Badminton
LIETUVOS BADMINTONO FEDERACIJA
  
 Vardas:     Slaptažodis: 
 
    
15-oji Lietuvos taurė (3-as etapas)(Bj, Dj), Data: 2020-10-17, Vieta: Panevėžio KKSC rankinio salė, Panevėžys  
Grupė- U-19 D, Moterų dvejetas, dalyvių- 11, rungtynių tipas- Minuso sistema  
  
2020-10-17 2020-10-17 2020-10-17 2020-10-17  
 1   Adelė Krutkytė 
 Uma Ivanauskaitė 
  Dėl 1-8 vietos      
 A.Krutkytė, U.Ivanauskaitė      
 16       ->      
  [136] 15:40   A.Krutkytė, U.Ivanauskaitė    
 9   Tautė Baltakytė 
 Guoda Viščinytė 
    21:5  21:2 [22']    
[120] 14:55   T.Baltakytė, G.Viščinytė      
 8   Milda Bočkutė 
 Fausta Ramažauskaitė 
  18:21  21:19  21:17 [40']      
    [154] 16:25   A.Krutkytė, U.Ivanauskaitė  
 5   Gabija Gudauskaitė 
 Daniela Žilionytė 
      21:8  21:7 [21']  
 G.Gudauskaitė, D.Žilionytė      
 12       ->      
  [137] 15:40   M.Kibildaitė, M.Žibūdaitė    
 13         21:11  21:17 [31']    
 M.Kibildaitė, M.Žibūdaitė      
 4   Mėta Kibildaitė 
 Miglė Žibūdaitė 
  ->       1-a vieta
      [171] 17:10   A.Krutkytė, U.Ivanauskaitė
 3   Elžbieta Vilimaitė 
 Ūla Budrytė 
        21:11  21:5 [25']
 E.Vilimaitė, Ū.Budrytė      
 14       ->      
  [138] 15:40   E.Vilimaitė, Ū.Budrytė    
 11   Viltė Bareišytė 
 Emilija Liutkutė 
    21:16  21:11 [28']    
[121] 15:15   A.Siniūtė, D.Jasevičiūtė      
 6   Austėja Siniūtė 
 Daniela Jasevičiūtė 
  21:11  21:14 [26']      
    [155] 16:25   M.Leonovič, A.Klimaitė  
 7   Danielė Grybytė 
 Barbora Martyna Kisieliūtė 
      22:20  21:11 [26']  
[122] 15:15   D.Grybytė, B.Kisieliūtė      
 10   Ema Kolojanskaitė 
 Miglė Gurklytė 
  21:19  25:23 [34']      
  [139] 15:40   M.Leonovič, A.Klimaitė    
 15         21:10  21:7 [27']    
 M.Leonovič, A.Klimaitė      
 2   Mila Leonovič 
 Augustė Klimaitė 
  ->    M.Kibildaitė, M.Žibūdaitė   3-a vieta
      [172] 17:10   E.Vilimaitė, Ū.Budrytė
       E.Vilimaitė, Ū.Budrytė   21:16  21:16 [24']
         
      Dėl 5-8 vietos    
     T.Baltakytė, G.Viščinytė    
    [156] 16:25   G.Gudauskaitė, D.Žilionytė  
     G.Gudauskaitė, D.Žilionytė   21:10  21:18 [29']   5-a vieta
      [173] 17:10   G.Gudauskaitė, D.Žilionytė
     A.Siniūtė, D.Jasevičiūtė     21:15  18:21  21:13 [34']
    [157] 16:25   D.Grybytė, B.Kisieliūtė  
     D.Grybytė, B.Kisieliūtė   21:14  18:21  21:13 [32']  
         
         
       T.Baltakytė, G.Viščinytė   7-a vieta
      [174] 17:10   A.Siniūtė, D.Jasevičiūtė
       A.Siniūtė, D.Jasevičiūtė   21:12  22:20 [34']
         
    Dėl 9-16 vietos      
       
   M.Bočkutė, F.Ramažauskaitė    
   M.Bočkutė, F.Ramažauskaitė   ->    
     M.Bočkutė, F.Ramažauskaitė  
      ->  
   .    
    ->     9-a vieta
      [158] 16:25   M.Bočkutė, F.Ramažauskaitė
        21:4  21:15 [22']
   V.Bareišytė, E.Liutkutė    
   V.Bareišytė, E.Liutkutė   ->    
    [140] 16:00   E.Kolojanskaitė, M.Gurklytė  
   E.Kolojanskaitė, M.Gurklytė     21:15  24:22 [30']  
   E.Kolojanskaitė, M.Gurklytė    
    ->    
         
        11-a vieta
       V.Bareišytė, E.Liutkutė
       V.Bareišytė, E.Liutkutė   ->
         
      Dėl 13-16 vietos    
       
     
      ->   13-a vieta
     
        ->
     
      ->  
         
         
        15-a vieta
     
        ->
         
  Turnyrai 
   1 2 ... 107 108 
Open CBC Youth International Badminton Tournament
2020-11-07 10:00 2020-11-07 22:00
Delfi, Vilnius
     U-15 
     U-13 
Čegmiros taurė
2020-11-07 10:00 2020-11-07 21:00
Prienai, Prienai
Kavos eros taurė
2020-10-31 10:00 2020-10-31 22:00
Panevėžio KKSC rankinio salė, Panevėžys
     Suaug    VV    VD    MX  
     Suaug B    VV    VD    MD  
     Suaug C    VV    VD    MX  
     Suaug D 
☼ PBL [SE7.EP7]
2020-10-31 10:00 2020-10-31 22:00
Delfi, Vilnius
     Suaug B    VV    VD    MX  
     Suaug C    MX  
RSL Lithuanian U-17 2020
2020-10-24 08:10 2020-10-25 15:00
Delfi, Vilnius
     U-17    VV    MV    VD    MD    MX  
Everestos taurė
2020-10-24 10:00 2020-10-24 22:00
RIO arena, Kaunas
     Suaug    VV    VD    MD    MX  
     Suaug B    VD    MD    MX  
     Suaug C    VD    MX  
Hummel Badmintono Lyga
2020-10-17 08:00 2020-10-17 22:00
Delfi, Vilnius
     Suaug    VD    MD    MX  
     Suaug B    VV    VD    MD    MX  
     Suaug C    VV    VD    MD    MX  
     Suaug D    VD    MX  
15-oji Lietuvos taurė (3-as etapas)(Bj, Dj)
2020-10-17 10:00 2020-10-17 22:00
Panevėžio KKSC rankinio salė, Panevėžys
     U-19 B    VV    MV    VD    MD  
     U-19 D    VV    MV    VD    MD  
Sportiados-Volano badmintono turnyras
2020-10-17 10:00 2020-10-17 21:00
Bastilija, Tauragė
     Suaug B    VV    VD    MD    MX  
     Suaug D    VD    MD    MX  
15-oji Lietuvos taurė (3-as etapas)(Cj)
2020-10-17 10:00 2020-10-17 19:00
Nevėžio sporto centras, Panevėžys
     U-19 C    VV    MV    VD    MD  
   Pradžia  
   Naujienos  
   Turnyrai   Rezultatai  Kalendorius  Nuostatai  Teisėjavimas 
   Žaidėjai   Reitingai  Klubai  LT rinktinės 
   Galerija   Foto  Video 
   LBF   Kontaktai  Taisyklės  Dokumentai  VK posėdžiai  Lietuvos taurė  Žemaitijos taurė  PBL  Hummel lyga  Entuziazmas ir patirtis  Zanavyko taurė  Mėgėjų lyga  Istorija  Nuorodos 
   LJ 2020  
   LI U-17  
Visa medžiaga pateikta šiame tinklapyje LBF nuosavybė. Kopijuoti ir platinti be sutikimo draudžiama.