Badminton
LIETUVOS BADMINTONO FEDERACIJA
  
 Vardas:     Slaptažodis: 
 
    
15-oji Lietuvos taurė (3-as etapas)(Bj, Dj), Data: 2020-10-17, Vieta: Panevėžio KKSC rankinio salė, Panevėžys  
Grupė- U-19 D, Vyrų dvejetas, dalyvių- 12, rungtynių tipas- Minuso sistema  
  
2020-10-17 2020-10-17 2020-10-17 2020-10-17  
 1   Arnas Jarmalauskas 
 Emanuelis Vnek 
  Dėl 1-8 vietos      
 A.Jarmalauskas, E.Vnek      
 16       ->      
  [130] 15:15   A.Jarmalauskas, E.Vnek    
 9   Laurynas Bubulis 
 Albertas Bašys 
    21:13  21:12 [21']    
[116] 14:55   G.Dapkus, P.Kedainis      
 8   Gabrielius Dapkus 
 Povilas Kedainis 
  21:12  21:9 [22']      
    [148] 16:00   A.Jarmalauskas, E.Vnek  
 5   Mykolas Grigas 
 Kajus Vilpišauskas 
      21:14  23:21 [27']  
[117] 14:55   M.Grigas, K.Vilpišauskas      
 12   Pijus Sarapinas 
 Dovydas Pastalys 
  21:8  21:15 [25']      
  [131] 15:40   M.Grigas, K.Vilpišauskas    
 13         21:9  21:7 [20']    
 P.Taura, R.Vaitkevičius      
 4   Patrikas Taura 
 Rojus Vaitkevičius 
  ->       1-a vieta
      [167] 17:10   S.Bočys, M.Revinskas
 3   Danielius Sukanka 
 Tautvydas Stanaitis 
        30:29  21:12 [29']
 D.Sukanka, T.Stanaitis      
 14       ->      
  [132] 15:40   A.Buinevičius, A.Petravičius    
 11   Adomas Buinevičius 
 Aleksas Petravičius 
    23:21  19:21  21:9 [39']    
[118] 14:55   A.Buinevičius, A.Petravičius      
 6   Kostas Kudirka 
 Paulius Ikamas 
  21:14  21:14 [24']      
    [149] 16:00   S.Bočys, M.Revinskas  
 7   Joris Jagminas 
 Joris Ivanauskas 
      21:18  21:11 [24']  
[119] 14:55   J.Jagminas, J.Ivanauskas      
 10   Vytautas Vaitkus 
 Danielius Vilionskis 
  21:7  21:12 [27']      
  [133] 15:40   S.Bočys, M.Revinskas    
 15         17:21  21:18  21:16 [36']    
 S.Bočys, M.Revinskas      
 2   Simas Bočys 
 Matas Revinskas 
  ->    M.Grigas, K.Vilpišauskas   3-a vieta
      [168] 17:10   M.Grigas, K.Vilpišauskas
       A.Buinevičius, A.Petravičius   22:20  15:21  21:19 [42']
         
      Dėl 5-8 vietos    
     G.Dapkus, P.Kedainis    
    [150] 16:25   P.Taura, R.Vaitkevičius  
     P.Taura, R.Vaitkevičius   21:19  19:21  21:14 [34']   5-a vieta
      [169] 17:10   J.Jagminas, J.Ivanauskas
     D.Sukanka, T.Stanaitis     21:12  21:18 [23']
    [151] 16:25   J.Jagminas, J.Ivanauskas  
     J.Jagminas, J.Ivanauskas   21:7  21:10 [19']  
         
         
       G.Dapkus, P.Kedainis   7-a vieta
      [170] 17:10   D.Sukanka, T.Stanaitis
       D.Sukanka, T.Stanaitis   21:19  21:17 [23']
         
    Dėl 9-16 vietos      
       
   L.Bubulis, A.Bašys    
   L.Bubulis, A.Bašys   ->    
    [134] 15:40   P.Sarapinas, D.Pastalys  
   P.Sarapinas, D.Pastalys     21:12  21:7 [14']  
   P.Sarapinas, D.Pastalys    
    ->     9-a vieta
      [152] 16:25   K.Kudirka, P.Ikamas
        21:18  19:21  21:13 [43']
   K.Kudirka, P.Ikamas    
   K.Kudirka, P.Ikamas   ->    
    [135] 15:40   K.Kudirka, P.Ikamas  
   V.Vaitkus, D.Vilionskis     21:6  21:13 [23']  
   V.Vaitkus, D.Vilionskis    
    ->    
         
       L.Bubulis, A.Bašys   11-a vieta
      [153] 16:25   V.Vaitkus, D.Vilionskis
       V.Vaitkus, D.Vilionskis   21:15  21:16 [35']
         
      Dėl 13-16 vietos    
       
     
      ->   13-a vieta
     
        ->
     
      ->  
         
         
        15-a vieta
     
        ->
         
  Turnyrai 
   1 2 ... 107 108 
Open CBC Youth International Badminton Tournament
2020-11-07 10:00 2020-11-07 22:00
Delfi, Vilnius
     U-15 
     U-13 
Čegmiros taurė
2020-11-07 10:00 2020-11-07 21:00
Prienai, Prienai
Kavos eros taurė
2020-10-31 10:00 2020-10-31 22:00
Panevėžio KKSC rankinio salė, Panevėžys
     Suaug    VV    VD    MX  
     Suaug B    VV    VD    MD  
     Suaug C    VV    VD    MX  
     Suaug D 
☼ PBL [SE7.EP7]
2020-10-31 10:00 2020-10-31 22:00
Delfi, Vilnius
     Suaug B    VV    VD    MX  
     Suaug C    MX  
RSL Lithuanian U-17 2020
2020-10-24 08:10 2020-10-25 15:00
Delfi, Vilnius
     U-17    VV    MV    VD    MD    MX  
Everestos taurė
2020-10-24 10:00 2020-10-24 22:00
RIO arena, Kaunas
     Suaug    VV    VD    MD    MX  
     Suaug B    VD    MD    MX  
     Suaug C    VD    MX  
Hummel Badmintono Lyga
2020-10-17 08:00 2020-10-17 22:00
Delfi, Vilnius
     Suaug    VD    MD    MX  
     Suaug B    VV    VD    MD    MX  
     Suaug C    VV    VD    MD    MX  
     Suaug D    VD    MX  
15-oji Lietuvos taurė (3-as etapas)(Bj, Dj)
2020-10-17 10:00 2020-10-17 22:00
Panevėžio KKSC rankinio salė, Panevėžys
     U-19 B    VV    MV    VD    MD  
     U-19 D    VV    MV    VD    MD  
Sportiados-Volano badmintono turnyras
2020-10-17 10:00 2020-10-17 21:00
Bastilija, Tauragė
     Suaug B    VV    VD    MD    MX  
     Suaug D    VD    MD    MX  
15-oji Lietuvos taurė (3-as etapas)(Cj)
2020-10-17 10:00 2020-10-17 19:00
Nevėžio sporto centras, Panevėžys
     U-19 C    VV    MV    VD    MD  
   Pradžia  
   Naujienos  
   Turnyrai   Rezultatai  Kalendorius  Nuostatai  Teisėjavimas 
   Žaidėjai   Reitingai  Klubai  LT rinktinės 
   Galerija   Foto  Video 
   LBF   Kontaktai  Taisyklės  Dokumentai  VK posėdžiai  Lietuvos taurė  Žemaitijos taurė  PBL  Hummel lyga  Entuziazmas ir patirtis  Zanavyko taurė  Mėgėjų lyga  Istorija  Nuorodos 
   LJ 2020  
   LI U-17  
Visa medžiaga pateikta šiame tinklapyje LBF nuosavybė. Kopijuoti ir platinti be sutikimo draudžiama.