Badminton
LIETUVOS BADMINTONO FEDERACIJA
  
 Vardas:     Slaptažodis: 
 
    
15-oji Lietuvos taurė (3-as etapas)(Bj, Dj), Data: 2020-10-17, Vieta: Panevėžio KKSC rankinio salė, Panevėžys  
Grupė- U-19 D, Moterų vienetas, dalyvių- 28, rungtynių tipas- Minuso sistema  
  
2020-10-17 2020-10-17 2020-10-17 2020-10-17 2020-10-17  
 1   Adelė Krutkytė    Dėl 1-16 vietos        
 A.Krutkytė        
 32       ->        
  [41] 11:25   A.Krutkytė      
 17   Inesa Michailova      21:7  21:11 [20']      
[15] 10:20   I.Michailova        
 16   Viltė Bareišytė    21:10  21:8 [21']        
    [65] 12:35   A.Krutkytė    
 9   Austėja Siniūtė        21:14  21:15 [25']    
[16] 10:20   A.Siniūtė        
 24   Guoda Viščinytė    21:4  21:2 [19']        
  [42] 11:25   A.Siniūtė      
 25   Miglė Gurklytė      21:10  21:7 [26']      
[17] 10:20   M.Žibūdaitė        
 8   Miglė Žibūdaitė    21:9  21:15 [23']        
      [87] 13:20   A.Krutkytė  
 5   Ūla Budrytė          21:12  21:17 [24']  
[18] 10:20   Ū.Budrytė        
 28   Elija Sunkladaitė    21:11  21:7 [17']        
  [43] 11:25   Ū.Budrytė      
 21   Milda Bočkutė      21:16  21:18 [23']      
[19] 10:40   D.Grybytė        
 12   Danielė Grybytė    21:6  21:4 [14']        
    [66] 12:35   E.Vilimaitė    
 13   Barbora Martyna Kisieliūtė        21:12  21:18 [24']    
[20] 10:40   B.Kisieliūtė        
 20   Daniela Jasevičiūtė    21:13  21:10 [25']        
  [44] 11:25   E.Vilimaitė      
 29         21:17  21:4 [20']      
 E.Vilimaitė        
 4   Elžbieta Vilimaitė    ->         1-a vieta
        [103] 14:05   U.Ivanauskaitė
 3   Uma Ivanauskaitė            21:14  21:10 [24']
 U.Ivanauskaitė        
 30       ->        
  [45] 11:25   U.Ivanauskaitė      
 19   Tautė Baltakytė      21:2  21:2 [30']      
[21] 10:40   T.Baltakytė        
 14   Emilija Liutkutė    21:16  21:10 [25']        
    [67] 12:35   U.Ivanauskaitė    
 11   Gabija Gudauskaitė        21:1  21:5 [20']    
[22] 10:40   G.Gudauskaitė        
 22   Ignė Ivanovaitė    21:3  21:3 [16']        
  [46] 11:50   A.Klimaitė      
 27   Atilė Vyblova      23:25  21:13  21:13 [30']      
[23] 10:40   A.Klimaitė        
 6   Augustė Klimaitė    21:9  21:5 [23']        
      [88] 13:20   U.Ivanauskaitė  
 7   Mėta Kibildaitė          21:13  21:19 [27']  
[24] 10:40   M.Kibildaitė        
 26   Ema Kolojanskaitė    21:2  21:6 [17']        
  [47] 11:50   M.Kibildaitė      
 23   Emilija Šataitė      21:3  21:7 [17']      
[25] 10:40   D.Žilionytė        
 10   Daniela Žilionytė      B/Ž        
    [68] 12:35   M.Leonovič    
 15   Fausta Ramažauskaitė        21:13  16:21  21:10 [40']    
[26] 10:40   F.Ramažauskaitė        
 18   Vytė Kukanauzaitė    21:10  21:6 [15']      E.Vilimaitė   3-a vieta
  [48] 11:50   M.Leonovič   [104] 14:05   E.Vilimaitė
 31         21:9  21:3 [20']    M.Leonovič   21:11  18:21  21:17 [43']
 M.Leonovič        
 2   Mila Leonovič    ->     Dėl 5-8 vietos    
       A.Siniūtė    
      [89] 13:20   A.Siniūtė  
       Ū.Budrytė   21:4  21:14 [18']   5-a vieta
        [105] 14:05   A.Siniūtė
       A.Klimaitė     21:13  16:21  21:10 [42']
      [90] 13:20   M.Kibildaitė  
       M.Kibildaitė   21:12  23:21 [27']  
           
           
         Ū.Budrytė   7-a vieta
        [106] 14:30   Ū.Budrytė
         A.Klimaitė   21:19  21:18 [22']
      Dėl 9-16 vietos      
     I.Michailova      
    [69] 12:35   I.Michailova    
     M.Žibūdaitė   22:20  21:15 [41']    
      [91] 13:40   I.Michailova  
     D.Grybytė     21:16  17:21  21:19 [32']  
    [70] 12:35   D.Grybytė    
     B.Kisieliūtė   21:17  21:15 [28']     9-a vieta
        [107] 14:30   F.Ramažauskaitė
     T.Baltakytė       21:15  21:19 [23']
    [71] 12:35   G.Gudauskaitė    
     G.Gudauskaitė   21:13  15:21  21:10 [34']    
      [92] 13:40   F.Ramažauskaitė  
     D.Žilionytė     21:12  20:22  21:14 [33']  
    [72] 12:35   F.Ramažauskaitė    
     F.Ramažauskaitė   22:20  21:16 [32']    
           
         D.Grybytė   11-a vieta
       
         G.Gudauskaitė   ->
           
        Dėl 13-16 vietos    
       M.Žibūdaitė    
      [93] 13:40   M.Žibūdaitė  
       B.Kisieliūtė   21:10  21:8 [23']   13-a vieta
       
       T.Baltakytė     ->
      [94] 13:40   D.Žilionytė  
       D.Žilionytė   19:21  21:9  21:17 [38']  
           
           
         B.Kisieliūtė   15-a vieta
       
    Dėl 17-32 vietos      T.Baltakytė   ->
         
   V.Bareišytė      
   V.Bareišytė   ->      
    [73] 12:55   M.Gurklytė    
   G.Viščinytė     21:16  21:16 [29']    
  [49] 11:50   M.Gurklytė      
   M.Gurklytė   21:13  18:21  21:16 [30']      
      [95] 13:40   M.Bočkutė  
   E.Sunkladaitė       21:17  21:10 [23']  
  [50] 11:50   M.Bočkutė      
   M.Bočkutė   21:10  21:11 [19']      
    [74] 12:55   M.Bočkutė    
   D.Jasevičiūtė     21:7  21:18 [23']    
   D.Jasevičiūtė      
    ->       17-a vieta
        [108] 14:30   E.Liutkutė
          21:13  21:16 [21']
   E.Liutkutė      
   E.Liutkutė   ->      
    [75] 12:55   E.Liutkutė    
   I.Ivanovaitė     21:17  21:15 [26']    
  [51] 11:50   A.Vyblova      
   A.Vyblova   21:6  21:17 [21']      
      [96] 13:40   E.Liutkutė  
   E.Kolojanskaitė       21:13  21:16 [22']  
  [52] 11:50   E.Kolojanskaitė      
   E.Šataitė     B/Ž      
    [76] 12:55   E.Kolojanskaitė    
   V.Kukanauzaitė     21:12  16:21  21:11 [27']    
   V.Kukanauzaitė      
    ->    M.Gurklytė   19-a vieta
       
         E.Kolojanskaitė   ->
           
        Dėl 21-24 vietos    
       V.Bareišytė    
       
       D.Jasevičiūtė   ->   21-a vieta
       
       A.Vyblova     ->
       
       V.Kukanauzaitė   ->  
           
           
          23-a vieta
       
          ->
      Dėl 25-32 vietos      
         
     G.Viščinytė    
     G.Viščinytė   ->    
       
     E.Sunkladaitė     ->  
     E.Sunkladaitė    
      ->     25-a vieta
       
          ->
     I.Ivanovaitė    
     I.Ivanovaitė   ->    
       
     E.Šataitė     ->  
     E.Šataitė    
      ->    
           
          27-a vieta
       
          ->
           
        Dėl 29-32 vietos    
         
       
        ->   29-a vieta
       
          ->
       
        ->  
           
           
          31-a vieta
       
          ->
           
  Turnyrai 
   1 2 ... 107 108 
Open CBC Youth International Badminton Tournament
2020-11-07 10:00 2020-11-07 22:00
Delfi, Vilnius
     U-15 
     U-13 
Čegmiros taurė
2020-11-07 10:00 2020-11-07 21:00
Prienai, Prienai
Kavos eros taurė
2020-10-31 10:00 2020-10-31 22:00
Panevėžio KKSC rankinio salė, Panevėžys
     Suaug    VV    VD    MX  
     Suaug B    VV    VD    MD  
     Suaug C    VV    VD    MX  
     Suaug D 
☼ PBL [SE7.EP7]
2020-10-31 10:00 2020-10-31 22:00
Delfi, Vilnius
     Suaug B    VV    VD    MX  
     Suaug C    MX  
RSL Lithuanian U-17 2020
2020-10-24 08:10 2020-10-25 15:00
Delfi, Vilnius
     U-17    VV    MV    VD    MD    MX  
Everestos taurė
2020-10-24 10:00 2020-10-24 22:00
RIO arena, Kaunas
     Suaug    VV    VD    MD    MX  
     Suaug B    VD    MD    MX  
     Suaug C    VD    MX  
Hummel Badmintono Lyga
2020-10-17 08:00 2020-10-17 22:00
Delfi, Vilnius
     Suaug    VD    MD    MX  
     Suaug B    VV    VD    MD    MX  
     Suaug C    VV    VD    MD    MX  
     Suaug D    VD    MX  
15-oji Lietuvos taurė (3-as etapas)(Bj, Dj)
2020-10-17 10:00 2020-10-17 22:00
Panevėžio KKSC rankinio salė, Panevėžys
     U-19 B    VV    MV    VD    MD  
     U-19 D    VV    MV    VD    MD  
Sportiados-Volano badmintono turnyras
2020-10-17 10:00 2020-10-17 21:00
Bastilija, Tauragė
     Suaug B    VV    VD    MD    MX  
     Suaug D    VD    MD    MX  
15-oji Lietuvos taurė (3-as etapas)(Cj)
2020-10-17 10:00 2020-10-17 19:00
Nevėžio sporto centras, Panevėžys
     U-19 C    VV    MV    VD    MD  
   Pradžia  
   Naujienos  
   Turnyrai   Rezultatai  Kalendorius  Nuostatai  Teisėjavimas 
   Žaidėjai   Reitingai  Klubai  LT rinktinės 
   Galerija   Foto  Video 
   LBF   Kontaktai  Taisyklės  Dokumentai  VK posėdžiai  Lietuvos taurė  Žemaitijos taurė  PBL  Hummel lyga  Entuziazmas ir patirtis  Zanavyko taurė  Mėgėjų lyga  Istorija  Nuorodos 
   LJ 2020  
   LI U-17  
Visa medžiaga pateikta šiame tinklapyje LBF nuosavybė. Kopijuoti ir platinti be sutikimo draudžiama.