazėtis, A.Šafranovičiūtė     21:15  21:18 [21']  
    [84] 14:00   T.Paliulis, J.Sereckienė    
     T.Paliulis, J.Sereckienė   21:18  21:19 [24']     9-a vieta
       
     M.Augustaitis, I.Bankauskienė       ->
    [85] 14:00   M.Augustaitis, I.Bankauskienė    
     A.Borisenko, J.Molienė   21:16  21:18 [22']    
      [106] 15:15   M.Augustaitis, I.Bankauskienė  
     R.Paškevičius, J.Paškevičienė     20:22  21:19  21:13 [35']  
    [86] 14:00   G.Strumila, D.Valantinaitė    
     G.Strumila, D.Valantinaitė   21:18  21:8 [21']    
           
         T.Paliulis, J.Sereckienė   11-a vieta
       
         G.Strumila, D.Valantinaitė   ->
           
        Dėl 13-16 vietos    
       R.Vasilevskis, I.Peleckienė    
       
       D.Mazėtis, A.Šafranovičiūtė   ->   13-a vieta
       
       A.Borisenko, J.Molienė     ->
       
       R.Paškevičius, J.Paškevičienė   ->  
           
           
          15-a vieta
       
    Dėl 17-32 vietos       ->
         
   A.Urbonas, K.Freimanaitė      
   A.Urbonas, K.Freimanaitė   ->      
    [87] 14:00   A.Urbonas, K.Freimanaitė    
   R.Čepulis, R.Lazauskaitė     21:17  21:14 [23']    
  [67] 13:00   G.Vilčinskas, L.Aleknavičiūtė      
   G.Vilčinskas, L.Aleknavičiūtė   21:12  21:18 [26']      
      [107] 15:15   A.Urbonas, K.Freimanaitė  
        21:6  22:20 [21']  
   P.Šavareiko, V.Ivaščenkova      
   P.Šavareiko, V.Ivaščenkova   ->      
    [88] 14:25   N.Molis, G.Ūsienė    
   N.Molis, G.Ūsienė     21:0    
   N.Molis, G.Ūsienė      
    ->       17-a vieta
        [121] 16:05   A.Urbonas, K.Freimanaitė
          22:20  21:18 [40']
   V.Galiauskas, J.Repšienė      
   V.Galiauskas, J.Repšienė   ->      
    [89] 14:25   V.Galiauskas, J.Repšienė    
   A.Šadauskas, J.Šadauskienė     16:21  21:19  21:11 [31']    
  [68] 13:00   D.Mitrulevičius, J.Ravinskienė      
   D.Mitrulevičius, J.Ravinskienė   17:21  21:10  21:13 [30']      
      [108] 15:15   R.Kazlauskas, A.Mastavičiūtė  
   M.Pacevičius, R.Pacevičienė       21:9  21:16 [29']  
  [69] 13:00   M.Pacevičius, R.Pacevičienė      
   V.Liutika, R.Januškienė   16:21  21:17  21:19 [40']      
    [90] 14:25   R.Kazlauskas, A.Mastavičiūtė    
   R.Kazlauskas, A.Mastavičiūtė     21:12  21:18 [25']    
   R.Kazlauskas, A.Mastavičiūtė      
    ->    N.Molis, G.Ūsienė   19-a vieta
       
         V.Galiauskas, J.Repšienė   ->
           
        Dėl 21-24 vietos    
       G.Vilčinskas, L.Aleknavičiūtė    
       
       P.Šavareiko, V.Ivaščenkova   ->   21-a vieta
       
       D.Mitrulevičius, J.Ravinskienė     ->
       
       M.Pacevičius, R.Pacevičienė   ->  
           
           
          23-a vieta
       
          ->
      Dėl 25-32 vietos      
         
     R.Čepulis, R.Lazauskaitė    
     R.Čepulis, R.Lazauskaitė   ->    
       
        ->  
     .    
      ->     25-a vieta
       
          ->
     A.Šadauskas, J.Šadauskienė    
     A.Šadauskas, J.Šadauskienė   ->    
       
     V.Liutika, R.Januškienė     ->  
     V.Liutika, R.Januškienė    
      ->    
           
          27-a vieta
       
          ->
           
        Dėl 29-32 vietos    
         
       
        ->   29-a vieta
       
          ->
       
        ->  
           
           
          31-a vieta
       
          ->
           
  Turnyrai 
   1 2 ... 106 107 
Lietuvos jaunimo (U19) ir jaunučių (U13) asmeniniai čempionatai.
2020-10-03 11:00 2020-10-04 16:00
Bastilija, Tauragė . ,
NIDA International
2020-10-03 10:00 2020-10-03 20:00
Neringos gimnazija, Nida
     Suaug B    MX  
     Suaug D 
     Suaug E 
BML - Badmintono Mėgėjų Lyga (TREČIAS NEMELUOJA)
2020-10-03 11:00 2020-10-03 18:00
Delfi, Vilnius
     Suaug D 
     Suaug E 
     Suaug F 
BML - Badmintono Mėgėjų Lyga
2020-09-27 10:00 2020-09-27 22:00
Delfi, Vilnius
     Suaug 
     Suaug B 
     Suaug C 
Lietuvos jaunių (U17) ir jaunučių (U11) asmeniniai badmintono čempionatai
2020-09-26 12:00 2020-09-27 16:00
Prienai, Prienai
     U-17 
     U-11 
SUŽAISKIVA
2020-09-26 10:00 2020-09-26 22:00
Šakių SC, Šakiai
     Suaug B 
     Suaug D 
     Suaug E 
15-oji Lietuvos taurė (3-as etapas)(A, Cv, Ds)
2020-09-19 10:00 2020-09-19 22:30
Prienai, Prienai
     Suaug    VV    MV    VD    MD    MX  
     Suaug C    VV    VD    MD    MX  
     Suaug D    VV    VD    MD    MX  
15-oji Lietuvos taurė (3-as etapas)(Bs, Es)
2020-09-19 09:30 2020-09-19 22:00
Delfi, Vilnius
     Suaug B    VV    VD    MD    MX  
     Suaug E    VV    VD    MD    MX  
Sportas visiems
2020-09-19 11:00 2020-09-19 21:00
Palangos SC, Palanga
     Mėgėjai B    VD    MX  
     Mėgėjai D    VD    MD    MX  
Lietuvos jaunių (U15) asmeninis badmintono čempionatas
2020-09-12 11:30 2020-09-13 14:00
Kelmės sporto centras, Kelmė
     U-15    VV    MV    VD    MD    MX  
   Pradžia  
   Naujienos  
   Turnyrai   Rezultatai  Kalendorius  Nuostatai  Teisėjavimas 
   Žaidėjai   Reitingai  Klubai  LT rinktinės 
   Galerija   Foto  Video 
   LBF   Kontaktai  Taisyklės  Dokumentai  VK posėdžiai  Lietuvos taurė  Žemaitijos taurė  PBL  Hummel lyga  Entuziazmas ir patirtis  Zanavyko taurė  Mėgėjų lyga  Istorija  Nuorodos 
   LJ 2020  
   LI U-17  
Visa medžiaga pateikta šiame tinklapyje LBF nuosavybė. Kopijuoti ir platinti be sutikimo draudžiama.